Şimdi Ara

AMD 5400+ ve ATİ 4850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar işlemci ve ekran kartı olarak bunları almayı düşürüyorum
    sormak istediğimde şu 5400+(2.8 ghz) ati 4850 ye yetişirmi?
    yani diğer bir deyişle darboğazlık yaparmı?
    bide bu işlemci için hangi anakartı önerirsiniz ben AMD nin 770 lerinden düşünüyorum ama işlemciyi ileriki zamanlarda değiştirebilirimde yani sistemde sadece cpu değiştiririm
    tabi fiyatta uygun olursa 145.99 ytl(kdv dahil) geçmeyecek şekilde anakart tavsiyenizide bekliyorum bide anakartın ddr2 1066 mhz desteğide olursa çok makbule geçer hani

• 2.7 ghz x2 islemci ile 4850 oyun sonuclari gordum forumdan iyiydi yani.x2 2.85 ghz ile 4870 kullandim sorun olmaz benchmark merakin yoksa.770 anakart kullaniyorum ama ileride takilacak islemcinin phenom II serisinden olacagini dusunursek su anakart 770'den daha iyi olur.azicik arttir butceni.

http://www.mavibilgisayar.com/ud/10901

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 14 Aralık 2008; 21:27:06 >
  • dediğin anakart güzel ama ben ilerde dediğin gibi phenom 2 lere geçebilirim ama cf yapacağımı sanmıyorum o yüzden şu kartı düşünüyorum sizce nasıl bu kart
    link
    galiba buda phenom 2 desteği veriyor yanılmıyorsam ve fiyatıda ucuz(peşin fiyatına 12 taksit yapacağım mavide 200 ytl oluyor)
  • o anakartin islemci destegi

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Support/CPU_Support_Model.aspx?detailid=866&MenuID=69&LanID=0

ilk ciktiginda biosu cok sorunluydu ama sonradan duzeltmisler galiba ve evet kagit uzerinde 920-940 phenom II destekliyor ama iyi oc yapar mi problemsiz calisir mi bilinmez alet piyasada olup kullanilsa net bilgimiz olurdu.
  • AMD 770 anakartları tavsiye etmiyorum. MSI 790GX düşünebilirsin, 117$+KDV gibi bir fiyatı var. Belirttiğin fiyata istediğin özellikte iyi bir anakart almak zor. İşlemci, o ekran kartıyla seni çok rahat idare eder ama kendi tecrübeme dayanarak şunu söyleyebilirim(oyunlar açısından); 3.2 Ghz'lik hıza ulaşabilirsen daha iyi sonuçlar alırsın.
  • AMD 5400+ ve ATİ 4850 kullanıyorum gayet performanslı hiç sorun çıkarmıyor.İşlemciyi voltaj vermeden 3 ghz e çıkardım.Kesinlikle darboğaz yapmıyor.Ama 4gb ramin olsun oyunlarda çok işe yarıyor

Bu anakartı kullanıyorum...

Dikkat : Amd 2x ler 1066mhz ramleri desteklemiyor.800mhz olarak görür.Bu yüzden ram almadıysan 800mhz lik alırsan daha iyi olur.
  • ARKADAŞLAR öncelikle hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum

@astirek
    normalde önce bu işlemciyi alıp sonra phenoma geçim diyordum ama baktımki o kadar fark yok aralarında 5400 alcam kalsın evde bu yüzden ilk başta 1066 mhz alcaktım ama sonra vazgeçtim 800 alcam bu yüzden anakart olarak ht 2g yeter heralde hb de 90-10 ytl ye anakartlar var ondan alacağım sanırsam ramlaride dediğin gibi 4 gb 800 mhz alırım

@X2
    ayıpsın usta yaa o/c siz bilgisayara bilgisayarmı derim ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.