Şimdi Ara

AMD FX 8150 Fiyasko mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkinci elde çok iyi 8150 fiyatları düşüyor, 350TL'ye alındığında garantili olarak çok yüksek bir P/F elde edilir 2500K'ya kafa tuttuğu da bariz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

hep amd kullandım ama artık bitti

Ne bu şiddet, ne bu celâl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

hep amd kullandım ama artık bitti

Ne bu şiddet, ne bu celâl?

sadece şunu yazacağım

Phenom 1 9650

• AMD'nin de 2500K ayarında işlemcisi var kardeş. Ondan alsaydın o zaman. Milattan önce kalmış işlemciyle şimdikileri kıyaslamak doğru olur mu ki?
  • Herkes fiyasko dediği için kimse aslında sorunun ne olduğunu bilmiyor.Amd işlemcisini windows'un yeni dosyalama sistemine göre yapılandırmıştı.Windows bu sistemi geçişini uzatınca ve amd fx serisini phenom II serisinden çok çok daha iyi olduğunu lanse edince adı fiyaskoya çıktı.Yoksa günümüzdeki bütün oyun ve programlara yetecek işlemciler.Ne azı ne fazlası.İşlemcilerin herhangi bir sorunu yok.

Fanatikliğinde lüzumu yok.
  • Ben aldım kullanıyorum fx8150 gayet menunum aarkada Bf3 açıkken Leage of legends oyanayabiliyorum hiç sıkıntı olmadan :) daha ne bekliyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inspiretr

Ben aldım kullanıyorum fx8150 gayet menunum aarkada Bf3 açıkken Leage of legends oyanayabiliyorum hiç sıkıntı olmadan :) daha ne bekliyorsunuz ki?

Ve nokta konur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.