Şimdi Ara

Amerikadan Dijital Fotoğraf makinası Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr bu yaz work and travel la amerikaya gidicem.ilk iş olarak bi fotoğraf makinası almayı düşünüyorum.Pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirm.Şöyle sağlam bişi alıcam Canon galiba en iyi ama bilmiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

teşekkürler

• Dostum bende pek anlamıyorum senin gibi. Yeni yeni merak sardım fotoğrafa. Senin gibi W&T la USA giden bir arkadaşa bir kamera aldırıcam bir süredir araştırıyorum. Açıkçası sana tavsiyem öncelikle bütçeni ve amacını yazman. Ustalar mutlaka sana yardımcı olucaktır. Fotoğrafla bir hobi olarakmı ilgileniceksin yoksa sadece özel günlerde kullanırım diyemi alıcaksın. Bende pek anlamam ama eğer 2. gruptaysan mesela bir slr almamalısın en fazla like bir makine işini görür yada kompakt. Diğer türlü bir Slr düşünebilirsin. Ben araştırmalarımdan sonra Olympus E520 (Fiyat/Performans) yada Fuji S100FS modellerinden birini almayı düşünüyorum. Sanada kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRSEKO -- 18 Nisan 2009; 19:10:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle08

Arkadaşalr bu yaz work and travel la amerikaya gidicem.ilk iş olarak bi fotoğraf makinası almayı düşünüyorum.Pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirm.Şöyle sağlam bişi alıcam Canon galiba en iyi ama bilmiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

teşekkürler

eğer Fujifilm F200fd Alabilirseniz onu alın derim hem fiyatı uygun olur hem daha güzel olur senin için.. çünkü türkiyede fiyatı 925 lira ama f200 Kim bilir ne kadar olur.

o yüzden F200 alabilirsiniz.
  • Dediğiniz gibi Canon'un A serisi compakt fotoğraf makinelerinden birini ,
    DSLR isterseniz Bütçenize göre Canon Eos 1000D veya Nikon D90 tavsiye ederim .
  • bütçenizi bilmiyorum ama ben size canon 500d tavsiye derim.. eğer fiyatı fazla gelir derseniz 450d derim.. her iki makinayı da aldığınıza pişman olmazsınız garanti ediyorum şimdiden hayırlı olsun..
  • her'kes bir şey tavsiye etmiş ama arkadaş
    konpak ,srl like,dsrl hangisini istediğini belirtmemiş
    birde sağlam istiyor.yere vuracak herhalde

bütçesine hangisi uygunsa alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 19 Nisan 2009; 22:19:12 >
  • Amerikadan değil isterse aydan gelsin, önce ne alacağına karar vermek lazım :)
  • öncelikle tavsiye veren arkdşlara teşekkürler.sağlam olsun derken özelliklerinin iyi olmasını kastetmiştim ama neyse...500-750$ arası DSLR bi makina istiyorum.Bide arkadaşlar lens olayından anlamıyorum normal body olarak bi makina alıp ayrıyetten mi lens alsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle08 -- 19 Nisan 2009; 23:31:44 >
  • up
  • ya fuji f200exr al yada panasonic lx3 pişman olmazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.