Şimdi Ara

analog stick üstüne takılan zımbırtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi sitede görmiştüm ismini hatırlamıyorum böyle ayrı oyun türleri için analog stick in üstüne takılan bişiler awrdı sanırım el kaymasın diye falan ismini bir türlü hatırlayamadım bilen varmı acaba ? almayı düşünüyorum türkiyede satan varmı onuda bilmiyorum

• "Analog stick grip" diye aratacaksiniz internette. Ben de yeni aldim Amerika'dan.

http://www.amazon.com/FPS-Freek-Vipr-Black-XBox360-PlayStation3/dp/B003YI458I/ref=pd_sim_vg_2

Kullanmaya alisinca fena olmuyor, ice dogru gocuk oldugundan bas parmak cok rahat oturuyor. Ancak, mevcut analogun uzerine takildigi icin tutus biraz yukseliyor bu yuzden hareket ettigimiz sol analogda pek rahat edemedim, sadece hedef alma icin kullandigimiz sag analoga taktim. Verdigim linkte de resimlerden gorebilirsiniz.
  • Triger için olanı da var onu mu diyosun
  • mikelanj
    evet bunlardan bahsediyorum türkiyede bulma imkanı varmı acaba genelde benim sol analogda elim kayıyor ondan istiyorum ama bunların ter oyun için farklı modelleri var sanırım
    Halleluja
    senin dediğin nasıl birşey link i varmi bi bakabilirmiyim
  •  analog stick üstüne takılan zımbırtı

böyle birşey de var ama sen bunu demiyormuşsun
  • Bu fotoğraftakilerden almıştım ben Amerika'dan.
    Eş-dost ziyaretlerimde başka kollarla oynarken acayip geliyor.
    Çok faydalı, tavsiye ederim...

Sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

analog stick üstüne takılan zımbırtı

böyle birşey de var ama sen bunu demiyormuşsun

Bunu nerden bulabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

"Analog stick grip" diye aratacaksiniz internette. Ben de yeni aldim Amerika'dan.

http://www.amazon.com/FPS-Freek-Vipr-Black-XBox360-PlayStation3/dp/B003YI458I/ref=pd_sim_vg_2

Kullanmaya alisinca fena olmuyor, ice dogru gocuk oldugundan bas parmak cok rahat oturuyor. Ancak, mevcut analogun uzerine takildigi icin tutus biraz yukseliyor bu yuzden hareket ettigimiz sol analogda pek rahat edemedim, sadece hedef alma icin kullandigimiz sag analoga taktim. Verdigim linkte de resimlerden gorebilirsiniz.

Hocam kontrol freek turkiyede var mi ? Nerede bulabilirim ? Playstation 4 icin lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YigitColak kullanıcısına yanıt
    Turkiye'de olup olmadigin bilmiyorum, mesajimda belirttigim gibi amerika'da iken almistim.

Simdi ben de Ps4'umde kullanmaya devam ediyorum. Dualshock 3 kadar siki sikiya oturmasa da gene de tutuyor. Yeni kontrolcunun analoglarinin capi biraz ufalmis cunku.

Ps4 icin cikana kadar boyle kullanmaya devam edecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

Turkiye'de olup olmadigin bilmiyorum, mesajimda belirttigim gibi amerika'da iken almistim.

Simdi ben de Ps4'umde kullanmaya devam ediyorum. Dualshock 3 kadar siki sikiya oturmasa da gene de tutuyor. Yeni kontrolcunun analoglarinin capi biraz ufalmis cunku.

Ps4 icin cikana kadar boyle kullanmaya devam edecegim.

Ps4 ve xbone icin cikti.

Bu arada ozaman mecbur oradan alicaz sanirim peki hangisini veya hangilerinden milyon tane fps icin var :) ps4 de genellikle call of duty oynarim bilgisayarda ise bf4. Hangisi veya hangiler daha uygun ? Bu arada oval degilde u seklinde olanlar bana daha rahat gelir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.