Şimdi Ara

ANKARANIN HAYYAMINI BULDUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
8.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: snuffxxx

balıkçıoğlundan çıkıp necatibeye doğru sağa daönerken o metal köprünün ayağındaki pasasj, otomatik açılır cam kapısı var. girdiğin gibi sola dönüp sonra sağ yapınca görürsün. Engin Bey.

Ankara pasajı mı oluyor orası?Ben gittim o gün oraya da.Dükkan daha büyük.Tele objektif sordum canon 400d için dedim yok dedi bende çıktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

quote:

Orjinalden alıntı: snuffxxx

balıkçıoğlundan çıkıp necatibeye doğru sağa daönerken o metal köprünün ayağındaki pasasj, otomatik açılır cam kapısı var. girdiğin gibi sola dönüp sonra sağ yapınca görürsün. Engin Bey.

Ankara pasajı mı oluyor orası?Ben gittim o gün oraya da.Dükkan daha büyük.Tele objektif sordum canon 400d için dedim yok dedi bende çıktım

Tebrik ederim

• biraz konu hortlatmış gibi olacak ama ankarada dursun ali ağabey bence tektir. adresi ilk mesajda verilmiş. inanılmaz uygun fiyatlara inanılmaz parçalar alabilirsiniz. kendisi gerçek bir fotoğraf sanatçısı olup gençlere elinden gelen yardımı yapar. teknik bilgi de alabilirsiniz. fotoğrafa gönül verenler dursu nali ağabeyle bir şekilde anlaşır. kendisinin çalışmalarına da bakabilirsiniz.
    http://www.fotograf.net/dursunalisarikoc/
  • Bende çok kez gittim yanına,gerçekten çok değerli birisi,aynı zamandada tam bir minolta hastasıdır :) çoğu büyük fotoğraf mağazası kedisini çok iyi tanır,ikinci elde çokda güvenilirdir.
  • Sadece objektifmi satıyor peki ? 2.El slr ,dslr varmıdır ? Veya yurtdışından gelme hesaplı sıfır makineler ?
  • ikinci el ağırlıklı,sıfır ürün fazla satmaz,dslr slr compact her türlü ürün var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savage -- 11 Ocak 2008; 0:57:01 >
  • filtre, parasoley, lens, slr, dijital, anaolog kısaca foto ile ilgili herşey. sıfır pek olmaz ikinci el ağırlıklı. güvenle alabilirsiniz. bir arıza durumunda sırtını dönmez ilgilenir. yurt dışından getirme gibi işlere gireceğini pek sanmam.
  • bu konunun up zamanı gelmiş uplatıyorum hazır olun

" UP "
  • bu konu ilk açıldığında görmüştüm ve sevinçten havaya uçmuştum,Ankarada böyle bir yer olduğu için. yazıp almıştım adresi, ozamanlar fotoğaf makinam yoktu. almayı planlıyordum ama alamadım. bir süredirde Ankarada böyle bir yer arıyorum. Bu konu aklıma geldi lakin bir türlü bulamadım. yazdığım kağıdıda kaybetmişim
    konuyu uplayandan Allah razı olsun, çok makbüle geçti,
    hazır vizelerimde bitmişken ben bir uğrayayım oraya
  • çarşıya girince hemen sağdaki küçük dükkan mı yoksa başka bi yer daha mı var? ben o dükkana tripod almak için gitmiştim çok küçüktü başka biyer varmı burda dedi arka sokakda nikoncu var bitek dedi :S Ama bana hep o çarşının içi fotoğrafçı die bahsetmişlerdi. pentax lensler var mıdır acaba bi tekrar gitmek lazım.
  • Peki arkadaşlar uygun fiyata fotoğraf makinası alablileceğimiz yerler var mıdır? Ben Canon A570 IS ya da Canon A590 IS almak istiyorum. Sanırım bu bahsettiğiniz yerde fotoğraf makinası yok. Acaba en uygun nereden alabiliriz?...
  • Alacağınız Canon ve TR garantili almayı düşünüyorsanız, size vereceğim 2 adres var Ankara'da ilki Zaten Erkayaların resmi bayisi TRİPOD FOTO. Site linkini veriyorum solda adres tlf her bilgi var.
    http://www.tripodfoto.com/
    2. adres tripod fotoya yakın aynı sırada 2-3 bina daha ilerde
    http://www.ugurfoto.com/shop/default.asp?part=shop&gorev=oku&id=33&cat=47&sid=589216286 (570IS)
    http://www.ugurfoto.com/shop/default.asp?part=shop&gorev=oku&id=37&cat=47&sid=589216286 (590IS)
    Birde Yalçınların Ankara Mağazası var.
    http://www.yalcinlar.com.tr/
    Bilkent Center AVM Bilkent Center Alisveris Merkezi No: 10 Bilkent-Çankaya/ANKARA
    Bunun dışında Köksallar Foto-Emin Foto gibi yerler de var ama tavsiye edemem....
    quote:

Orjinalden alıntı: sonbahar78

Peki arkadaşlar uygun fiyata fotoğraf makinası alablileceğimiz yerler var mıdır? Ben Canon A570 IS ya da Canon A590 IS almak istiyorum. Sanırım bu bahsettiğiniz yerde fotoğraf makinası yok. Acaba en uygun nereden alabiliriz?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 8 Nisan 2009; 12:34:17 >

• Bülent abi, o yazdığınız yerde makinalara 450 civarı fiyat verilmiş. Üstelik yalnız makina fiyatı... Bunun bir de sd kart, pil, şarj cihazı masrafı var. Geçen 3- 4 ay önce kampanyalarla 300 TL'ye kadar düşmüş olan makinalara bu para çok. Döviz yükselmiş olsa da o kadar da değil hani...

sonbahar78 arkadaşım, madem bu modellere karar verdin, şuralardan fiyat al. Mediamarkt, elektroworld, touchmate, mavi bilgisayar, vatan computer... Hatta Evkur'lara bile bakabilirsin, zaman zaman onlarda da enteresan fiyat uygulamaları var. NT var, aynı şekilde kampanya yapabilen... Gold PC var ama hiç uygun fiyatlı verdiklerini görmedim. Bunların adres ve telefonlarını internetten bulabilirsin... carrefour ve real'lerde de bu tip kompakt makinalar satılıyor. Fiyat için tümünü değerlendirmekte yarar var...

• @semp,
    Çok haklısın, Biraz araştırdım NT' deki fiyat çok güzel. Ancak TR garantili mi bilmiyorum.
    http://www.nt.com.tr/esatis/urun.php?uid=21356
    Elektroworld ve Vatan computer de sadece A580 var. En iyi yer MediaMarkt ama yeri cehennemin dibinde. AltınPark' tan bile gidip gelme bana tam 40.5 km. Pursaklar üzerinden. Keçiören üstünden daha kısa ama kimseye tavsiye etmem çeyrek depo benzin yakarsınız. EvKur' un sitesine girmeye kalkmayın Virüs var 1 saattir temizleme çalışıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: semb

Bülent abi, o yazdığınız yerde makinalara 450 civarı fiyat verilmiş. Üstelik yalnız makina fiyatı... Bunun bir de sd kart, pil, şarj cihazı masrafı var. Geçen 3- 4 ay önce kampanyalarla 300 TL'ye kadar düşmüş olan makinalara bu para çok. Döviz yükselmiş olsa da o kadar da değil hani...

sonbahar78 arkadaşım, madem bu modellere karar verdin, şuralardan fiyat al. Mediamarkt, elektroworld, touchmate, mavi bilgisayar, vatan computer... Hatta Evkur'lara bile bakabilirsin, zaman zaman onlarda da enteresan fiyat uygulamaları var. NT var, aynı şekilde kampanya yapabilen... Gold PC var ama hiç uygun fiyatlı verdiklerini görmedim. Bunların adres ve telefonlarını internetten bulabilirsin... carrefour ve real'lerde de bu tip kompakt makinalar satılıyor. Fiyat için tümünü değerlendirmekte yarar var...

• Nt'de hakikaten fiyat iyi... Bir de yanında hediye verselermiş tam süper olcakmış...

Evkur'da internet sitesinde sadece mağazaların nerede olduğu bilgisi var. Ürün bilgileri uzunca bir süredir yayınlanmıyor. Telefonla bilgi verebilirler. Kızılay'da var mesela Evkur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bipekkan

@semp,
    Çok haklısın, Biraz araştırdım NT' deki fiyat çok güzel. Ancak TR garantili mi bilmiyorum.
    http://www.nt.com.tr/esatis/urun.php?uid=21356
    Elektroworld ve Vatan computer de sadece A580 var. En iyi yer MediaMarkt ama yeri cehennemin dibinde. AltınPark' tan bile gidip gelme bana tam 40.5 km. Pursaklar üzerinden. Keçiören üstünden daha kısa ama kimseye tavsiye etmem çeyrek depo benzin yakarsınız. EvKur' un sitesine girmeye kalkmayın Virüs var 1 saattir temizleme çalışıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: semb

Bülent abi, o yazdığınız yerde makinalara 450 civarı fiyat verilmiş. Üstelik yalnız makina fiyatı... Bunun bir de sd kart, pil, şarj cihazı masrafı var. Geçen 3- 4 ay önce kampanyalarla 300 TL'ye kadar düşmüş olan makinalara bu para çok. Döviz yükselmiş olsa da o kadar da değil hani...

Abi valla harikasın senin bu foruma hakkın ödenmez.

Bu arada hepsiburada.com da var

CANON POWERSHOT A570 IS 7.1MP CCD 2.5"LCD 4X OPTİK DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ+KILIF HEDİYELİ !!!

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd98868

kdv dahil 293 TL.

• @prokizya,
    Bu fiyat daha da güzel, neredeyse IS siz A-580 fiyatı. Peşin yada havaleli fiyatta az indirim yapıyorlar en az bir %10 indirim olmalı, (Çok şey istiyorum galiba !)
    quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

.............................
    Abi valla harikasın senin bu foruma hakkın ödenmez.

Bu arada hepsiburada.com da var

CANON POWERSHOT A570 IS 7.1MP CCD 2.5"LCD 4X OPTİK DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ+KILIF HEDİYELİ !!!

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd98868

kdv dahil 293 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 8 Nisan 2009; 15:30:36 >

• Hepsiburadadan şimdi siparişi geçtim. Daha uygun bir yer yok malesef
    Migrosta A580 gördüm, 269 ytl idi ama 570 methedildiği için onu aldım

Puanlarla beraber 8 taksitle 237 ytl ye geldi
  • Konuyu açan @sonbahar78, ama siz aldınız.... İyi günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun...
    quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Hepsiburadadan şimdi siparişi geçtim. Daha uygun bir yer yok malesef
    Migrosta A580 gördüm, 269 ytl idi ama 570 methedildiği için onu aldım

Puanlarla beraber 8 taksitle 237 ytl ye geldi

• öncelikle hayırlı olsun, şimdi dönelim ankaranın hayyamına

yakın zamanda giden varsa özellikle dslr'lerin fiyatlarını not alabilir mi acaba, ben bikaç güne gidebilirim yeri tam olarak nerde tarif edebilirseniz şimdi bile gidebilirim :) tabi kızılaya yakınsa :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.