Şimdi Ara

Amazon dışında yurtdışından PS4 alınabilecek site bilen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ebay'de 500 doların üstünde fiyatlar var, türkiyeye kargo 100 dolar + 90 dolar kadar da gümrük vergisi neredeyse burdakiyle aynı fiyat oluyo. Amazonun stoklarına gelince international shipping uygularlar mı acaba ? Veya alternatif satın alabilceğimiz siteler de var mı ? Şimdiden teşekkürler.

• Yok mu bilen arkadaşlar ?
  • 29 Ocakta overstock adlı firmadan(ABD firması) herşey dahil(gümrük+kargo+vs.) 557 dolara sipariş geçtim.(Amazon'da herşey dahil 535 dolara mal oluyor ) Ürün yarın elimde olacak. Firma ile ilgili satış sonrasındaki izlenimlerim gayet olumlu. Yarın ürünü teslim alıp inceledikten sonra tüm süreci detaylı bir şekilde anlatırım. Ürünün linki aşağıdaki gibidir.http://www.overstock.com/Books-Movies-Music-Games/PS4-Playstation-4-Console/8103342/product.html

• Çok teşekkür ederim, gerçekten yardımcı oldun
  • Uzun zamandır amazon'dan stok kovalayan ve bir türlü yakalamayan biri olarak halden anlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: z3n0x

Çok teşekkür ederim, gerçekten yardımcı oldun

Arkadaşlar merhaba,

Overstock firmasından 29 Ocak akşamı sipariş ettiğim ps4'üm 07 Şubat tarihinde sorunsuzca elime ulaştı(Mersin'e geldi, İstanbul'da otursaydım 1-2 gün daha erken ulaşabilirdi) Almayı düşünen arkadaşlar için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle sitede hızlı bir hesap oluşturduktan sonra ayarlardan kuru TL değilde USD olarak değiştiriyorsunuz. Ürün sanırım şu an stokta yokmuş ama illaki girecektir stoğa. Ürünü sipariş verme süreci Amazon'dan farksız diyebilirim. Sipariş geçerken gümrük işlemlerini kendilerinin halletmesi halinde 60 dolara yakın bir ücret alacaklarını belirtiyorlar ancak ben hallederim derseniz bu ücreti almıyorlar ve gümrükteki tüm işlemlerde sorumluluk size kalıyor. Ben 60 doları seçerek gümrükle hiç polemiğe girmedim tüm vergi ve diğer işlemleri benim adıma onlar yaptı.(60 dolar 557 dolarlık toplam tutara dahil 557+60 değil) Ürünü sipariş geçince firmanın uluslararası taşımacılık firması Borderfree'ye UPS firması ile nakli gerçekleştiriliyor ve ürün Borderfree firmasına ulaştıktan sonraki süreci onlar yönetiyor. Borderfree ile Amerika'dan DHL Express ile 2 günde İstanbul gümrüğüne ulaşıyor. (Tüm süreçleri DHL'nin vereceği takip no ile an ve an takip edebiliyorsunuz) Overstock firması Amazon gibi ürünü teslim aldıktan 1 ay içinde cihazda sorun çıkarsa iade kabul ediyor. İade sürecinde kargoyu onlar mı yoksa siz mi ödüyorsunuz orasını bilmiyorum. Sorabilirsiniz müşteri hizmetlerine. Ürünü teslim alır almaz çektiğim resimleri yükledim. Kargonun eve ne şekilde ulaştığı ile ilgili fikir sahibi olmanız için resimlere bakmanızda fayda var. Umarım en kısa zamanda cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde kavuşursunuz. Bunlar dışında sorunuz olursa mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışırım. Ürünün linki :http://www.overstock.com/Books-Movies-Music-Games/PS4-Playstation-4-Console/8103342/product.html

Ürün için her şey dahil ödediğim tutar: 557 dolar
     Amazon dışında yurtdışından PS4 alınabilecek site bilen var mı ? Amazon dışında yurtdışından PS4 alınabilecek site bilen var mı ? Amazon dışında yurtdışından PS4 alınabilecek site bilen var mı ?

• Hocam hayırlı olsun bizede nasip olacak mı bakalım
  • Hayırlı olsun alpert86

Cihazda bir sorun çıkmamış, tıkır tıkır çalışıyordur umarım. İzmir karşıyakada spot fiyatı 1600 lira dediler bana.Amazonda da stok sıkıntısı vardı şimdi de TRye gönderilmiyor.

Bir süre önce forumda amazondan 1180 liraya maledenler oldu ama fiyat yine de cazip geliyor. Bugünkü kurla 1250 lira .

Tek soru işareti aldığımda bozuk çıkarsa geri gönderme parası .

Eğer sorunsuz çıkarsa forumda ps4 almak isteyen bir çok kişi için yeni bir umut kaynağı doğmuş olur Paylaşımın için teşekkürler .
  • z3n0x Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, İnşallah olur hocam neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, amazon yurtdışından konsol alacaklar için tartışmasız en iyi adres. Uzun zaman stok bekleyip, yorgun düştüğüm için çareyi daha önce hakkında hiç bilgim olmadığı bu siteden sipariş geçmekte buldum. Cihaz sorunsuz bir şekilde tıkır tıkır çalışıyor çok şükür. 4 saat aralıksız bf4 oynamadan sonra ısınmasını kontrol ettim ve yok denecek kadar azdı diyebilirim. Zaten ilk partide çıkan sorunlar sonrası Sony aldığı önlemlerle hatalı cihaz sayısını yeni partilerde çok ciddi oranda azalttı. Ama ne kadar azalsada elektronik şans işi birazda. İlk bakışta cihazın en etkileyici yanı ne diye sorarsan hızı derim. Ps3 e göre menü geçişleri olsun, oyun açılışları olsun inanılmaz hızlı bir cihaz. Umarım en kısa zamanda bekleyen herkes sorunsuzca kavuşur cihazlarına. Bizi bu hallere düşen Sony Türkiye utansın diyorum ve başka da birşey demiyorum.

• Hocam bir de bir soru sormak istiyorum bf4'ü de yurtdışından aldığınızı varsayarak, yurtdışından aldığınız online oynanabilen oyunları burda oynamaya kalktığımızda sunucularda bi fark yaratır mı ? Yani almanya sunucularına bağlanıp düşük pingle oynayabilirmiyiz ?
  • z3n0x Z kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kullandığım ana hesabım da indirdiğim bf4 de US ama TR hesabı ile arasındaki sunucu server farklarını bilmiyorum. Multi oynarken ayarlardan hangi bölgelerin serverlarında oynayacağını seçebiliyorsun. Tahminimxe Almanya serverlarıyla oynayabilirsin diye düşünüyorum. Oyun da US olduğu için yavaşlama ya da serverdan kopma gibi bir sıkıntı da olmadı.

• Sağol hocam bilgilendirdiğin için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.