Şimdi Ara

ankara kızılayda ücretsiz otopark fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
9.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ortalama 10 senedir yılda 1000 ytl civarında bir ücretle üye olduğum otopark ın işletmesi el değiştiriyor şu anda otopark açık ve ücretsiz sabahtan akşama aracınızı bırakabilirsiniz galiba 2 ay civarında (daha uzun sürmesi muhtemel ) ücretsiz olacak

ankara kızılay da sıhhıye tarafında yenişehir pazarı var abdi ipekçi parkının arkasında pazarın karşısında çok katlı otopark var bahsettiğim otopark

şu anda güvenlik yok ve girişte bir zabıta bekliyor ücretsiz tamamen kızılay tarafında otopark ihtiyacı olanlar faydalanabilir en azından çekilme vs derdiniz olmaz adminlerin affına sığınarak forumdaşlara duyurmak istedim

edit: zabıta size ücretsiz olduğunu fakat güvenlik nedeni ile gece bırakamayacağınızı meshuliyet kabul etmediklerini söylüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 7 Mayıs 2010; 18:17:57 >

• Anladım, çok iyi gerçekten ben de Ankarada oturuyorum orayı da biliyorum. Fakat nekadar güvenli olur bilmiyorum oraya koymak sonuçta herhangi bir yetkili yok
  • Teşekkürler bilgi için.
  • geçen 4-5 saat için 12 tl verdim kızılayda,oturacaktı boşverdim.
  • güzell :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragıp Ozan

geçen 4-5 saat için 12 tl verdim kızılayda,oturacaktı boşverdim.

kızılayda işim vardı geçenlerde 3-4 saatlik. düşündüm lan nereye koyacaz bu arabayı diye (1 mayıs olmasa otobüsle giderdim, yolların durumunu bilmediğinden araba ile gitmek durumunda kaldım), ankamall da kapalı otoparka koydum arabayı ordan metro ile 10 dk da kızılaya geçtim

metro ücretini sayarsak gidiş geliş 2.2 liraya halletmiş oldum
  • Büyük TED Otoparkı'ydı eski ismi. TED'le ilgili bir durum mu vardı acaba? Maşallahı var, epeyce de büyüktü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Büyük TED Otoparkı'ydı eski ismi. TED'le ilgili bir durum mu vardı acaba? Maşallahı var, epeyce de büyüktü :)

orası çankaya belediyesinin malı imiş TED kiracı imiş çankaya belediyesi TED i çıkardı yerine yeni bir kiracı alacakmış yeni kiracı kimdir nedir bilmiyorum
    yanlış değilse kulaktan dolma şekilde böyle biliyorum
  • Bu çok katlı otoparkda bi keresinde bomba yuklu kamyonet bulunan yerdi değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArgeSsS

Bu çok katlı otoparkda bi keresinde bomba yuklu kamyonet bulunan yerdi değilmi?

evet ondan sonra güvenlik çok sıkı olmuştu kameralarla gece gündüz gözetleniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

kızılayda işim vardı geçenlerde 3-4 saatlik. düşündüm lan nereye koyacaz bu arabayı diye (1 mayıs olmasa otobüsle giderdim, yolların durumunu bilmediğinden araba ile gitmek durumunda kaldım), ankamall da kapalı otoparka koydum arabayı ordan metro ile 10 dk da kızılaya geçtim

Aynı seyi bende gecenlerde yaptım döndüğümde sok .. biri boydan boya takmış anahtarı o sok haliyle baya bi küfür ettim acısı hala içemde

• quote:

Orijinalden alıntı: svs.jokerr
    Aynı seyi bende gecenlerde yaptım döndüğümde sok .. biri boydan boya takmış anahtarı o sok haliyle baya bi küfür ettim acısı hala içemde

şans tabi birazda. ben giriş kapılarından birinin önüne bıraktım, sürekli güvenlik duruyor çünkü orda, biraz daha sağlam olur

• büyük şehirlerde arabası olana acıyorum valla. arabayı çekecek bi delik bulsa sevinecek garibim
  • Kocatepe otoparkı var. ilk saati 6 TL sonraki her saat 1 TL. kapalı ama giriş çıkış çok sıkıntılı. Önümde bi tane BMW 5 2-3 manevrada anca çıkabildi çıkış kapısından.

Ama tabi her halukarda çoook pahalı.
  • quote:

quote:

quote:

ankamall de güvenlik yok mu ? bu nasıl iş ? geçmiş olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ankamall de güvenlik yok mu ? bu nasıl iş ? geçmiş olsun.

Yaklasık 1000 araclık bir otoparkta guvenlik her yeri anlık nasıl takip edebilir?

• ankamall otoparkı güvenli ama bazen diğerlerine ait park yerleirni de ihlal edecek şekilde park ederseniz, yani düzgün park etmezseniz vatan haininin biri çıkıp arabanızı çizebiliyor. O yüzden park ederken diğerlerini de düşünün derim
  • Edicek hocam işletme sahibi benim mal ve can sağlığımı korumak zorunda ki yasalarlada bu hak korum altına alınmış durumda kamere kayıttı vs ile bulunup hak talep edebilirdem ama uğraşmadım acıkcası biraz bağırıp cıkıp gittim
  • up , daha çok kişi faydalansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

up , daha çok kişi faydalansın

yakında satın alacaksın sanırım popüler olmasını istiyorsun seni uyanık seni
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.