Şimdi Ara

Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
46
Favori
6.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayırlı olsun başlık, bakalım işe yarar bir şey çıkacak mı, bekliyorum gelişmeleri.
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:42:42 >
  • Hocam batarya kalibrasyonunu yaşamamışşsin
    Telefon uykuda aşırı şarj tukeyince şarkı bitirp telefon tam kapalıyken telefonu şarj etmek çoğu zaman sorunu çözüyorbunda ekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam,

Engin bilgilerini bu gibi testlerde kullanıp ortaya güzel sonuçlar çıkarmış olman gerçekten güzel bir durum.

Bunları bizimle paylaşman da + bir durum.

Şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.
  • Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri
    Hocam bu benim ekran sürem hiçbişey yapmasamda göründüğü gibi wifi açıkken anormal bi durum oluyor.
  • Konu hayırlı olsun. Benim telefon düz s7, beklemede şarj götürmüyor fazla, gece 12'den sabah 8'e kadar %2-3 düşüyor sadece (bu sürede wifi-mobil veri-konum-senk kapalı). Ama ekran süresi olarak 4,5 - 5 saati geçmişliğim yok, millete bakıyorum 7 saati görüyor düz s7'yle. Ama günü çok rahat çıkarıyorum, akşam 8 gibi %30'la dönüyorum eve. Çok şükür telefonumda en ufak bir yazılımsal sorun yok, takır takır çalışıyor. Sizin vereceğiniz çözümlerle 2 günü çıkarabilirsem telefonla on numara olacak. Bu arada fransa rom'unu kullanıyorum, çok stabil bir sürüm tavsiye ederim...

• Bu konu yukarılarda kalmayı hak ede nbir konu. Bu testi yapmaya başladığını söylediğinden beri bekliyordum s7 edge forumunda.
    Tüm android kullanıcıları için süper olacak diye düşünüyorum :)
  • Android Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri
    Hocam benimde bu şekilde herşey kapalı gece 3 te şarjdan çıkardım sabak 9 da kalktım şarj yüzde 98 e düşmüş.Ayrıca konu baya faydalı böyle bir konuyu bizle paylaşıp yardımcı olduğn için teşekkürler.
  • Yerimizi alalım.
  • Teşekkürler hocam konu için. Merakla bekliyoruz devamını. Raporlar içinde elimizden geleni yapmaya çalışırız

• Çok faydalı bir konu. Teşekkür ederiz arkadaşa.

• Güzel bir konu olmuş elinize sağlık. Umarım çözümlerde işe yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy s6 kullanıyorum. izmir zongudak arası gidip geliyorum zonguldakta 1.5 gün rahat rahat giden şarjım izmirde 1 günü çıkarmıyor hiçbir değişiklik yapmamama rağmen durum böyle. Şebeke den dolayı sanırım
  • Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:42:23 >
  • yarısını okurken terledim arkadaş bu ne ya?Biraz daha meaalini yaparsan birde garantisi gidiyor mu bunları yapınca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinyap

yarısını okurken terledim arkadaş bu ne ya?Biraz daha meaalini yaparsan birde garantisi gidiyor mu bunları yapınca?
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:42:10 >
  • Faydalı konu
    Emeğine sağlık
    Takipte kalayım

• Emeğinize sağlık hocam

• Güzel konu tebrikler bende s7 nin şarj konusunda sıkıntılıyım. Normal s7 var ve 3000 mah bataryaya göre değerleri çok az buluyorum. Hele ki böyle bir telefonun şarj bitmesin diye bazı özelliklerinden vazgeçmek en can sıkıcı olanı. Bir an önce yazinizin tamamlanmasini bekliyorum buna çare bulmak için. Kullanım. bilgilerimi vereyim tüm gün Wifi bağlı olur genelde. bazen arada mobil veri kullanırım. sebekem LTE seçili. Telefonu çok yoğun şekilde kullanmıyorum. Wifi ve ses harici tüm özellikler kapalı en nefret ettiğim olay bu. aldığım değerler resimlerdeki gibi.

Bu mesaja eklenen görseller:

Android Batarya Rehberi ve Sorun ÇözümleriAndroid Batarya Rehberi ve Sorun Çözümleri

• Adb kurulumunu yaptik bakalim bundan sonraki adimlari merakla bekliyorum.

• Konunun özeti:
    iOS işletim sistemi kullanan kullanıcılar bilecektir, cihazlar bekleme modunda iken hemen hemen hiç batarya tüketmiyor gibidirler. Örneğin evdeki iPad Mini 4 cihazım bir kerelik tam şarj ile yaklaşık olarak 1 ay bekleyebilmektedir. Bunu herhangi bir Android işletim sistemli cihaz ile yapabilmek aşağı yukarı mümkün değildir. Bunun sebebi de yukarıda vermiş olduğum özet bilgideki durumdur.
    Haklısınız, ios işletim sistemi beklemede inanılmaz derecede az batarya harcıyor.
    Bir de, batarya seviyesi %100'de %99'a düşmesi bile bir saatten fazla ekran kullanımı mümkün oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.