Şimdi Ara

Ankara Mamak'ta Nereye Taşınmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kısa vakitte nikahım var ve oturmalık ev bakıyoruz. Fiyatlara göre Mamak'ta bakıyoruz. Bazı mahalleleri iyi bazı mahalleleri sıkıntılı diye duydum. Mamak'ın görece daha nezih daha iyi yerleri nerelerdir. Ben Telsizler, Dışkapı'da zamanında çok oturduğum için varoşluğa alışığım ama nişanlım için yolda korkmadan yürüyebileceği varoşu sorunlu insanları az olan bi yer olsun istiyorum.

Not: Mamak'ta karar kıldık. Başka ilçe önerisi yapmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eryerdl96 -- 14 Nisan 2024; 16:49:57 >

• Mamağın her yeri kötü Ankaranın çöpü bile mamakta toplanıyor öyle diyim uzak dur. Ne kadar köylü alt tabaka insan varsa orada. Hele bak mamağa bağlı kıbrısköy vardı fiber çekmeye gittik köy gibi bir yere çingeneler adamlara silah çekmişti uyuşturucu ot gırla gidiyordu. Çingene veletler adamlara sövüyordu bir şey diyemiyorlardı babaları silah çeker diye. Fiberi jandarma gözetiminde çektirdiydik. Ulan ne günlerdi valla iyi ölmedik oralarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergin asistanı -- 14 Nisan 2024; 17:0:4 >
  • Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

Öyle yerleri var biliyorum ama tamamının öyle olduğunu sanmıyorum ya kanka. Nata Vega yakınları iyi diyen olmuştu mesela gece 12'de de gezse kız başına rahat gezer demişti birisi. bir çankaya gibi beklemiyorum tabi ama vardır görece iyi yerleri heralde. biraz daha iyi bir mahalle arıyorum.

• eryerdl96 E kullanıcısına yanıt

Sen nata vegaya gittin mi hiç dağ başı gibi bir yerde avm yapmışlar gece vakti bırak kız başına gezmeyi adam korkar orada valla insan sarmasa it köpek sarar.

• Anladım seni dostum. Başka görüşü olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.