Şimdi Ara

AMD TURİON 64 YADA İNTEL CORE DUO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bak ben sana garantiden başlayayım HP de benim arkadaşta vardı isveçten geldi diye burda bakmadılar anakartı yandı türkiyede bakmamışlar bende de dubaıden galan acer var baktılar garantide bir sorun olmuyor ama HP de öyle bir sorun var. cihazlar ikiside iyi ama acer açık ara çok iyi görünüyor işlemci zaten süper ben acer derim. turıon işlemci de iyi ama daha çok yol kat etmesi lazım kesinlikle acer derim
  • EVET ÇOK İYİ KONUYA DEĞİNDİN AÇIKCASI BENDE GARANTİ KONUSUNU MERAK EDİYORDUM NASIL OLACAK DİYE. DEMEK ACER DE GARANTİ İŞİ SORUN OLMUYORSA OZAMAN DEDİĞİN GİBİ HİÇ TARTIŞMASIZ ACER DİYORUM.
    ŞİMDİDEN ÇOK SAOL YÜREĞİME SU SERPTİN VALLA:)
    SADECE KAFAMDAKİ TEK SORUN 64 BİT SORUNU VARDI ODA SORUN DEĞİL SANIRIM?
  • İLERİDE YENİ BİR NOTEBOOK ALCAKSAN SORUN DEİL
    quote:

Orjinalden alıntı: kucukduran

EVET ÇOK İYİ KONUYA DEĞİNDİN AÇIKCASI BENDE GARANTİ KONUSUNU MERAK EDİYORDUM NASIL OLACAK DİYE. DEMEK ACER DE GARANTİ İŞİ SORUN OLMUYORSA OZAMAN DEDİĞİN GİBİ HİÇ TARTIŞMASIZ ACER DİYORUM.
    ŞİMDİDEN ÇOK SAOL YÜREĞİME SU SERPTİN VALLA:)
    SADECE KAFAMDAKİ TEK SORUN 64 BİT SORUNU VARDI ODA SORUN DEĞİL SANIRIM?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguziu

bak ben sana garantiden başlayayım HP de benim arkadaşta vardı isveçten geldi diye burda bakmadılar anakartı yandı türkiyede bakmamışlar bende de dubaıden galan acer var baktılar garantide bir sorun olmuyor ama HP de öyle bir sorun var. cihazlar ikiside iyi ama acer açık ara çok iyi görünüyor işlemci zaten süper ben acer derim. turıon işlemci de iyi ama daha çok yol kat etmesi lazım kesinlikle acer derim

oguziu arkadaş
    sana dubaiden gelen acer'in türkiyede garanti sorunu olmadı demişsin.
    sadece gittiğin yer sana özel olarakmı garanti kapsamına aldılar.
    yoksa genel olarak yurt dışındanda alınsa türkiyede garanti devam mı ediyor.
    acer kullanıcısı ve garantiden yaranlanmış olman gerekli bilgiye sahip olduğunu gösterir.
    bu konuda bilgi verirsen sevinirim:)

• bencede acer daha iyi gözüküyor.....fiyata da değinmeden geçemicem...dışarıda ne kadar ucuz...bize geldimi ateş pahası....aynı makine bizde 2 katı neredeyse....sizcede bir terslik yokmu bu işte....

alımgücü yüksek bir ülkede fiyatlar düşük(ya da onlara göre normal)

alımgücü zayıf olan (acımasızca koyulan vergiler) bir ülkede 2 kat fazla fiyat...

acınacak halimiz var..ağlayanımız yok...

kendi milletine geçirmek için bu kadar uğraşan kişiler başka ülkelerde var mı acaba....

geçirmek dedim kusura bakmayın bu kullanabileceğim en hafif kelime...
  • İNTEL CORE DUO OLAN TERCİH EDİLMİŞTİR. YAKINDA ELİMİZE GECER. İLGİLENENLERE BİLGİ VERİRİM
    TESEKKÜRLER YORUMLARIYLA CEVAP ATANLARA:)
  • Garanti kişie özel değil bazı markaların uluslararası garantisi war... Acerde bunlardan biri..

quote:

İNTEL CORE DUO OLAN TERCİH EDİLMİŞTİR. YAKINDA ELİMİZE GECER. İLGİLENENLERE BİLGİ VERİRİM
  • SAOL BENDE ACER IN YETKILI SERVISINI ARADIM VARMI DİYE EVET BİR YIL DEMİŞLERDİ
    ÇOK İYİ OLDU ASLINDA. ACER BENCE YURT DIŞINDAN ALINACAK İYİ BİL.DEN BİRİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Garanti kişie özel değil bazı markaların uluslararası garantisi war... Acerde bunlardan biri..

quote:

İNTEL CORE DUO OLAN TERCİH EDİLMİŞTİR. YAKINDA ELİMİZE GECER. İLGİLENENLERE BİLGİ VERİRİM

bendede acer notebook var. kutusunun içinden uluslararası garanti kitapçıgı cıkıyo ve bir yıl boyunca dünyanın istediğin yerinde lapyopa baktırabiliosun.

bu arada keske acer'ın ekran kartı X1600 veya x 700 olsaymış. ama neyse. hayırlı olsun şimdiden, güle güle kullan
  • ekran kartı x1400 olması daha iyi bence
    çünkü 512 mb a kadar yükseliyormuş

acerin sitesinde alıntı
    Video Memory-----512 MB HyperMemory (128MB dedicated + 384MB shared)
  • quote:

ekran kartı x1400 olması daha iyi bence
    çünkü 512 mb a kadar yükseliyormuş

acerin sitesinde alıntı
    Video Memory-----512 MB HyperMemory (128MB dedicated + 384MB shared)

iyi doğru görmüşüm kardeş o zaman , tabi forumu eski tarihe alınca gitmiş bizim yazılar , mesajlar...

iyi olmuş...ama 512mb 2 sene sonra ancak işine yarar , daha 128mb ile bütün oyunlar oynanıyor , 256mb bile lüks sayılıyor , 512mb bir hayli lüks...

ama tabi avantajı olduğu kesin...
  • haklısın bizim dünkü yazılar gitmiş ama senin aklında olduğunu tahmin ettiğim için atmıştım msj.
    aslında çok haklısın(512 konunsunda). birde ben oyun delisi olan biri de değilim. çok hemde çok çok fazla bana göre.
    ama bellimi olur güzel bir oyun çıkarda oynarız:)
  • quote:

haklısın bizim dünkü yazılar gitmiş ama senin aklında olduğunu tahmin ettiğim için atmıştım msj.
    aslında çok haklısın(512 konunsunda). birde ben oyun delisi olan biri de değilim. çok hemde çok çok fazla bana göre.
    ama bellimi olur güzel bir oyun çıkarda oynarız:)

yani 1 fps fazla bile atsa kar dır....

zaten o kart yeter de artar sana dediiğin gibi, sadece arada sırada oyun çektiğinde canımız adam gibi oynatsın...
  • @KUCUKDURAN kardeş acer ın o link i bulabilirmisin , kaydettinmi bir yere ? başka hangi vga larda oluyor acaba bu iş....
  • SADECE ACER 5670 İN YAZIYORDU.
    YABANCI BİR LİNKTİ. ŞANS ESERİ BULMUŞTUM.
    DEDİMYA SADECE ACER 5670 İN TÜM ÖZELLİKLERİ YAZIYORDU.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.