Şimdi Ara

ALL STAR WEST 115 - EAST 125

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER BİR ALLSTAR HAFTASI DA GELDİ GEÇTİ...

MAÇ MÜKEMMELDİ.HER ZAMAN OLDUGU GİBİ SON CEYREKTE HERKES ASILMAYA BAŞLADI...

MAÇTA BİR SMAÇ VARDI Kİ ANLATAMAM...HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ SMAÇ... VİNCE CARTER DAN

TOPU COOOK SERT Bİ ŞEKİLDE PANYAYA ÇARPTIRIP,HAVA DA TEK EL YAKALAYIP ÇAKTIĞI ÇİVİ İNANILMAZDI...

BU ARADA MVP ÖDÜLÜ IVERSON IN OLDU...

• KEŞKE BU YIL; KİDD VE FRANCİS DE OLSAYDI COK DAHA FARKLI OLURDU...

• SHAQ İNANILMAZ KOMİKTİ HER ZAMANKİ GİBİ...

• VINCE CARTER 'ın smacı inanılmazdı
  • vince inanılmazdı ama ben amare'nin smacına da bayıldım,kobeden aldığı alley oop pasıyla

ama ben maçı çok beğenmedim,west de ray allen fln kaldı son çeyrek oyunda çok saçmaladı koç,garnett-duncan fln varken gitti nowitzkiyle oynadı o da ayrı problem,west kazansa kobe mvp olcaktı ne güzel
  • vince carter süper ya...
    Tracy ile kuzen olmalarına karsılık rekabet olmalıydı ki T-mc de smaclar sıralamalıydı.
    Ama güzeldi yine muhteşemdi
  • ya lanet olsun ben yurt disindayim maci vermedi hic bir kanal netten tekrari indirebilirmiyim link verirseniz sevinirim
  • tek kelime ile vince carter vince carter vince carter vince carter vince carter
    air canada gene havadaydı walla.ahh keşke canlı olarak izleyebilsedim stadta.Bazen diom ki amerikalı doğmak warmış
  • eastin koyacağı belliydi,vince de baktı gelmiş düzmantık duncan,gino kasıyrlar koyuverdi kopmuş bihareketti....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçanTürk -- 22 Şubat 2005, 0:14:11 >
  • cartet

ve adamım MVP Allen Iverson
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bazen diom ki amerikalı doğmak warmış

boşver iyiki doğmamışsın. çünkü çok küfür yerdin. en azından ben çok küfür ediyorum.

neyse konu bu değil. dağıtmayayım. ama tutamadım kendimi. hata yaptıysam özür dilerim.
  • Vincent Lamarr Carter'ın smacını bu kadar abartırsanız efsanevii oyunculara saygısızlık yapmıs olursunuz.
  • abartılacak bi smaç kaan kural bile dedi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.