Şimdi Ara

Amd ekran kartı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amd ekran kartı güncelleme sonucu yeniden başlattıktan sonra ekran siyah arka planda gelip gidiyor hiçbir işlem yapamıyorum. Masaüstü geliyor fakat ekran surekli gelip gidiyor. Fazla anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güvenli mod'da windows'u açıp daha farklı bir sürücü indirin.Benim emektar kart(hd 7950)güncelleme sonucu pert olmuştu.İnşallah seninkinde bir şey yoktur.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Nasil yukleyecegim sürücüyu biraz acarmisiniz

• display driver uninstaller diye arat son versiyonunu indir programi baslatinca secenekler var guvenli modda calis diye onu sec guvenli modda acar bir dahaki sefere.sonra program gelince en ustteki recommended yazan tusa bas bu program surucunu komple silecektir ve program ekle kaldirdan silmene de gerek yok.ekran gidip gelince program ekle kaldira ulasamazsin diye boyle anlattim.daha sonra ati driver veya amd driver diye arat sitesinden.. kartin modelini yazsan iyiydi surucu destegi kesilmis 5000 6000 serisi mi nedir ona gore bir sey diyecektim ama hotfix yazani degil otekini indir daha eski olur resmi onayli olur.
  • Sistem geri yükleme ise yarar mi?

• R5 m430. Laptop yeni daha 1 aylik.. Ilk defa guncellememde böyle oldu. Ekrana hic ulaşamıyorum o yuzden programı indirmem

• Cok teşekkür ederim driver i güvenli modda silebildim uğraşıyorum bakalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.