Şimdi Ara

Anadolu Eczacılık okuyorum soruları alabilrim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 2.sınıfa geçtim soruları alabilrim

• Up
  • Up
  • Eskişehir e gelmeyi düşünüyorum bende ortam gece hayatı baya iyi öğrenci şehri 3 kızla çıktım orda fenalar başa belalar sorum şu sen niye hala sınava giriyorsun eczacılık gibi iyi bir bölüm okuyorsun takılsana biraz hayatını yaşasana
  • koznak2616 kullanıcısına yanıt
    Tıp hayalim vardı onu gerçekleştirmek amaçlj sınavların azizliğine uğradım stres yaptım heyecan yaptım Güme gitti ilk sene 25k 2.sene 26k ondan buraya girdim bakcam bir zaten ünim var rahat rahat gireyim dedim yalnız burda gece hayatı bayağı hareketli SPR mı dersin 222mi dersin ben hiç gitmeme rağmen instagram'da bayağı görüyorum yaşantıları
  • starkhanesi kullanıcısına yanıt
    Olum çok fena ya 222 ye damsız almıyorlar girişte kıza dedim beni içeri sokar mısın sokarım bi bira karşılığı sesi gerisi malum neyse
    Esogü tıp yetmiyor mu puanın
    Öyle ya dışardan çok öğrenci alıyor apartlar falan da ucuz 400 lira apartta kalabilirsin
    Nasıl yetcek 26kya :-)
    Öyle kardeşim hakkında hayırlısı olsun kafam çok karışık ben ünide okuyordum normalde böyle soruları görünce mala döndüm zamanında İntegral yapmadan mühendisliğe girdim bi baktım döşemişler 72 tyt 37 ayt yaptım 88k gelirse esogü endüstri mühendisliği aksi takdirde esogü hemşirelik yazıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.