Şimdi Ara

ALINIK; 98-2000 model 9.000-10.500 arası araç arıyorum...Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ilk defa araç almayı düşünüyorum...Malum kredi çektik başka türlü alamayız...Bana aşağıdaki kriterlere uygun araç modeli tavsiye edebilecek veya satacaklar lütfen yardım etsin.

Sakarya-Kocaeli-Düzce-Bolu-Bilecik civarı 1998-2000 model 9.000-10.500 T.L. Arası 4 kapı max km: 170.000-180.000 arası araç arıyorum...Klima, hidrolik direksiyon ve büyük motorlular için LPG olmazsa olmazım..Bu konuda araç tavsiye edebilecekler veya satılık aracı olanlar bana P.M. atabilir mi?

Düşündüklerim; Megane-1RXE veya RTA , Fiat-Marea, Hyundai-Accent 1,5GLS VW-Polo Classic 1,6 Opel-Astra veya Vectra, Seat-İbiza,Toledo,Cordoba

Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmik54 -- 8 Haziran 2011; 21:35:39 >

• megane 1 iyi bir tercih olur pişman etmez
  • bence hyundai doğru seçimdir. parça servis vs. sorunu kolay kolay yaşamazsın ayrıca accent piyasası olan bir arabadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk38

megane 1 iyi bir tercih olur pişman etmez

haklısın abi ama megane 1 lern 1.6 ları tutulan model sanırım biraz tuzlu gibi...2.0 'ler ucuz gibi RXE ler falan ama onlarda büyük motor...yakıt parası kanbur olmasın bize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan_16

bence hyundai doğru seçimdir. parça servis vs. sorunu kolay kolay yaşamazsın ayrıca accent piyasası olan bir arabadır.

hyundai vardı bir tane

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-masrafsiz-klimali-otomatik-hundai-accent-50420880/detay/

10.000 liraya verdim dedi...adam kaparo vermiş...yarın alırım demiş...eğer gelmezse sana haber veririm dedi...alınır mı sence bu paraya?güzel bakıtmak lazım bence...neden biraz ucuz sorusu geliyor aklıma...

• Maalesef hala güncel

2. El piyasasındaki balon patlamadıkça galiba hep güncel kalacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.