Şimdi Ara

Amfi için Görüşlerinize ihtiyacım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde bir tane Squier affinity hss elektro var ve bunun yanına amfi almak istiyorum? En geniş ton yelpazesi için nasıl bir amfi almalıyım (fiyat/performans oranı iyi olsa çok güzel olur).Birde washburn ve masterwork amfiler nasıldır? Çöp müdür yoksa eh işte denilen amfilerden midir şimdiden teşekkürler

• Line6 Spider 4 15W veya Roland Cube 15W Türkiyede bulunabilecek en iyi fiyat performans ürünleridir.

Bütçeni daha da artırabilirsen Blackstar lara da yönelebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Line6 Spider 4 15W veya Roland Cube 15W Türkiyede bulunabilecek en iyi fiyat performans ürünleridir.

Bütçeni daha da artırabilirsen Blackstar lara da yönelebilirsin.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşver amfiyi, jack küçültücü al bilgisayara bağla. guitar rig programını kullanabilirsin. orta halli amfilerden daha iyi sonuç veriyor
  • Blackstar id core 20

• quote:

Orijinalden alıntı: rhaegar6a

boşver amfiyi, jack küçültücü al bilgisayara bağla. guitar rig programını kullanabilirsin. orta halli amfilerden daha iyi sonuç veriyor

Amfinin yerini tutmaz bence. Zaten programi acinca guitar pronun veya actigin bir coverin sesini alamiyorsun. Sarkinin ustune calmak sıkıntı

• roland cube, line 6 spider4 veya blackstar al bilgisayarla falan uğraşma amfi gibi olmaz.
  • Roland cube alabilirsin bende 20w var. gecen gun irig hd aldim iphoneuma bagliyorum onu inanilmaz tonlar aliyorum ios cihazin varda irig hd de alabilirsin ben amazondan istedim 10 gunde geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.