Şimdi Ara

Alın size Launcer böle Launceri Zor Bulursunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fena bişey bence güzel kendi ellerimle emeğimle yaptım:d AMA kendi arklarımın isimleri fln var kendiniz paintte düzeltebilirsiniz .. tavsiyem kendi adınızı yazın oraya !
    NOT: ALINTI DEĞİLDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Fuchs -- 6 Ocak 2007; 21:07:45 >

• bence ii ama sizi anlayamadım :D YOKSA BENİM LAUCERİİ BEYENMİYÜRMİSİNİZ?
  • her zaman her yerde en güzeli Elisha.Aşığım
  • Oraya adlarınızı yazmasaydınız daha iyi olurdu.Veya o adlar kiminse.Herşeyi bozuyo
  • Pek güzel değilmiş idare eder ben "Ne Mutlu Türküm Diyene" launcherını kullanıyom
  • quote:

Oraya adlarınızı yazmasaydınız daha iyi olurdu.Veya o adlar kiminse.Herşeyi bozuyo

işte bende onu diom size göre olmayabilir ama değiştirmek çok basit alıcaksın bu resmi sağ tıklıcaksın düzelt de paintte açılıo sonra ordan sil o yazılıarı kaydet de olsun bitsin .. saol diyen olmadı ama neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Fuchs

quote:

Oraya adlarınızı yazmasaydınız daha iyi olurdu.Veya o adlar kiminse.Herşeyi bozuyo

işte bende onu diom size göre olmayabilir ama değiştirmek çok basit alıcaksın bu resmi sağ tıklıcaksın düzelt de paintte açılıo sonra ordan sil o yazılıarı kaydet de olsun bitsin .. saol diyen olmadı ama neyse

Ben kullanmıyacağım için teşekkür etmedim 1 ay önce asosyalliğe elveda dedim çünkü(yani bıraktım anlamayanlar için)
  • ORDAKİ ERKEK İSİMLERİ SANKİ KIZLARIN İSMİYMİŞ GİBİ OLMUŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4evercasper_1

ORDAKİ ERKEK İSİMLERİ SANKİ KIZLARIN İSMİYMİŞ GİBİ OLMUŞ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.