Şimdi Ara

Amd VSR teknolojisi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1440x900 çözünürlüklü monitörüm var.Amd vsr özelliğini açarak çözünürlüğü full hd yapmak istiyorum.Çözünürlüğü kalıcı olarak oyunlarda full hd olarak kullanırsam uzun vadede monitöre veya ekran kartına zarar gelir mi?

• zarar görmez ama masaüstünde yazılar bulanık gözükebilir
  • 1440x900 monitorler kucuk ekranli oldugu icin 1920 yaptiginda masaustu net pire gibi gorunecektir kullanmasi zor olur ama oyunlara gireceginde 1920 yaparsan bir sey olmaz.
  • Zarar görmez ayrıca masaüstünü monitörün orjinal çözünürlüğünde tutabilirsin vsr açıkken, oyunlarda zaten 1080p seçeneği gözükür.

Ayrıca vsr bağımlılık yapıyor 1080p monitörüm var her oyunu 2k da oynuyorum ilk çıktığında gereksiz gelmişti ama fark baya büyük oluyor bağımlı etti kendine vsr teknolojisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

Zarar görmez ayrıca masaüstünü monitörün orjinal çözünürlüğünde tutabilirsin vsr açıkken, oyunlarda zaten 1080p seçeneği gözükür.

Ayrıca vsr bağımlılık yapıyor 1080p monitörüm var her oyunu 2k da oynuyorum ilk çıktığında gereksiz gelmişti ama fark baya büyük oluyor bağımlı etti kendine vsr teknolojisi.

Hocam VSR teknolojisini ben de kullanmaya çalıştım 1080P monitorum var hdmi ile kullanıyorum ama VSR actığımda
    Oyunlar 2K görüntü de değilde sanki 1024x768 gibi kısacası bulanık oluyor bir türlü Çözemedim bildiğiniz bir çözüm var mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapılacak herhangi özel birşey yok catalystden vsr açıp oyuna girip grafik ayarlarındanda çözünürlüğü yükseltmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vsr acma bence goruntu kotu oluyor.
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    LG LM640 MODEL TV Yİ PC İLE KULLANIYORUM. VSR Yİ DUYUNCA HEMEN TEST ETTİM. BENDE HD 7950 OLDUĞU İÇİN SADECE 2K YA KADAR DESTEKLİYOR. AYNEN MASAÜSTÜNE VE OYUNLARA EK ÇÖZÜNÜRLÜK SEÇENEKLERİ GELİYOR. YÜKSELTİYORUM TAMAM NETLEŞİYORDA ÇOK KÜÇÜK HERŞEY BİŞİ GÖZÜKMÜYO. BF3 TE DENEDİM DÜŞMANLAR KARINCA GİBİ OLDU YANİ BİR İŞİME YARAMADI NE GİBİ BİR GÜZELLİK GETİRİR BİZE FAZLA KAFA YORAMADIM. BENİM MERAK ETTİĞİM. VİDEOLARDA NASIL ETKİSİNİ HİSSEDECEĞİZ HANGİ PROYLA NASIL KULLANICAZ. MESELA 3D FİLM SEYREDERKEN ETKİSİ OLURMU. UZMAN ARKADAŞLAR BİR ZAHMET, TEŞEKKÜRLER...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.