Şimdi Ara

------ ANKARA'DA OTEL ------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşımı ziyaret için bu hafta sonu Ankara'ya gideceğim. Kendisi ODTÜ'de, malum zaman kısıtlı olduğu için buluşacağımız zaman yollarda fazla zaman kaybetmek istemiyorum. ODTÜ'ye yakın bildiğiniz kaliteli (5 yıldızlı saunalı falan demiyorum kafamın rahat olabileceği) otel var mı tavsiye edebileceğiniz ? Öğrenciyim bütçeyi de fazla aşmasın istiyorum 2 gün kalacağım. Sadece oda şeklinde veya oda + kahvaltı olabilir.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

• Yukarı çıksın diye yazıyorum.
  • Ankarada en cok otel bulunan semt ULUS dur dostum ulusa git hem ucuz hemde kafana rahat edecek oteller var birde dikkat etmen gereken yerler var onun dışındaki oteller ulus dışında baya pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Ankarada en cok otel bulunan semt ULUS dur dostum ulusa git hem ucuz hemde kafana rahat edecek oteller var birde dikkat etmen gereken yerler var onun dışındaki oteller ulus dışında baya pahalı
    Ankara'yı az çok bilirim, Uluslu arkadaşlar darılmasınlar ama nasıl olduğunu da iyi bilirim. Tavsiyen için çok teşekkür ederim CaNeRR .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MythTR

Ankara'yı az çok bilirim, Uluslu arkadaşlar darılmasınlar ama nasıl olduğunu da iyi bilirim. Tavsiyen için çok teşekkür ederim CaNeRR .

Alıntıları Göster
    Ulus'a aman aman yanaşma paradan kaçayım derken başka birşey'den olursun.
    Tandoğan,maltepe tarafına bak derim,odtü tarafında pek otel bulunmaz,ama ulaşımı kolaydır tandoğan'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Ulus'a aman aman yanaşma paradan kaçayım derken başka birşey'den olursun.
    Tandoğan,maltepe tarafına bak derim,odtü tarafında pek otel bulunmaz,ama ulaşımı kolaydır tandoğan'dan.

Alıntıları Göster
    Kızılay ve Ulustaki otellerde kalmam diyorsan, AOÇ yakınında Gazi Park Otel var. Orayı tercih edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güven -- 16 Aralık 2010; 1:49:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güven

Kızılay ve Ulustaki otellerde kalmam diyorsan, AOÇ yakınında Gazi Park Otel var. Orayı tercih edebilirsin.

Alıntıları Göster
    cruise06 cevabın için teşekkürler ben de biraz öyle düşündüm. Tandoğan'a bakacağım.

Güven cevabın için teşekkürler. Gazi Park Otel gerçekten ODTÜ'ye çok yakın ama sitelerinden gördüğüm kadarıyla fiyatı yüksek gibi duruyor, öğrenmek için tek yol telefonla aramak herhalde değil mi ?
  • quote:

cruise06 cevabın için teşekkürler ben de biraz öyle düşündüm. Tandoğan'a bakacağım.

Güven cevabın için teşekkürler. Gazi Park Otel gerçekten ODTÜ'ye çok yakın ama sitelerinden gördüğüm kadarıyla fiyatı yüksek gibi duruyor, öğrenmek için tek yol telefonla aramak herhalde değil mi ?

Alıntıları Göster
    Sormanda fayda var. Belki pek pahalı değildir. Hiç konaklamadığım için fiyatları bilmiyorum maalesef.
  • quote:

Sormanda fayda var. Belki pek pahalı değildir. Hiç konaklamadığım için fiyatları bilmiyorum maalesef.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim Güven.
  • quote:

Teşekkür ederim Güven.

Alıntıları Göster
    Rica ederim.
  • quote:

Rica ederim.

Alıntıları Göster
    booking.com üzerinden otellere bakabilirsin. rezevasyon yaptırabilirsinde ama yinede yaptırmadan önce otellere bir telefon açıp pazarlık etmeyi dene tandoğan'da güzel butik oteller vardır. İç kale, İnci vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivb

booking.com üzerinden otellere bakabilirsin. rezevasyon yaptırabilirsinde ama yinede yaptırmadan önce otellere bir telefon açıp pazarlık etmeyi dene tandoğan'da güzel butik oteller vardır. İç kale, İnci vs.

Alıntıları Göster
    NoSF3RatU tavsiyen için çok teşekkürler dediklerine bakacağım.
  • quote:

NoSF3RatU tavsiyen için çok teşekkürler dediklerine bakacağım.

Alıntıları Göster
    Başka tavsiyede bulunabilecek arkadaşlar var mı ?
  • Ulusu gözünüzde çok büyütüyosunuz hiç bişey olmaz!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Ulusu gözünüzde çok büyütüyosunuz hiç bişey olmaz!!!
    Ankarada Ergen otel var bu koliba nın yanında..Kız arkadaşımla iki kişi işte 80 tlye kalmıstım 2 sene önce oldukça güzeldir sabah kahvaltısıda vadır..Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

Ankarada Ergen otel var bu koliba nın yanında..Kız arkadaşımla iki kişi işte 80 tlye kalmıstım 2 sene önce oldukça güzeldir sabah kahvaltısıda vadır..Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    zerzavatçı teşekkürler cevabın için. Az önce aradım sordum hâlâ 80 Tl imiş 2 kişi. Bu dediğin otel Kızılay'da mı ? Herhangi bir problem yaşamadın öyle mi ?
  • quote:

zerzavatçı teşekkürler cevabın için. Az önce aradım sordum hâlâ 80 Tl imiş 2 kişi. Bu dediğin otel Kızılay'da mı ? Herhangi bir problem yaşamadın öyle mi ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yarın yola çıkıyorum biraz daha yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Arkadaşlar yarın yola çıkıyorum biraz daha yardım ederseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşının hiç mi evde kalan arkadaşı yok ? git onlarda kal. olmadı öğretmen evinde kal ucuz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

Arkadaşının hiç mi evde kalan arkadaşı yok ? git onlarda kal. olmadı öğretmen evinde kal ucuz olur

Alıntıları Göster
    kızılay'da marinem otel var...mimarlar odası ile anlaşmalı oldugundan gıttiğimde bazen kalıyordum...gayet temiz aile otelidir,düzgündür ancak fiyatını sorman lazım...100-120tl'den aşağı değildir herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: plateau

kızılay'da marinem otel var...mimarlar odası ile anlaşmalı oldugundan gıttiğimde bazen kalıyordum...gayet temiz aile otelidir,düzgündür ancak fiyatını sorman lazım...100-120tl'den aşağı değildir herhalde...

Alıntıları Göster
    Sevgilimle kalacağım arkadaşlar onun okulu orda o yüzden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.