Şimdi Ara

Alex lütfen yolla formanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece izlediniz mi bilmiyorum benim oldukca dikkatimi cekmisti

http://www.youtube.com/watch?v=bmsyBhv1aNw

Alex büyüklük yapıp yollamalıdır formasını

• olayın alexle alakası yok,
    olay ortamı bu duruma getirienlerde.
  • Evet Alex kıyağını geçmeli bu genç yeteneğe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

Evet Alex kıyağını geçmeli bu genç yeteneğe.
    isteyemiyoda çoçuk çekingen"ya vermesse diodur"istese alex verirdi kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikimaru

isteyemiyoda çoçuk çekingen"ya vermesse diodur"istese alex verirdi kesin

Alıntıları Göster
    çocuğun bence forma ile falan alakası yok...belki olabilir ama
    cocuğun idollerinden biri belki onun yakınında durmak istiyor.etrafında dolanmasında belli.
    ne yazıkki futbolu oynayan ile seyreden farklı bakıyor olaylara.
    o çocuk BJK altyapısında oynayan Muhammed yanılmıyorsam...karşısındaki de Fenerbahçenin en önemli futbolcularının başında...
    kanlısı gibi gelmiyor ona demekki hiç de...
    yaşamak lazım demekki...
    aslında alınacak çok ders var bu videoda.almak isteyene tabiki...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

cocuğun idollerinden biri belki onun yakınında durmak istiyor.etrafında dolanmasında belli.
    o çocuk BJK altyapısında oynayan Muhammed yanılmıyorsam...karşısındaki de Fenerbahçenin en önemli futbolcularının başında...
    yaşamak lazım demekki...

Alıntıları Göster
    yorumcular uyduruyor.. bence Muhammed'in formayla falan ilgisi yok
    belki konuşmak isteyebilir ama dil bilmeden ne konuşabilir.
    sonuçta karşısında ünlü bir futbolcu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ·Slayer

yorumcular uyduruyor.. bence Muhammed'in formayla falan ilgisi yok
    belki konuşmak isteyebilir ama dil bilmeden ne konuşabilir.
    sonuçta karşısında ünlü bir futbolcu var.

Alıntıları Göster
    quote:

ilkerinanç

yaşamak lazım demekki...

+1907

• quote:

Orijinalden alıntı: sceep

quote:

ilkerinanç

yaşamak lazım demekki...

+1907

Alıntıları Göster
    Bu gerçeği benden duymanızı istemedim ama bence Muhammed Fenerli..

• quote:

Orijinalden alıntı: Nnevermind

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Nnevermind

çocuk işte ne yaparsın

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orjinalden alıntı: Nnevermind

çocuk işte ne yaparsın

Alıntıları Göster
    adam barcelonaya gitmedi bu diyor ki fenerbahçeli

sen ricardinho yu yolda görsen konusma fırsatım olsa gidip 2 kelime etmez misin?

şahsen ben alex i görsem ve konusbilsem ona kendisinin çok büyük bir futbolcu oldugunu ve daha iyiy takımlarda oynamasını gerektiğini falan sçylerim.

bence muhammed o formayı istiyor ama arkadaşına götürmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: çukutay

sen ricardinho yu yolda görsen konusma fırsatım olsa gidip 2 kelime etmez misin?

şahsen ben alex i görsem ve konusbilsem ona kendisinin çok büyük bir futbolcu oldugunu ve daha iyiy takımlarda oynamasını gerektiğini falan sçylerim.

Alıntıları Göster
    O çocuğun Barcelonaya gitmemesi için elinden geleni yapan ve önünü tıkayan zayıf futbol düşünceli bazı futbol yöneticilerini kınıyorum.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: çukutay

Adam değil,çocuk

• quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

quote:

Adam değil,çocuk

Alıntıları Göster
    Ya buarada muhammed barcelonaya gitmedi değil,biz millet olarak her işi abarttığımızdan barcalı yöneticiler çocuğun şımardığını bu saatten sonra yeterince verim alamayacaklarını düşünerek vazgeçmişler öyle söylediler lig radyoda

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bilidiğim kadarıyla barcelona kendi almadı spor programına çıktığı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN DENİZ

Ya buarada muhammed barcelonaya gitmedi değil,biz millet olarak her işi abarttığımızdan barcalı yöneticiler çocuğun şımardığını bu saatten sonra yeterince verim alamayacaklarını düşünerek vazgeçmişler öyle söylediler lig radyoda

Alıntıları Göster
    hayır bjk yonetımının ıstedıgı bonservıs yuzunden gıdemedı dıye bılıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: gArFeLd

Alıntıları Göster
    Alexe bakışları çok şey anlatıyor bence de forma için değil karşısında oturanın Alex olduğu için tabi ki büyük futbolcu ve belkide örnek aldığı isimlerden birisi çok duygusal yaklaşmış çocuk.

Beşiktaş klubu vermemek için 3 Milyon Eurodan 5 Milyon euroya çıkardı Barçada vermek istemedi sanırım sonuçta çocuk Daha sonra Tv ye çıktığı doğru ama böyle gelecek vadeden bir futbolcu için "aaa bak Tv ye çıktı 2 kelime etti bu çocuk alınmaz" diyen yönetici varsa hiç almasın zaten maçtan sonra açıklama da yaptırmazlar ilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: gArFeLd

Alıntıları Göster
    çocuk super top oynuyor, keslınlıkle cok guclu bır alt yapıda olması lazım. ALex için ise keşke soleseydıde alex verseydı cok super olurdu. Alex fblı olmasından cok cok ıyı bır futbolcu cocuk bundan etkılenmıs olması gerek. Ben Alexin yerınde olsam gonderırdım eger sıtıyorsa formamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: baykartal

Alexe bakışları çok şey anlatıyor bence de forma için değil karşısında oturanın Alex olduğu için tabi ki büyük futbolcu ve belkide örnek aldığı isimlerden birisi çok duygusal yaklaşmış çocuk.

Beşiktaş klubu vermemek için 3 Milyon Eurodan 5 Milyon euroya çıkardı Barçada vermek istemedi sanırım sonuçta çocuk Daha sonra Tv ye çıktığı doğru ama böyle gelecek vadeden bir futbolcu için "aaa bak Tv ye çıktı 2 kelime etti bu çocuk alınmaz" diyen yönetici varsa hiç almasın zaten maçtan sonra açıklama da yaptırmazlar ilerde.

Alıntıları Göster
    Yahu arkadaşlar çocuğun katıldığı programda onu bulan adamda katıldı söylediği "Barcelona'nın isterse 2000-3000 euro gibi bir para ile Muhammedi alabileceği(profesyonel olmadığı içindi galiba,yasal bir hakları olduğunu) ama kendisinin araya girerek(sanırım hakları var çocuk üzerinde) bu şartlarda olmayacağını,onlarında B genç takıma çıkması halinde 2 milyon Euro,A takımda oynaması halinde de 1 milyon Euro verecekleri sözü üzerine Barca ile anlaşılması" idi.Beşiktaş'ın 5milyon euro istediğini sanmıyorum ben.Ama çocuğun da şımarmaması mümkün değil sonuçta çocuk.Bir spor yazarı söylemişti antremanda takım arkadaşlarına getirtmeye başlamış Barça olayı sonrası.Sessiz sedasız yapacaklardı bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

Yahu arkadaşlar çocuğun katıldığı programda onu bulan adamda katıldı söylediği "Barcelona'nın isterse 2000-3000 euro gibi bir para ile Muhammedi alabileceği(profesyonel olmadığı içindi galiba,yasal bir hakları olduğunu) ama kendisinin araya girerek(sanırım hakları var çocuk üzerinde) bu şartlarda olmayacağını,onlarında B genç takıma çıkması halinde 2 milyon Euro,A takımda oynaması halinde de 1 milyon Euro verecekleri sözü üzerine Barca ile anlaşılması" idi.Beşiktaş'ın 5milyon euro istediğini sanmıyorum ben.Ama çocuğun da şımarmaması mümkün değil sonuçta çocuk.Bir spor yazarı söylemişti antremanda takım arkadaşlarına getirtmeye başlamış Barça olayı sonrası.Sessiz sedasız yapacaklardı bu işi.

Alıntıları Göster
    ders alınıcak görüntülerden birisi bence esas olması gerekenler bunlardı ama malesef olamadı yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: hammer8

ders alınıcak görüntülerden birisi bence esas olması gerekenler bunlardı ama malesef olamadı yazık

Alıntıları Göster
    Keşke çocuk formayı istese de alex çocuğu öpüp formayı verse, iki tarafa da belki de çok büyük ders olurdu...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.