Şimdi Ara

AMAZON KALEM İNDİRİMİ (Yks)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pentelin diğer renkleri 300 tlden fazla bence çok iyi fırsat ama asıl bomba rapid piyasası 350 civarı 220 TL çok iyi fiyat sağlam kalem ama tırtıklı yüzeyi sevmediğim için Penteli aldım. 50 TL indirim ile de alırsanız mükemmel fiyat olur.

Pentel Graphgear 1000 0.5mm Mekanik Kurşun Kaleml PG1015C-AX, Orijinal Kutusunda

Rotring Rapid PRO Mekanik Kurşun Kalem, Krom, 0.5 mm

Rotring 500

Piyasası 120 130 olmuş amazonda 95 TL

rOtring 500 Mekanik Kurşun Kalem, 0,7 mm, Siyah
    amazon
    rOtring 500 Mekanik Kurşun Kalem, 0,7 mm, Siyah
    https://www.amazon.com.tr/dp/B00C1YNC4Y/ref=cm_sw_r_apan_i_C4ASD7GQGN70X5BY8A44

Bu da 20 TLye böyle bir kalem bulmak imkansız çok sağlam ve kaliteli kalem

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Scrikss Office Simo Mekanik Kurşun Kalem Kırmızı 0.7 Mm
    amazon
    Prime Üyeleri için günün fırsatı: Scrikss Office Simo Mekanik Kurşun Kalem Kırmızı 0.7 Mm
    https://www.amazon.com.tr/dp/B01DTQUORA/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_AGQXAZF05D8FAPBMHVB2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thorun Kılıcı -- 5 Eylül 2022; 10:50:49 >

• 50 TL olayı da mobilden ilk siparişe özel eğer daha önce kullandıysanız başka telefon numarası ile yeni hesap açabilirsiniz
  • adam gibi adamlar 0.7 kullanır geo cozerken cizgileri 2cm kalınlıgında cizer
  • achilles102030 kullanıcısına yanıt
    Küçük sorularda kanser ediyor hocam
  • Thorun Kılıcı kullanıcısına yanıt
    doğru soyluyorsunuz hocam. ben 0.7yi 0.5i kullanamadıgım icin seçmiştim zaten azıcık bastırsam kırıyordum alışamamıştım bi türlü
  • achilles102030 kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşım 0.9 kullanıyordu açıortay çizince şekil kayboluyordu
    SJsnxkdxndmxşd
  • 05 kırmadan nasıl kullanıyorsunuz yaw
  • Hocam alışınca çok daha iyi oluyor
    En iyi uç markası ne hocam
  • Uçlar tombow ve diğerleri,

balıklar hamsi ve diğerleri olarak ayrılır

• Hocam çok uç denedim ama 2 tane uçta en iyi deneyimi aldım ama fiyatları arasında fark baya fazla

Birisi tombow(çakması çok var alacaksan işler kitabevi veya satıcısı hepsiburada amazon gibi olanlardan al)

Birisi pentel ainstein (2B turuncu kutu) (amazonda şu anda indirimde 30 tl civarı ben bir kez bile kırmadım cidden uzun gidiyor)
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Pentel ainstein kullan ve bu yorumu tekrar yap hocam
    40 adet uç 30 tl wtf
  • Evet hocam pahalı direkt orijinal tombow alıp geç 12li olur kutuları. Ama diyorsan bir kere denerim al mutlaka ben hep trendyol bedava alt limitsiz kupon verdiğinde alıp alıp biriktirirdim. Ama sonra çok pahalı geldi tombowa döndüm.
    Hocam tombowun orjinalinin satıldığı bir link atabilir misin
  • Prime Üyeleri için günün fırsatı: Tombow Leader Uç 0,7Mm 12Uç/Tüp, Hb
    amazon
    Prime Üyeleri için günün fırsatı: Tombow Leader Uç 0,7Mm 12Uç/Tüp, Hb
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07DL2TZ9H/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_DQFBSJV4WE99RCQPZ30B

Eyw
  • bu fiyatlar ne aw ben bakkaldan 3 liraya aldığım 0.38 uçlu jel kalem ile devam...

bu arada faber castell auto öneririm. fiyatı çok ucuz, görünüş olarak da ilk görüşte aşık etti beni kendisine. sene boyu mavi ve yeşil olanlarını kullandım memnunum.

Adel Faber Castell Grip Matic Auto 1338 Versatil Kalem 0.5 / 0.7, Asorti : Amazon.com.tr: Ofis ve Kırtasiye

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.