Şimdi Ara

ANKET - Geleceğe Dönüş devam filmi çekilmeli mi çekilecekse nasıl çekilmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Serinin yönetmeni Robert Zemeckis’in son açıklamasına göre yeni bir devam filminin çekilmesi söz konusu değil. Robert Zemeckis yaşadığı müddetçe böyle bir şeyin gerçekleşmesine izin vermeyeceğini hatta yapacağı bir anlaşmayla öldükten sonra dahi bir film çekilmesinin önüne geçmek istediğini açıkladı.

Bence devam filmi bir animasyon filmi olarak çekilebilir. Günümüzde teknoloji bu açıdan çok gelişti ortaya çok güzel animasyon filmleri çıkabiliyor. Bence animasyon olarak bir devam filmi çekilmesinin önünde bir engel yok.

Bir anket yayınlayacağım, bu ankete göre bir devam filmi çekilmeli mi ve çekilecekse bu hangi şekilde olmalı bunun oylamasını yapacağız.

ANKET:
    http://strawpoll.me/4852553/

• Asıl onun serisi dandik hatırlanacak. 1. film hariç diğer filmleri çöp. Hele o 3. filmin son tren sahnesi nedir öyle. Arabaya benzin bulamazlar gider uçan tren yapar vs. Ölse de başkası da çekebilse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 7 Temmuz 2015; 21:07:39 >
  • Bence çekilirse çok güzel olur. Fakat Micheal J. Fox malesef Parkinson hastası. O olmadan da filmin çekilmesini düşünemiyorum bile.
  • Fazla abartmadan 3 film olarak kalması en mantıklısı. Part I güzeldi ama II ve III. filmler I. kadar güzel değildi.
  • Tadında kalmalı diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekilse de 1. Si kadar olabileceğini düşünmüyorum

• çekilmesin herşeyi tadında bırakmalı.
  • konuyu yukarı çıkaralım bi
    dediğim gibi animasyon şeklinde çekilebilir bence ve ismi back to the future 4 olmasına da gerek yok. Back to the future: xyz şeklinde yeni bir seri başlatabilirler ama animasyon şeklinde olmalı diğer türlü film çekilmesini ben de pek desteklemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.matrax -- 9 Temmuz 2015; 17:49:56 >
  • Seriyi tamamen yeniden çekeceklerse olabilir ancak devamı şeklinde olacaksa çekilmesine gerek yok.
  • devam filmleri güzel olmuyor.
    yda zaman farkından dolayı o zevki vermiyor.
  • aradan bu kadar uzun zaman geçtikten sonra ne kadar senaryo iyi olursa olsun eski tadı vermez onun için sadece para amacıyla çekilmiş olur çekilmemeli .Zaten seriyi izlediğim zaman 4ün gelip gelmeyeceğini merak edip araştırdığımda yönetmenin devam filmi düşünmediğini söylediği bir yazı okumuştum.
  • Tadında bırakılsın.

• Çekilmemeli, eğer o tarz film çekilcekse yeni oyuncularla, yeni konuyla çekilebilir başka bir film çekilebilir
  • Mesela back to the future the game isimli oyun serisi çıktı 4 yıl falan önce. 5 oyundan oluşun bi seri. O oyunların senaryosu film senaryosundan farklıydı karakterler olarak da marty ve doktora ilave olarak yeni karakterler eklenmişti. Bence o oyun gayet başarıydı hatta ben beşini de bitirdim (belki fanatik olduğum için bitirdim orasından pek emin değilim :)) demem o ki eğer bir video oyunu yapılabiliyorsa, animasyon şeklinde bi film neden yapılamasın ya da yapılmasın. Bu filmin yapımcıları bu oyunun yapılmasına izin veriyorlarsa yeni bir animasyon filmi serisine de izin verebilmeliler. Ben de bu oyun sayesinde böyle bi fikre kapılmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.matrax -- 10 Temmuz 2015; 2:10:11 >
  • Çekilmemesi taraftarıyım.
  • animasyon filmi ya da dizisi yapılsın. 90larda vardı çizgi filmi ve gayet güzeldi :D
  • Her ne kadar bu filmin 25 yıldır 25 kere izlemiş bir hastası olarak, aynı karakterlerle yeni bir filmini görmek için yıllardır can atıyor olsam da, Hayır, yenisi çekilmemeli. Bu istek bende sadece bir ütopya olarak kalsın, ben razıyım. Çünkü bu film, çekildiği zamana, kuşağa ait. Bu öykünün yeni bir serisinin ya da devam filminin şimdiki dünya yaşamında, şimdiki sinema dünyasında artık yeri ve hükmü yok. Bu tüketim toplumunda o nadide hikayenin ileri sürdüğü en ince esprinin, en keskin bilimsel teorinin, en hakiki insanlık dersinin bir geçerliliği yok. Hayır, Geleceğe Dönüş, film tarihinin en özel serilerinden, hikayelerinden birisidir, mesajını iletmiş, görevini kusursuzca yerine getirmiştir. Bundan ötesi yalnızca ticaret olur, öykünün forsunu ve anılarını zedelemek olur.
  • Çekilmemeli kesinlikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cekilmemeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.