Şimdi Ara

Anakart Tavsiyesi Acil Lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CoolaerMaster HAF 922 kasa,HIGH POWER ABSOLUTE POWER 850W MODÜLER KABLOLU GÜÇ KAYNAĞI,Socket 1156 i7 860 işlemci,Team Xtreem 4GB DDR3 2000MHz CL9 Low Voltage Bellek Kiti (2x2GB),Ati 5870 ekran kartı,Western Digital Caviar Black 500GB 3.5'' SATA 7200RPM Sabit Disk WD5001AALS

Bu parçaların hepsini aldım tek anakart kaldı aklımda gigabyte'nin UD3 model anakartı var.Sizce bu işimi görürmü arkadaşlar.Yarına kaesin alacağım anakartı.Fikirlerinizi bekliyorum.

• GİGABYTE P55A-UD4 ( SATA3 ve USB3, P55 chipset için en iyi şekilde SLİ ve CF kullanımı 16X-8X, 14 güç fazı)
  • SLI yapmayacağım.Dostum neden ud3 değilde ud4 önermişin?Ben baktım ve aralarında pek bir fark göremedim.Aynı özellikler ud3dede var.
  • UD3 demen birşey ifade etmez.

P55-UD3R ve P55A-UD3R vardır, daha neyle neyi karsilastirdigini tam olarak yazki farki anlatayım.

Zaten fiyat belirtmemişin ondan UD4 önerdim.
  • Dostum bende anakartlardan pek anlamıyorum.400Tl yi aşmayacak bir kart olacak.Kesin gigabyte da karar kıldım ama sen beni biraz aydınlatırsan çok sevinirim.
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=5825

Alabilirsin işte.

Neden mi?

A-UD3R SATA3 ve USB3 kullanıldıgında PCİ-EXP hızı 8x'ya düşüyor ve ekran kartını tam kullanamıyorsun.

A-UD4 P55 chipset için en iyi şekilde SLİ ve CF kullanımı 16X-8X sağlar.

A-UD4 Soğutma sistemi daha gelişmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Şubat 2010; 18:09:08 >
  • Kardeş çok yardımcı oldun bende gidip ud3 alacaktım ekran kartı elimde patlayacaktı.Çok teşekkür ederim.Bu verdiğin bilgi çok iyi oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.