Şimdi Ara

Ankara dan Karadeniz turuna çıkmak için önerileriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Ağustos gibi nasipse ailemle beraber ankara dan başlayan bir karadeniz turuna çıkmak istiyorum. bu arada üç yaşımda 1 kızım var.artvine kadar gitmek hatta gürcistana geçip aracın deposunu doldurup geri aynı güzargahtan ankara ya dönmek istiyorum. daha önce böyle bir tur yapmış arkadaşlardan öneri konaklama tavsiyesi yemek yenilecek ve mutlaka görülecek yerler konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.Kalacağım şehirlerde öğretmen evlerini tercih etmek istiyorum buralara önceden yer ayırtmak gerekirmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam güzergah ve gezilecek yerler hakkında konular vardı arama butonundan sana zahmet bak bi şimdi tekrar yazmayım zor oluyor toparlaması :D uzungölde ve rize ayder yaylasında piyasaya göre çok uygun otel ayarlarım isterseniz (yanlış anlaşılmasın işin ticaretini yapmıyorum öğrenciyim her sene üniversiteden turlar düzenlerim sürekil kalabalık gittiğimden dolayı sizin kaldığınız fiyatların yarısını alıyorum forumdakilerede yardımcı oluyum dedim )
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

hocam güzergah ve gezilecek yerler hakkında konular vardı arama butonundan sana zahmet bak bi şimdi tekrar yazmayım zor oluyor toparlaması :D uzungölde ve rize ayder yaylasında piyasaya göre çok uygun otel ayarlarım isterseniz (yanlış anlaşılmasın işin ticaretini yapmıyorum öğrenciyim her sene üniversiteden turlar düzenlerim sürekil kalabalık gittiğimden dolayı sizin kaldığınız fiyatların yarısını alıyorum forumdakilerede yardımcı oluyum dedim )

vallaha sevinirim arkadaşım fiyatlar ortalama nasıl bir gece ayder bir gece uzungölde kalsam

• quote:

Orijinalden alıntı: 1044ykp

quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

hocam güzergah ve gezilecek yerler hakkında konular vardı arama butonundan sana zahmet bak bi şimdi tekrar yazmayım zor oluyor toparlaması :D uzungölde ve rize ayder yaylasında piyasaya göre çok uygun otel ayarlarım isterseniz (yanlış anlaşılmasın işin ticaretini yapmıyorum öğrenciyim her sene üniversiteden turlar düzenlerim sürekil kalabalık gittiğimden dolayı sizin kaldığınız fiyatların yarısını alıyorum forumdakilerede yardımcı oluyum dedim )

vallaha sevinirim arkadaşım fiyatlar ortalama nasıl bir gece ayder bir gece uzungölde kalsam

Hocam kac Kisi olacaksınız bide sabah kahvaltısı ve aksam yemegi dahil mı olacak :) Bayram sonu ucuz yer bulması sorun olabilir onceden ayarlarsan rahat edersin hocam eğer gitme düşüncen kesin ise

• allahtan bi aksilik çıkmazsa işlerimi ayarlayabilirsem gitmeyi düşünüyorum.kahvaltı ve akşam yemeği dahil eşim ve bir kızım var 3 yaşında

• quote:

Orijinalden alıntı: 1044ykp

allahtan bi aksilik çıkmazsa işlerimi ayarlayabilirsem gitmeyi düşünüyorum.kahvaltı ve akşam yemeği dahil eşim ve bir kızım var 3 yaşında

2 kişilik odalar ideal hocam o zamn sizin için uzungölde 50-70 lira arasında bir fiyat olur hocam kahvaltı ve akşam yemekli ayderde yine aynı şekilde olur tarhleri ve otelllerin doluluk oranını bilmediğim için net birşey diyemiyorum fiyata :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.