Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.139
Cevap
169
Favori
469.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yani eski kullanılmış kodlar ile yeni karta dondurma alabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Lanet olası federaller peşinde üstad

• Bugün yeni aldığım kartlarla birikmiş ama kullanamadığım kodlarımı aldım gitim Migros'a. Öncelikle şunu yapayım hakediyorlar çünkü Adana Ziyapaşa Bulvarındaki Migros Jet mağazasındaki gençlerin hepsi de pırlanta gibi samimi ve yardımcılar. O kadar uğraştırıyorum ne surat yapıyor ne tersliyorlar sağolsunlar, teşekkür ediyorum kendilerine. Gelelim konuya verdim ilk kartı, sırayla 4 çeşit dondurmanın kodlarını da verdim, endişeliydim ama takır takır hepsini kabul etti kodların. İkinci kartı da aynı şekilde kullandım ve bir poşet dondurmayı alıp döndüm. Ben sormuştum soranlar oluyor olacaktır, cevabını da vereyim tecrübeyle sabit oldu çünkü. Bir telefon hattınızla tüm dondurma çeşitlerini aldıktan sonra kalan kodlarınızı yeni aldığınız bir money kart ile sorunsuz kullanabilirsiniz. Şuna dikkat edin eski Nogger Sandviç kodları ile sandviç değil Winner alacaksınız unutmayın. Yanlış kullanılan kodlar iptal oluyor tekrar kullanılmıyor. Yalnız yakınımdaki iki mağazada da Cornet Classic kalmamış patladı elimde 4-5 tane kod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Nisan 2017; 23:37:13 >

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam cornet, yakınsan ruh sağlığının karşısındaki petrol ofisindeki migrosjette yığınla var.başka yerde bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 25 Nisan 2017; 23:31:57 >
  • nugger sand. alınmış (yani 5 çeşidi tamamlanmış) kart ile nugger kodu verilerek ilk denemede hata alınmak kaydıyla 2. denemede nugger winner düşüyor. dün 2 kartım ile aldım. bilginize. yani nugger kod giriliyor ilk hata alınıyor sonra yeni nugger kod verilip 2. denemede nugger winner düşüyor.
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Valla pek yakın değilim Ziyapaşa Bulvarındayım. Magnum olsa yine de giderdim ama 1 TL lik bir dondurma için ta oraya gitmem. Belki arabayla yakınlarından geçerken uğrarım ama. İyi oldu söylediğin teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Vermiyolar ki, yok sistem düşmüyor, yok sistemde şuan arıza var bilmem ne. Çoğu migros böyle. 6 şifrem var 2 dondurma alabildim. Daha da uğraşmıyorum. Bir arkadaşıma da şifreyi kullanıp sistem vermedi dediler, çocuk başka migrosa gitti bu şifre kullanılmış diyip gönderdiler.

bu olayın sebebi; biçok kişi hangi magnumu alacağını bilmiyor, burdakiler forum sayesinde biliyor ama foruma bakmayan dolu insan magnumun tüm çeşitleri geçerli diye bal bademle falan kasaya gidiyor, kasada düşmeyince geri iadelerle uğraşıyor kasiyerlerde, geri iadeden bıkan kasiyerlerde artık olmuyor demek zorunda kalıyor.

Magnum için böyle olabilir, ben bunu bildiğim ve doğru aldığım halde yaşıyorum. Ayrıca nugger'ı yanlış almak imkansız çeşidi bile yok. Adamlar vermiyorlar çoğu migrosta karşılaşırsınız, başınıza gelmemiş olabilir ama yapılan birşey bu

• quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Lanet olası federaller peşinde üstad

Mossadı peşime salmışlar

• Bugün NOGGER OREO verdi hep sistem , yarın hangisini verecek bakalım

• Aksam denediğimde bu numara ile sadece bir katılım olur gibi bir uyarı verdi var mı böyle olan başka ?

• Bi ton dondurma alanlar sayesinde kampanya yine çöp oldu bu nedir arkadaş ya

• sedna03 S kullanıcısına yanıt
    24.04.2017 saat 07:00 itibariyle sistem değişti.tek numaraya tek şifre artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Vermiyolar ki, yok sistem düşmüyor, yok sistemde şuan arıza var bilmem ne. Çoğu migros böyle. 6 şifrem var 2 dondurma alabildim. Daha da uğraşmıyorum. Bir arkadaşıma da şifreyi kullanıp sistem vermedi dediler, çocuk başka migrosa gitti bu şifre kullanılmış diyip gönderdiler.

bu olayın sebebi; biçok kişi hangi magnumu alacağını bilmiyor, burdakiler forum sayesinde biliyor ama foruma bakmayan dolu insan magnumun tüm çeşitleri geçerli diye bal bademle falan kasaya gidiyor, kasada düşmeyince geri iadelerle uğraşıyor kasiyerlerde, geri iadeden bıkan kasiyerlerde artık olmuyor demek zorunda kalıyor.

Aynı olayı bugun yasadım magnum bogurtlen aldım kasiyer magnum gecmiyor dedi direkt kenara ayırdı, denemedi bile ben de üstelemedim. Kesinlikle uğraşmak istemiyorlar, angarya sayıyorlar.

kasiyer kim yahu. sanırsın migrosun sahibi anasınısatıyım.

bugün forum sayesinde nogger sandvich koduyla nogger winner alındığını bildiğimden kasiyere nogger winner alıcam dedim düşmez dedi kenara ayırdı. sen okut bakalım dedim geçecek mi geçmeyecek mi görecez. winner ile sandviçin ne alakası var dedi gülerek, geçiremem dedi. ben de müşteri olarak bunu alıyorum kardeşim istiyosan okutma bakalım dedim. neyse en son okuttu ve sistem verdi dondurmayı. bozuldu tabi suratı düştü ben üstelemedim, dondurmayı alıp iyi günler deyip çıktım.

• nerden nereye geldik adam nisan 8 de video çekip koymuş keşke sistem kapanmadan önce görse idik
    https://www.youtube.com/watch?v=LZC9LsCkdNE
  • Bu dondurma olayini bitiren bence kasiyerler. Dun gittim elimdeki kodlari bitireyim dedim. Cornetten hangisi geciyor dedim clasico ama onlar bitti dedi, magnum duble bulamadim (sadece cikolatali vardi) hangisi oluyor dedim hic biri dedi, isi inada bindirdim baktim tum dondurmlara tek tek , alttan clasico kaymalik+bogurtlen mi ney buldum aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

peki önceki şifrelerle yine karttan birer adet farklı çeşit dondurma alabiliyoruz dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rid.van

nugger sand. alınmış (yani 5 çeşidi tamamlanmış) kart ile nugger kodu verilerek ilk denemede hata alınmak kaydıyla 2. denemede nugger winner düşüyor. dün 2 kartım ile aldım. bilginize. yani nugger kod giriliyor ilk hata alınıyor sonra yeni nugger kod verilip 2. denemede nugger winner düşüyor.

Nogger kodu olan arkadaşlar deneyip sonucu yazabilirler mi?Sağlama yapmak bakımından.

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    arkadaşın yazdığı doğrudur, aynı şekilde yaptım aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: plus007

peki önceki şifrelerle yine karttan birer adet farklı çeşit dondurma alabiliyoruz dimi ?

Aliniyor dun 4 tane aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çek satış ve takası için linkteki konuyu kullanalım arkadaşlar.

Böylece hem ceza almayız hem de konu kilitlenmez.

https://forum.donanimhaber.com/cek-satis-takas-bolumu--114648771-4580#125817322

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.