Şimdi Ara

ANKARANIN HAYYAMINI BULDUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
8.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura bakmayın fotoğrafçılık ile konuları sizler gibi bilmediğim için
  • Estafurullah, bi pasajı da bilmek zorunda değilsin yani, bilmeyen çoktur
  • Tripod'da satılıyor mu burda
  • En kralına kadar var Tabii İstanbul Hayyam'ı diyorsan
  • Ahanda size süper bi fiyat dursunali abimde 28-210 tokina lens 400 YTL hemde 4 taksit. pazarlık yapabilirsiniz. lens çpı 73 mm. renkler deli canlı çıkıyor. bi bakın derim :)
  • kardeşim orası tabii ki bir elektronik eşya bayii si vs. değil bu işin erbabı kişilerle birebir diyaloğu olan birisinin dükkanıdır tahminimce eğer ki senin de bu işe gönül verenlerden olduğunu sezerse . neden olması sonuçta 2. el de satıyor . beğeni tatmin önemli .
  • ya birisi de çıkıp izmirin hayyamını buldum desin ne olur sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkolukisa

Ahanda size süper bi fiyat dursunali abimde 28-210 tokina lens 400 YTL hemde 4 taksit. pazarlık yapabilirsiniz. lens çpı 73 mm. renkler deli canlı çıkıyor. bi bakın derim :)

Bugün gittim bende. Daha doğrusu dün gitmiştim kapalıydı.Balıkçıoğlu çarşısını ve ankara pasajını gezdim. 2-3 dükkan var fotoğrafçılıkla ilgili.Onlar da sorduğumda fotoğraf pazarını tarif ettiler bana.Bende bugün tekrar gittim ve dükkan açıktı.Ben teleobjektif aradığımı söyledim.70-300 gibi odak aralığı istiyorum dedim.Elinde yokmuş.Tabi ben şart değil öyle olması tele versin biraz dedim.Bana o 28-210u gösterdi.Tabi benim makinem yanımda değildi.Makineni de yanına al birgün gel daha iyi seçeriz dedi.Bende zaten dersaneme gideceğim için çıktım.Artık makineyle birdaha gideceğim bu aralar.

Aslında 28-210 yeterli tele sunar gibi.Ancak çok dar oluyor tabi 28*1,6=44,8 O yüzden almayı düşünsem bile 18-55i de mecburen elimde tutmam gerekir.Ki teleobjektif alırsam zaten elimde olacak mecburen ama.Neyse ben makineyle gideyim Dursunali beyle bir kritik yapalım bu konuda

Ekleme: Benim gittiğimde genç 2 arkadaş vardı.Sanırım Dursunali bey değillerdi.büyük ihtimal oğluydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 24 Mayıs 2007; 18:46:12 >

• abi ne yaptın gittinmi, yeni lensler gelmiş mi
  • kaç defa doğubanka gittim ama bu hayyam pazarımıdır çarşısımıdır nedir hiç görmedim nerde bu yer peki??
  • quote:

abi ne yaptın gittinmi, yeni lensler gelmiş mi

Bana diyorsanız eğer daha gitmedim.Bugün belki gidebilirim ama cumartesi açık olurmu acaba?
  • Doğubank'tan tren garına doğru giderken tramvay yolunu takip et sağdaki sokağa doğru, Metro Hayyam ve Aydınlar Fotoğrafçılık Hayyam'ın girişinde, kaçırman imkansız

quote:

Orjinalden alıntı: bykanca

kaç defa doğubanka gittim ama bu hayyam pazarımıdır çarşısımıdır nedir hiç görmedim nerde bu yer peki??
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Doğubank'tan tren garına doğru giderken tramvay yolunu takip et sağdaki sokağa doğru, Metro Hayyam ve Aydınlar Fotoğrafçılık Hayyam'ın girişinde, kaçırman imkansız

quote:

Orjinalden alıntı: bykanca

kaç defa doğubanka gittim ama bu hayyam pazarımıdır çarşısımıdır nedir hiç görmedim nerde bu yer peki??

tamam şimdi hatırladım kaçdefa önünden geçtim belki 30 defa birkere bile içeri girmedim yuh bana yaa. Kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykanca -- 26 Mayıs 2007; 14:34:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

quote:

Ahanda size süper bi fiyat dursunali abimde 28-210 tokina lens 400 YTL hemde 4 taksit. pazarlık yapabilirsiniz. lens çpı 73 mm. renkler deli canlı çıkıyor. bi bakın derim :)

Bugün gittim bende. Daha doğrusu dün gitmiştim kapalıydı.Balıkçıoğlu çarşısını ve ankara pasajını gezdim. 2-3 dükkan var fotoğrafçılıkla ilgili.Onlar da sorduğumda fotoğraf pazarını tarif ettiler bana.Bende bugün tekrar gittim ve dükkan açıktı.Ben teleobjektif aradığımı söyledim.70-300 gibi odak aralığı istiyorum dedim.Elinde yokmuş.Tabi ben şart değil öyle olması tele versin biraz dedim.Bana o 28-210u gösterdi.Tabi benim makinem yanımda değildi.Makineni de yanına al birgün gel daha iyi seçeriz dedi.Bende zaten dersaneme gideceğim için çıktım.Artık makineyle birdaha gideceğim bu aralar.

Aslında 28-210 yeterli tele sunar gibi.Ancak çok dar oluyor tabi 28*1,6=44,8 O yüzden almayı düşünsem bile 18-55i de mecburen elimde tutmam gerekir.Ki teleobjektif alırsam zaten elimde olacak mecburen ama.Neyse ben makineyle gideyim Dursunali beyle bir kritik yapalım bu konuda

Ekleme: Benim gittiğimde genç 2 arkadaş vardı.Sanırım Dursunali bey değillerdi.büyük ihtimal oğluydu.

http://urun.gittigidiyor.com/CANON-EOS-500-Tokina-28-210-YEPYENI_W0QQidZZ4608213 Burdaki lens mi ?

• Evet sanırım o lensti.Ben fiyat alacak kadar ayrıntılı konuşmadım ancak üzerinde 300 euro yazıyodu sanırım.Emin değilim yanlış olmasın.
  • MF bir lens di mi bu?
    Yoksa yeni bir lens mi ? AF ?
    değilse 300 euro biraz pahalı geldi...
  • evet o lensin aynısı fiyat 350 YTL demişti bana dursunali bey,
  • Necatibey caddesinde bir de askeri kıyafetler satılan pasaj da böyle bir yer var, menü balıkçı oğluna göre çok daha geniş
  • varsatam adres ve telefon verebilirmisin.
  • balıkçıoğlundan çıkıp necatibeye doğru sağa daönerken o metal köprünün ayağındaki pasasj, otomatik açılır cam kapısı var. girdiğin gibi sola dönüp sonra sağ yapınca görürsün. Engin Bey.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.