Şimdi Ara

amazon.com'dan S2 almak istiyorum, ama..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aması şu arkadaşlar, amazon.com'daki telefon, amazon.co.uk'dakine kıyasla daha ucuza geliyor.
    amazon.com'dan kredi kartımla telefonu alıp, ingilteredeki arkadaşımın adresine kargolatabilir miyim? o da türkiyeye gelirken yanında getirip burada pasaport kaydıyla bana verir.
    ingiltereye amerikadan kargo yapmanın yasal bir engeli var mıdır acaba?

• yok ama vergiyi eklediğin zaman daha pahalıya gelmezmi amazon.comda vergisiz fiyatları yazıyor amerikada senın yolluyacagın eyalete göre vergi oranı sonradan telefona eklenıyor eyaletlere göre farklılıklar var ingilterede heryerde aynı vergıler gecerlı oldugundan ıngılteredekı pahalı gozukebılırki telefon ingiltereye giderken ayriyetten birvergiye tabi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 3 Ağustos 2011; 21:22:44 >
  • vergisi vs falan amerika fiyatıyla türkiyedeki satış fiyatı arasında dağlar kadar fark yok. 50$ farkediyor 50$ içinde değmez amerikadan almaya.

ha bir de link vereyim de yanlış anlaşılma olmasın

=samsung+galaxy+s+2&b[product_condition]=1&b[country_id]=1&b[city_id]=0&b[lrt]=1&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[pricecurr]=1&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=170962&c=170962&search_result_page_limit=20&sKlasik=1&c=170962&b[sort_field]=real_price&b[sort_order]=asc&b[page]=1]sahibinden.com

link veremiyorum maalesef ama sahibinden.com üzerinde sıfır samsung s 2 diye aratırsanız zaten çıkıyor 1200tl civarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batis -- 5 Ağustos 2011; 10:21:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.