Şimdi Ara

amd 6000+ yeni sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben yeni sistem aldim ozellikleri sunlardir

AMD AMD ATHLON 64 X2 DUAL 6000+ (3.0GHz)2MB 940p

ASUSTEK ASUSTEK M2AMVP 480XCF DDR2 GLAN+SATA 16X 940p

256MB ATI Radeon X1650 PRO (PCI-E) AVIVO

TWINMOS 1 GB DDR2 800 MHz (TWINMOS) x 2

SEAGATE 320 SEAGATE 7200 NCQ SATA2 16MB ST3320620AS

DATRON 19 H982D LCD

LG LG GSA H55-N 20X8X20X DVD-RW 12X DVDRAM SIYAH
    350 w psu

klavye mouse usb girisli (ikiside)

eger ilgilenip sorularima cevap verirseniz minnettar olurum

datron monitorun icinden driver cd si cikmadi bu normal midir?

hdd den cok ses geliyo sanki civi cakiyormussun gibi tik tik desler geliyo (onceden samsung kullaniyordum)

hdd yi 150 150 olaracak sekilde bolmusler bu sistemi yavaslatirmi

son olarrak pes 6 yi kurdum oyun ilk basta cok kasiyo grafikler oyle yavas ilerliyo ki ama ilk mac bitimine yaklasinca oyun normale donuyor. ikinci macta sorun kalmiyo (low normal higt da hepsinde ayni)... pes 2008 kurdum ve oyuna basladim 2008 o kadar takilmadi ama ondada grafiklerde biraz sorun var gibi

acaba neden kaynaklanmakta bu sorunlar ?

(overclock yok yapmadim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancarbey -- 19 Ekim 2007; 9:24:11 >

• acaba ekran kartinin driver indan olabilirimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancarbey

acaba ekran kartinin driver indan olabilirimi ?
    internettten tüm sürücüleri indir(datron,ati vs)ve kur.sorun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGa95

Alıntıları Göster
    hdd tak tak ses geliyorsa sorun olabilir buda perfonmansını düşürür aygıt yöneticisi parçaların driverlarına bak bakalım tam olarak yüklenilmişmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGa95

Alıntıları Göster
    evet sürücülerin daha güncel internetten rahatlıkla bulabilirsin aygıt yöneticisine bak driver yüklenmeyen bi donanım varmı hdd çok ses yapıyor demişsin seagate biraz sesli çalışır bide malum 320 gb onda bir anormallik olacağını sanmıyorum ama istersen kasayı aç takıldığı yerdeki vidaların sıkılığını kontrol et hdd ne kadar böldüklerinin önemi yok kullanım kolaylaığı acısından bence sisteme 50 gb yeterli 100 100 3 parca yapsalarmış kullanım daha güzel olurdu disk birleştirme virüs taraması vs yaparken istediğin bölümü daha rahat tarayabilirsin kasma olayı dediğim gibi driverlerlerle çözülür gibi gelio ama isersen arka planda çalışan programları virüs msn vs programları kapatıp dene istersen oyun oynarken bir çok şey açtıysan ondanda olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: volkano79

evet sürücülerin daha güncel internetten rahatlıkla bulabilirsin aygıt yöneticisine bak driver yüklenmeyen bi donanım varmı hdd çok ses yapıyor demişsin seagate biraz sesli çalışır bide malum 320 gb onda bir anormallik olacağını sanmıyorum ama istersen kasayı aç takıldığı yerdeki vidaların sıkılığını kontrol et hdd ne kadar böldüklerinin önemi yok kullanım kolaylaığı acısından bence sisteme 50 gb yeterli 100 100 3 parca yapsalarmış kullanım daha güzel olurdu disk birleştirme virüs taraması vs yaparken istediğin bölümü daha rahat tarayabilirsin kasma olayı dediğim gibi driverlerlerle çözülür gibi gelio ama isersen arka planda çalışan programları virüs msn vs programları kapatıp dene istersen oyun oynarken bir çok şey açtıysan ondanda olabilir

Alıntıları Göster
    oyun oynarken fazla birsey acmiyorum driverlar tam internetten indiriyom bakalim

• quote:

oyun oynarken fazla birsey acmiyorum driverlar tam internetten indiriyom bakalim

Alıntıları Göster
    hd bir an once degiştirmeye bak cilink cilink diye ses geliyosa
    hd kafa vuruyordur ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meymet

hd kafa vuruyordur ..

Alıntıları Göster
    birde ana kartın biosunu güncelle bence iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meymet

hd kafa vuruyordur ..

Alıntıları Göster
    Hdd de sorun olabileceğini zannetmiyorum sıfır alet sonuçta(sıfır alet kafa atmaz)

Seagate yapar bu sesi için rahat olsun sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

Hdd de sorun olabileceğini zannetmiyorum sıfır alet sonuçta(sıfır alet kafa atmaz)

Seagate yapar bu sesi için rahat olsun sorun yok

Alıntıları Göster
    tskler prof mesai bitince eve gidelim bakalim bana driver dan misi gibi geliyo catalsy indiriyom bakalim faydasini gorecekmiyiz
    bu sistem icin xp 64 bit kullansam yararli olurmu?

• quote:

tskler prof mesai bitince eve gidelim bakalim bana driver dan misi gibi geliyo catalsy indiriyom bakalim faydasini gorecekmiyiz
    bu sistem icin xp 64 bit kullansam yararli olurmu?

Alıntıları Göster
    olur tabide bildiğim kadarıyla xp 64bit tr yok.microsoft sitesinde deneme surumunu indirebiliyon ama oda ing sürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: wegaserhan

olur tabide bildiğim kadarıyla xp 64bit tr yok.microsoft sitesinde deneme surumunu indirebiliyon ama oda ing sürüm

Alıntıları Göster
    bence hdd bi incelemeye al "çivi çakar gibi" demişsin bu hiç de normal değil sıfır olması problemli olmayacağı anlamına gelmez.olmazsa garantiye gönder gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylu

bence hdd bi incelemeye al "çivi çakar gibi" demişsin bu hiç de normal değil sıfır olması problemli olmayacağı anlamına gelmez.olmazsa garantiye gönder gitsin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: boylu

quote:

onceden samsung kullaniyordum

demiş...

Bunu söyleyenler seagete in tadına bakmamış demektir.Samsungtaki ses seagetetekine benzemediği için evham yapmış fakat bu normal bir durum.

Yine de içi rahat etmiyosa garantiye göndersin.

Bizi böyle çok müşteri geldi laf anlatmak gerçekten çok güç

• quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

quote:

Orjinalden alıntı: boylu

quote:

onceden samsung kullaniyordum

demiş...

Bunu söyleyenler seagete in tadına bakmamış demektir.Samsungtaki ses seagetetekine benzemediği için evham yapmış fakat bu normal bir durum.

Yine de içi rahat etmiyosa garantiye göndersin.

Bizi böyle çok müşteri geldi laf anlatmak gerçekten çok güç

Alıntıları Göster
    hayir ben evham filan yapmiyorum yanliş anlamayin ayrica seagete in daha iyi bir marka (bence) .

tadina bakmak icin aldim zaten bu dhh yi

mesele su acaba hdd de bad sector mu var benim merak ettigim konu bu

hdd için prg lar indirdim bakacagim. bad sector yoksa sorun yok normal birsey deyip gececez ...

• quote:

hayir ben evham filan yapmiyorum yanliş anlamayin ayrica seagete in daha iyi bir marka (bence) .

hdd için prg lar indirdim bakacagim. bad sector yoksa sorun yok normal birsey deyip gececez ...

Alıntıları Göster
    sancarbey bad sektör olacağını sanmam pc açılırken en azından biosda smart hatası alırsın çu ana kadar kullandığım en iyi marka seagate ve etrafımdakilerde aynı düşüncede hdd piyasasında alternetifsiz bir marka bence tarihceside çok ii maxtoru falanda yanlış hatırlamıyorsam bünyesine aldı son zamanlarda bence hiç kendini yorma seagate sesli çalışır her güzelin bir kusuru vardır olcak okadar

• quote:

Orijinalden alıntı: volkano79

sancarbey bad sektör olacağını sanmam pc açılırken en azından biosda smart hatası alırsın çu ana kadar kullandığım en iyi marka seagate ve etrafımdakilerde aynı düşüncede hdd piyasasında alternetifsiz bir marka bence tarihceside çok ii maxtoru falanda yanlış hatırlamıyorsam bünyesine aldı son zamanlarda bence hiç kendini yorma seagate sesli çalışır her güzelin bir kusuru vardır olcak okadar

Alıntıları Göster
    arkadaslar hdd de bad sektör varmis degistirdim simdi cook guzel bir sekilde calişiyo ne ses var ne de baska birse takir takir calişiyo...
    belki oyunlarda bu yuzen takiliyorudu bende saphire nin yerine ge force 7600 gs aldim (bilmiyorum iyi mi yaptim kotu mu)
    daha once takilan pes 6 simdi tam detayda banamisin demiyor...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sancarbey

Seagatenin 320 mb diskinin diğer marka ve model disklere oranla daha gürültülü çalıştığını biliyorum.Bence anormal bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: pinkcrow7

quote:

Orjinalden alıntı: sancarbey

Seagatenin 320 mb diskinin diğer marka ve model disklere oranla daha gürültülü çalıştığını biliyorum.Bence anormal bir durum yok.

Alıntıları Göster
    hdd de en iyi marka western digital yaz googla tüm markaları sorun üstüne sorun zaten segate yaz direk ses sorunu çıkıyor ama western digital yaz 1 tane yine çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: forumcu22

hdd de en iyi marka western digital yaz googla tüm markaları sorun üstüne sorun zaten segate yaz direk ses sorunu çıkıyor ama western digital yaz 1 tane yine çıkmıyor

Alıntıları Göster
    Isınmadan Olabilir Seagete Öneririm Sana Ama Biraz Gürültülü Samsungda Isı Problemi Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaaxxx

Isınmadan Olabilir Seagete Öneririm Sana Ama Biraz Gürültülü Samsungda Isı Problemi Var

Alıntıları Göster
    arkadaslar sorun cozuldu
    hdd de bad sector varmis
    yani hdd arizaliymis ki gurultu ondandi
    simdi yenisi ile degistirdim ne gurultu var ne de baska bisey babalar gibi caliişiyor.oneririm
    ayrica ekran kartini degistirdim nvidea 7600 gs aldim simdilik iyi biraz da overclock yaptim simdilik iyi gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.