Şimdi Ara

ALINDI: Jetta-Fluence-Civic (max. 38 bin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: hakan.izgi

quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan
    tüp taktırıp o garantiye kıymayın bence.. daha 5 yıl garantisi var varsın biraz cok yaksn cokta gezmiyorsunuz anlasılan hiç maceraya gerek yok, ilk kapalı otoparktan cevrildiğinzde pişman olursunuz.

Tüpü servisin kendisi anlasmali olarak garantiyi bozmadan takiyor. gezme olarak da ayda ortalama bin km yapıyorum. Bence değer...

honda ve garanti kapsamında tüp takıyor hangi sehirde oluyor bu ve lpg sisteminin markası nedir ?

benım bıldıgım honda türkiye kesınlıkle ve kesınlıkle tüpe karsı oldugu ki ben lpg taktırırken servise bazı seyler sormustum sanırsam benı honda türkiyeye solemısler 2 gun sonra honda türkiyeden aradılar ve kesınlıkle tüp taktırmamam gerektigi bir sürü sorun cıkabılcegınden sundan bundan bahsettıler baya dil dökmüşlerdi tabiki oralı bile olmadım ama garanti kapsamında takmaları ilginc bence sadece o servis kendi kendine garanti veriyor türkiye genelinde garantı kapsamında olması mumkun değil.

Tüpün markası tartarini tüm masraflarla beraber 2000 lira. O yerin adını söyleyip zan altında bırakmak istemiyorum. Aynen dediğin gibi servisin kendi garantisi ama özellikle sordum "Başka şehre gidersem ne olur?" diye. Yine kendilerinin aracılığı ile her yerde parça temini veya tamir yani her konuda garanti kapsamında işlem yapılacağını söylediler. Aynı zamanda eğer tüple ilgili giderilebilecek bir sorun olursa neredeysen oradaki tartarini servisinin ilgileneceğini söylediler. Ya zaten bildiğim kadarı ile artık neredeyse bütün markalar hem o aracın tercih sebebi olması için hemde servisin kazancı için böyle bir uygulamaya göz yumuluyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan
    tüp taktırıp o garantiye kıymayın bence.. daha 5 yıl garantisi var varsın biraz cok yaksn cokta gezmiyorsunuz anlasılan hiç maceraya gerek yok, ilk kapalı otoparktan cevrildiğinzde pişman olursunuz.

Tüpü servisin kendisi anlasmali olarak garantiyi bozmadan takiyor. gezme olarak da ayda ortalama bin km yapıyorum. Bence değer...

honda ve garanti kapsamında tüp takıyor hangi sehirde oluyor bu ve lpg sisteminin markası nedir ?

benım bıldıgım honda türkiye kesınlıkle ve kesınlıkle tüpe karsı oldugu ki ben lpg taktırırken servise bazı seyler sormustum sanırsam benı honda türkiyeye solemısler 2 gun sonra honda türkiyeden aradılar ve kesınlıkle tüp taktırmamam gerektigi bir sürü sorun cıkabılcegınden sundan bundan bahsettıler baya dil dökmüşlerdi tabiki oralı bile olmadım ama garanti kapsamında takmaları ilginc bence sadece o servis kendi kendine garanti veriyor türkiye genelinde garantı kapsamında olması mumkun değil.

Tüpün markası tartarini tüm masraflarla beraber 2000 lira. O yerin adını söyleyip zan altında bırakmak istemiyorum. Aynen dediğin gibi servisin kendi garantisi ama özellikle sordum "Başka şehre gidersem ne olur?" diye. Yine kendilerinin aracılığı ile her yerde parça temini veya tamir yani her konuda garanti kapsamında işlem yapılacağını söylediler. Aynı zamanda eğer tüple ilgili giderilebilecek bir sorun olursa neredeysen oradaki tartarini servisinin ilgileneceğini söylediler. Ya zaten bildiğim kadarı ile artık neredeyse bütün markalar hem o aracın tercih sebebi olması için hemde servisin kazancı için böyle bir uygulamaya göz yumuluyor.

hayırlısı olsun umarım bır sorunla karsılasmassınız ama sıze sunu soleyım. su an benım aracımda garantı dısı degıl bunu honda turkıye solemıstı bana sadece 6 yıllık garantının 3 yılı sılındı ve 3 yıllık garantısı var ama bana sunu soledıler aracınızda herhangı bır motor arızası oldugunda ıncelenır eger lpgden dolayı bır arıza yoksa garantıden yapılır eger lpgden dolayı sorun cıktıysa garantıden yapmayız dedıler sonunada ek olarak genelde bole bır sorun oldugundada sorunu lpg ye baglıyoruz ve garantıden yapmıyoruz dedıler.yanı resmen garantı dısı kalmıyor da aba altından sopa gösterıyorlar.

• Bu arada üstad şu amblem ve imza işini nasıl yapıyoruz?
  • DODGE, CHRYSLER ve JEEP (Grand Cherokee) gibi araçların yüksek hacimli, yüksek güç üreten turbo motorları olduğunu bilmeyen yoktur.
    Hollanda DODGE, CHRYSELER ve JEEP (Grand Cherokee)'nin 1990'dan beri araçlarında LPG sistemi olarak PRINS'i tercih ettikleri ve
    2002-2004 arasında 350 aracına PRINS-VSI takıldığını bildiren referans mektubu:
    Okumak için BURAYA TIKLAYINIZ !

ALINDI: Jetta-Fluence-Civic (max. 38 bin)

Bu da TOYOTA'nın araçlarında LPG sistemi olarak PRINS-VSI'i tercih ettiğini ve
    Polonya'da yüzlerce değişik TOYOTA modeline,
    AYRICA amiral gemisi olan TOYOTA Land Cruiser'ın düzinelercesine PRINS-VSI takıldığını bildiren referans mektubu:
    Okumak için BURAYA TIKLAYINIZ !

ALINDI: Jetta-Fluence-Civic (max. 38 bin)

NOT: Kendi halinde bir PRINS-VSI kullanıcısı olarak, sadece paylaşmak ve dikkatinize sunmak istedim

• Arasında jetta tsi olduğu için daha cazip geliyor.........
  • quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar.

2010 oto. civic elegance aldım. Yakın bir zamanda da tüp taktırmayı düşünüyorum. Darısı sevenlerinin başına

Hayırlı olsun hocam.Ne kadara aldınız acaba ve kaç km de?Ben de araştırıyorum bu aralar.Piyasa ne durumda nasıl diye.İnternetteki fiyalar fazla sanki.Tekrar hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar.

2010 oto. civic elegance aldım. Yakın bir zamanda da tüp taktırmayı düşünüyorum. Darısı sevenlerinin başına

Hayırlı olsun hocam.Ne kadara aldınız acaba ve kaç km de?Ben de araştırıyorum bu aralar.Piyasa ne durumda nasıl diye.İnternetteki fiyalar fazla sanki.Tekrar hayırlı olsun

Teşekkür ederim. 23 bin km. 38.250 tl ye aldım. Füme. Bu fiyata en alt fiyat diyebilirim. Aracın durumuna göre 37-40 arası değişiyor. İnternet fiyatlarının üfürük payı yüksek olur genelde. İstanbu'ldaysanız bu fiyata bulunabilir.

• Hayırlı olsun arkadaşım en mantıklı ve de bence güzel seçeneği değerlendirmişsin.
  • hayırlı olsun. güzel araç. tüpte olursa tadından yenmez
  • Hayırlı uğurlu olsun.
  • hayirli olsun. ben de benzeri bir arac alma arefesindeyim. ==>http://forum.donanimhaber.com/m_48442461/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48442461

aractan memnun kalip, begenmediginiz ozellikleri soyler misiniz? otomatik sanzimani nasil mesela? hill holder vardi degilmi civic otomatikte?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akburak -- 21 Nisan 2011; 10:19:36 >
  • Sağolun arkadaşlar 5-6 günlük bir kullanımın ardından çok memnun olduğumu söyleyebilirim. otomatik vitesin de ayrı bir tadı varmış. Yakıt tüketimini tam olarak kestiremedim ama sanıyorum ş.içi 11-11.5 litre (dur-kalk fazla, mesafelerim kısa) aynı yerde ve mesafede Jetta da 9.5-10 civarıydı. Eski arabamla (hala imzamda duruyor) birkaç yönden karşılaştırayım. Civic'in bagajı küçük, yol bilgisayarı yok, tüp takılabiliyor, çekişi daha iyi, iç tasrımı çok daha güzel bence, sanruf, vsa, vs...
  • quote:

Sağolun arkadaşlar 5-6 günlük bir kullanımın ardından çok memnun olduğumu söyleyebilirim. otomatik vitesin de ayrı bir tadı varmış. Yakıt tüketimini tam olarak kestiremedim ama sanıyorum ş.içi 11-11.5 litre (dur-kalk fazla, mesafelerim kısa) aynı yerde ve mesafede Jetta da 9.5-10 civarıydı. Eski arabamla (hala imzamda duruyor) birkaç yönden karşılaştırayım. Civic'in bagajı küçük, yol bilgisayarı yok, tüp takılabiliyor, çekişi daha iyi, iç tasrımı çok daha güzel bence, sanruf, vsa, vs...

Fsi motorun tır tır tır sesinden sonra motor sesi de az geliyordur artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Sağolun arkadaşlar 5-6 günlük bir kullanımın ardından çok memnun olduğumu söyleyebilirim. otomatik vitesin de ayrı bir tadı varmış. Yakıt tüketimini tam olarak kestiremedim ama sanıyorum ş.içi 11-11.5 litre (dur-kalk fazla, mesafelerim kısa) aynı yerde ve mesafede Jetta da 9.5-10 civarıydı. Eski arabamla (hala imzamda duruyor) birkaç yönden karşılaştırayım. Civic'in bagajı küçük, yol bilgisayarı yok, tüp takılabiliyor, çekişi daha iyi, iç tasrımı çok daha güzel bence, sanruf, vsa, vs...

Fsi motorun tır tır tır sesinden sonra motor sesi de az geliyordur artık :)

çok da rahatsız etmiyordu aslında ama evet motor daha sessiz.

• Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız
  • Arkadaşlar bir haftayı geçti arabayı alalı.

SONUÇ: Düpsüz olmaz. Onun dışında şimdilik her şey gayet güzel. Birkaç gün sonra taktırıyorum.
  • quote:

Arkadaşlar bir haftayı geçti arabayı alalı.

SONUÇ: Düpsüz olmaz. Onun dışında şimdilik her şey gayet güzel. Birkaç gün sonra taktırıyorum.

Bencede bu 3 lü arasındaki en iyi seçimi yapmışsınız.

Allah kaza bela vermesin.
  • Hakan Bey Hayırlı olsun...aynı araçtan bizde de var...LAndi Renzo taktırdık, çok şükür bir sıkıntı yok...2000 TL civarı LPG kitine para verecekseniz eğer Prins ya da daha da iyisi TEleflex öneririm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacey

Hakan Bey Hayırlı olsun...aynı araçtan bizde de var...LAndi Renzo taktırdık, çok şükür bir sıkıntı yok...2000 TL civarı LPG kitine para verecekseniz eğer Prins ya da daha da iyisi TEleflex öneririm...

Cihatım nasılsın?

civicte bir sıkıntı olmadığını öğrendim bu şekilde.

Colt hala benzinli mi?
  • hayırlı olsun allah kaza bele vermesin
    yorum yapmıycam ben olsam şunu alırdım diye
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.