Şimdi Ara

***AMAZON.COM DAN PS4 SATİN ALANLAR KLÜBÜ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar amazon.com dan ps4 alanlar olarak alan toplam kaç kişiyiz, ilerde cihazlarda sorun yaşanmasına karşın nelerin yapılabileceği, kargo gümrük ve iade konuları hakkında derli toplu olsun diye bu konuyu açmak istedim. Sizden gelen Önemli Bilgi paylaşımları derlenip ilk mesaja eklenecektir. Saygılarımla...

Amazon.com dan ps4 alanlar listesi:

1.lazurat
    2.Batman
    3.askerlikforum
    4.nomatter03
    5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazurat -- 31 Aralık 2013; 14:56:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaz hocam, 27 Aralık'ta aldım. UPS tarafından sabır imtihanı ediliyorum.
  • Ne Amazon'muş, yaz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerlikforum

Ne Amazon'muş, yaz bakalım

Eve gidince diğer konulardan derleyip 1. Mesaja ekliyecem. Bu arada senin gümrük maceranada atıfta bulunmadan olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Yaz hocam, 27 Aralık'ta aldım. UPS tarafından sabır imtihanı ediliyorum.

Ben 20 sinde aldim pazartesi sabahi gumrukteydi persembe günü cikti. Hatta sabah ups ye yetki belgeside yolladim. Normaldir yani seninkinin islemlerin bitmemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazurat -- 31 Aralık 2013; 14:56:03 >
  • Ekle dostum beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

quote:

Ben 20 sinde aldim pazartesi sabahi gumrukteydi persembe günü cikti. Hatta sabah ups ye yetki belgeside yolladim. Normaldir yani seninkinin islemlerin bitmemesi.

amazon'da 2 ocakta teslim diye yazıyor ama ups'den biriyle mailleştim. Anca perşembe günü gümrükten çıkar dedi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

quote:

amazon'da 2 ocakta teslim diye yazıyor ama ups'den biriyle mailleştim. Anca perşembe günü gümrükten çıkar dedi.

Dert etme o onların sorunu. Benim kargo bi fiil 4 gün gümrükte bekledi. Vadedilen teslim tarihinde ulaşmazsa amazona yaz. 1. Mesaja ekliyecem bunlari eve gidince.

• amazondan alınca ne kadara geliyor arkadaşlar?
  • Arkadaslar amazondan alisveris,gumruk,garanti gibi konularda bilgi verebilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşeyi anlatan halihazırda 57 sayfalık konu var zaten
    http://forum.donanimhaber.com/m_85461368/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.