Şimdi Ara

Aldıgınıza bin pişman oldugunuz ürün =)=) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
4.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: breakercobra

gerisini siz anlayın işte...

Aldıgınıza bin pişman oldugunuz ürün =)=)

meyan ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

quote:

Orijinalden alıntı: breakercobra

gerisini siz anlayın işte...

Aldıgınıza bin pişman oldugunuz ürün =)=)

meyan ??

EVET
    GERİ ÇEKEMEYAN

çok gülmüştüm bu espriye

• -Zoom x6
  • ilk aldigim jako tipi papagan... Eskiden bir papaganim olsun istiyordum bizim bir akrabada da petshop vardi. Neyse siparis ettik yavru ve evcil istedim ama vahsi ve yasli bir papagan geldi. Akrabada oldugu icin geride veremedik. Papagan cok vahsiydi surekli bagiriyordu kafese yemek bile koyamiyordum. En sonunda evdekiler satmaya karar verdiler

papagani alis fiyati 600 ytl
    papagani satis fiyati 100 ytl

akrabadan yedigin kazik PAHA BICILMEZ...
  • gilette blue3...mach3 den şaşmayın olmadı blue2...
  • Aldığım hiçbir şeyden dolayı pişman olmamışım, bulamadım. Aa buldum. Bir tane kotum var, muhtemelen denemeden almışım çünkü kot o kadar dar ki diz kapağımın üstüne çıkamıyor. Bir tanede kapşonlu sweat var onuda baya dar almışım.
  • philips marka mp3 99$ vermistim
  • lg (k270 mi ne) cep telefonu.yazılımı berbat olduğu için kullanımı dahada berbat.kitleniyor,harici belleği kullanmak hemen hemen imkansız.
  • lg chocolate hala 2ıncı hattımı calıstırıyo 3984397 kere servise gitti
    psp hala duruyo psp 1004 sanırım 4 senedır cekmecede duruyor
    xilence 700w genel olarak mıllet memnun bana kotusu denk geldı sanırım ısınıyor fan gurultulu
    nokıa xpress 5800 dokunulamayan dokunmatık
  • p525 asus pda(kullanışlı degil)
    s200 qtec pda(çok yavaş)

çakma lpod toch(hemen bozuldu)

asus marka dvd rw(kapagını açmak için tuşa basıp torna vida ile ganırttırmak gerekli
  • erhanmehmet çakma lpod toch Nerden aldin ?
  • --------------------------------------------------------------------------------

psp için aldığım harry potter - half blood prince gördüğüm en kötü oyunlardan biri

aynen katılıyorum
  • PS3

Aldıktan 2 ay sonra sattım. Keşke hiç almasaydım dediğim tek şey...
  • Arçelik marka ekmek yapma makinesi. Sadece 1 kez kullandıldı. Kutulanıp rafa kaldırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Arçelik marka ekmek yapma makinesi. Sadece 1 kez kullandıldı. Kutulanıp rafa kaldırıldı

Problem nedir acaba?? Bizimde arçeliğin kardeşi bekonun ekmek makinesi var 2 yıldır taş gibi çalışıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: act48

quote:

Arçelik marka ekmek yapma makinesi. Sadece 1 kez kullandıldı. Kutulanıp rafa kaldırıldı

Problem nedir acaba?? Bizimde arçeliğin kardeşi bekonun ekmek makinesi var 2 yıldır taş gibi çalışıyor!

Problem dağın fare doğurması. O kadar büyük ölçülerde bir makinanın o kadar küçük ekmek çıkarması ve bunu 3 saatte yapması bana çok saçma geldi. 3 Saat bekledikten sonra ortaya çıkan sonuç kabul edilebilir olsa yine tamam ama inan hiç gereği yok bence.

• Nokia 6600 cep telefonu.
  •  Aldıgınıza bin pişman oldugunuz ürün =)=)

ufo ısıtıcı güneş enerjisi az yakıyor vs vs nah az yakıyor elektırığe verdığım paranın haddi hesabı yok
    Ben yandım (ısıtıcıdan değil faturadan)sizde yanmayın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: act48

quote:

Problem dağın fare doğurması. O kadar büyük ölçülerde bir makinanın o kadar küçük ekmek çıkarması ve bunu 3 saatte yapması bana çok saçma geldi. 3 Saat bekledikten sonra ortaya çıkan sonuç kabul edilebilir olsa yine tamam ama inan hiç gereği yok bence.

O zaman sizde teflon kabın yarısına kadar unu doldurun,bir tatlı kaşığı tuz,1.5 yemek kaşığı sıvı yağ koyduktan sonra, dereceli kabına baş parmağı büyüklüğünde maya ve bir tatlı kaşığı şeker koyduktan sonra güzelce karıştırın, son olarak una ilave ederek makinanın güzelce karıştırmasını bekleyin!! o 3 saat dediğiniz süre çok normal, mayalama ve pişirme süresi bu şekildedir!!

• Creative sound blaster live! ses kartı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.