Şimdi Ara

Aliminyum Kasalı Aydınlatmalı Klavyeli Büyük Ekranlı U-N Book

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Metal kasalı, şık metalik renkte, aydınlatmalı klavye olması şart. Harici bi ekran kartı olmasına gerek yok. Lol, Cs Go gibi oyunları oynatacak (İntel HD 4000 serisi gibi) tümleşik kartı olması yeterli.
    En önemlisi ve burası biraz abes oluyor sanırım ki bahsettiğim tipte gördüklerimin hepsi çok küçük ekranlı 11 13 inç gibi. Ben bu tipte 17.3 hatta 18.4 daha da mükemmel olur. En kötü 15.6 inç olması lazım.
    Belli bi bütçe yok. 0 da olabilir 2.el de farketmez. Ne kadar ucuz o kadar iyi. Günlük işler, internet, dizi,film, arada da yukarıdaki basit oyunlar için kullanılacak.
    Dediğim gibi biraz tip takıntım var. Şık olmalı, metal olmalı, klavyesi aydınlatmalı olmalı ve ekranı mümkün olduğu kadar büyük olmalı. Tabi bu güzelim cihazlarin büyük ekranlıları varsa 0 veya 2. El olması farketmeksizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• n550jkyi tarif ediyorsun ucuz olsun dersen ikinci el n550jvye bakabilirsin ekran karti bir dusuk model

• Baya araştırdım. Tam ben de n750jk nın kırpılmış halini arıyormuşum var mıdır acaba ? Yazmaya gelmiştim siz benden önce davranmışsınız. Öneriniz için teşekkürler bakacağım hocam. Var mıdır başka öneri.
    Bahsettiğim pcyi tekrardan tarif edip güncelleyeyim.
    ASUS N750JK modelinin kasası ve ekranı
    Ekran kartsız, 4GB Ram ve Basit bir i5 U işlemcili olanı.
    Almak istediğim pc tam olarak bu. Üretilmiş midir böyle bir laptop-ultrabook

• Jk yı 3300 e satabilirim

• dell 7537. Klavye, tasarım müthiş. Macbook güzel. dell de klavye tuşlarının içi şeffaf ışığı açınca tuşun içi ve cevresi beyaz yanıyor. apple da sadece alttan aydınlatma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.