Şimdi Ara

Anakart yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yakın zamanda kullanmadigim bilgisayarımın p4m890-m7 TE model anakartim bozuldu bende yeni bir kart alicam fakat o modelden almasam sıkıntı olur mu ?? http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-p5gv-mx-anakart-plus512-ekran-karti-plus2-gb-ram-plus3.00-ghz-cpu-221526106/detay/
    Bu kartı almayi düşünüyorum sizce işlemci iyi mi elimde e2160 Işlemci var desteklese onu da takabilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OxyGeN__104

Arkadaslar yakın zamanda kullanmadigim bilgisayarımın p4m890-m7 TE model anakartim bozuldu bende yeni bir kart alicam fakat o modelden almasam sıkıntı olur mu ?? http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-p5gv-mx-anakart-plus512-ekran-karti-plus2-gb-ram-plus3.00-ghz-cpu-221526106/detay/
    Bu kartı almayi düşünüyorum sizce işlemci iyi mi elimde e2160 Işlemci var desteklese onu da takabilirim .

asus un sitesinden bakabilirsin ona
    ekran kartın varsa
    anakart işleci bak (core2 e7400 ve üstü)
    daha iyi olur

• Önce şunu söyleyeyim.
    E2160 daha üst bir model işlemci.E elinizde işlemci varken daha düşük bir işlemci almanıza gerek yok.
    uyum sorunu olmamsı için elinizde ne var ne yok marka model yazın bakalım ona göre cevap vermek daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Önce şunu söyleyeyim.
    E2160 daha üst bir model işlemci.E elinizde işlemci varken daha düşük bir işlemci almanıza gerek yok.
    uyum sorunu olmamsı için elinizde ne var ne yok marka model yazın bakalım ona göre cevap vermek daha mantıklı olur.

hangisinden iyimiş e2160 ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfaz

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Önce şunu söyleyeyim.

hangisinden iyimiş e2160 ??

Sizin yazdığınızı kastetmedim :)
    Linkini koyduğu ilandaki sistemdeki işlemciden bahsetmiştim.
    Sakin! :)
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    O bile tartışılır Dicem kavga çıkıcak :))
  • quote:

O bile tartışılır Dicem kavga çıkıcak :))

yok canım neden kavga çıksın.yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

birisi tek çekirdek 3.0
    birisi çift çekirdek 1.8x2

benim için çift çekirdek tek çekirdekten her zaman iyidir.Siz neye göre tersini söylüyorsunuz?
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    öyle sonuçta hemde yeni teknoloji
    benim dediğim
    bir nebze olsa cache farkı
    ama tabiki overclock ile
  • quote:

öyle sonuçta hemde yeni teknoloji
    benim dediğim
    bir nebze olsa cache farkı
    ama tabiki overclock ile

ama bu dediğini şuna benziyor.
    bende 2015 model bir C180 var,arkadaşımda da 1980 model bir C kasa.
    Herşeyi benimkisinden kötü ama birtek motoru daha güçlü .
    Bu onu benim arabamdan iyi yapmaz.
    Overclok diyorsun ama 2160 da oc oluyor,e artık günümüzde de hemen hemen tüm progrmlar multi çekirdeğe göre yapıldığını düşünürsek artık tek çekirdek işlemciler ne olursa olsun çift çekirdek bi işlemcinin yanında çöptür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.