Şimdi Ara

Animus Edition İstiyorum (AC Revelations)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Biraz geç de olsa geçtiğimiz ilkbahar PS3 de serinin ilk oyunu ile başlayıp Brotherhood'a kadar türlü aksiyonlar yaşayarak geldim. Bir dergide Animus Edition'u görür görmez çıldırdım ve tam anlamıyla gün saymaya başladım. İnternetten ayırtıp satın almaya çalıştım ama saatlere mâl olan çabam bir işe yaramadı. Az gittim, uz gittim, dere tepe düz gittim ama bir türlü Animus Edition'a kavuşamadım. Bu noktada sizlerin yardımına ihtiyacım var. Ankara'da yaşıyorum ve biryerlerden (internettende olur) Animus bulup satın almam gerek. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen empati yapın. Bak ÖSS senem bide paketi alamazsam kazanamam kesin. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeaderAdANa

Arkadaşlar selam. Biraz geç de olsa geçtiğimiz ilkbahar PS3 de serinin ilk oyunu ile başlayıp Brotherhood'a kadar türlü aksiyonlar yaşayarak geldim. Bir dergide Animus Edition'u görür görmez çıldırdım ve tam anlamıyla gün saymaya başladım. İnternetten ayırtıp satın almaya çalıştım ama saatlere mâl olan çabam bir işe yaramadı. Az gittim, uz gittim, dere tepe düz gittim ama bir türlü Animus Edition'a kavuşamadım. Bu noktada sizlerin yardımına ihtiyacım var. Ankara'da yaşıyorum ve biryerlerden (internettende olur) Animus bulup satın almam gerek. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen empati yapın. Bak ÖSS senem bide paketi alamazsam kazanamam kesin. Şimdiden teşekkürler.

yurtdışı sitelerine bak.yurtdışından getirebilirsin yakınlarından

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgatunalı99

quote:

Orijinalden alıntı: LeaderAdANa

Arkadaşlar selam. Biraz geç de olsa geçtiğimiz ilkbahar PS3 de serinin ilk oyunu ile başlayıp Brotherhood'a kadar türlü aksiyonlar yaşayarak geldim. Bir dergide Animus Edition'u görür görmez çıldırdım ve tam anlamıyla gün saymaya başladım. İnternetten ayırtıp satın almaya çalıştım ama saatlere mâl olan çabam bir işe yaramadı. Az gittim, uz gittim, dere tepe düz gittim ama bir türlü Animus Edition'a kavuşamadım. Bu noktada sizlerin yardımına ihtiyacım var. Ankara'da yaşıyorum ve biryerlerden (internettende olur) Animus bulup satın almam gerek. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen empati yapın. Bak ÖSS senem bide paketi alamazsam kazanamam kesin. Şimdiden teşekkürler.

yurtdışı sitelerine bak.yurtdışından getirebilirsin yakınlarından

Cok tesekkur ederim, daha once tum siteleri gezdim ama basaramadim tekrar deneyecegim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.