Şimdi Ara

ANKETİMİZE KATILMANIZI BEKLİYORUM * CD ve DVD ler HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

ANKETİMİZE KATILMANIZI BEKLİYORUM * CD ve DVD ler HAKKINDA

(En Son Oy Tarihi: 10.4.2008)
Giriş
  • Arkadaşlar bir çalışma yapıyorum ve bunun için bir anket yapmak istedim ..

En çok tercih ettiğiniz almak istediğiniz ama gerek bulunduğunuz ilden dolayı gerekse fiyatlarından dolayı ulaşamadığınız markaları merak ediyorum .

Sadece uluslar arası markalara yer verildi...

katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkürler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASURBANIPAL -- 2 Ocak 2006 13:09:04 >

• Neden piyasada olan ve herkesin daha çok kullandığı markalara yer vermedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

Neden piyasada olan ve herkesin daha çok kullandığı markalara yer vermedin?
    quote:

Orjinalden alıntı: k35

Bir çalışma içerisindeyiz.. Amacımız kalitesini kesinlikle ispatlamış markalrı ,OEM MARKA lar dediğimiz markalara yakın fiyatlara tedarik edebilmek ve bunuda türkiye geneline yaymak ..

CD ve DVD konusunda özelliklede markalı ürünlere dair bir takım çalışmalrımız var bu ve buna benzer anketlerede ihityacımız var ...

Örnek : Fuji marka yada PHILIPS yada VERBATIM DVD yi 8X , 400 bin liraya alabilecek bir durum olsa hemen hemen aynı fiyatlara yakın OEM markalrı almak yerine bu ürünlerin alınma oranı çok yüksek ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASURBANIPAL -- 30 Aralık 2005 20:47:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ASURBANIPAL

quote:

Bir çalışma içerisindeyiz.. Amacımız kalitesini kesinlikle ispatlamış markalrı ,OEM MARKA lar dediğimiz markalara yakın fiyatlara tedarik edebilmek ve bunuda türkiye geneline yaymak ..

CD ve DVD konusunda özelliklede markalı ürünlere dair bir takım çalışmalrımız var bu ve buna benzer anketlerede ihityacımız var ...

Örnek : Fuji marka yada PHILIPS yada VERBATIM DVD yi 8X , 400 bin liraya alabilecek bir durum olsa hemen hemen aynı fiyatlara yakın OEM markalrı almak yerine bu ürünlerin alınma oranı çok yüksek ..

Alıntıları Göster
    kesinlikle philips (pilipis)

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 7 yıldır içinde olduğum pc dünyasında izmitte ilk cd writer sahibi olan kişilerden biriyim.8x hızındaki Yamaha Cd Writerımı 320$ a almıştım 2000 yılında.Tercihim, önerim Verbatim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 30 Aralık 2005 20:49:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Yaklaşık 7 yıldır içinde olduğum pc dünyasında izmitte ilk cd writer sahibi olan kişilerden biriyim.8x hızındaki Yamaha Cd Writerımı 320$ a almıştım 2000 yılında.Tercihim, önerim Verbatim.

Alıntıları Göster
    iyide en önemli marka olan DMS niye yok

DMS (Philips,TDK)

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Verdiğiniz örnek çok doğru ama ne kadar olabilecek bir durum.Kaç yerde bu fiyata cd bulabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ßaby ßoy

DMS (Philips,TDK)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ßaby ßoy

DMS (Philips,TDK)

DMS ULUSLAR ARASI BİR MARKA DEĞİLDİR..

• quote:

Orijinalden alıntı: k35

Verdiğiniz örnek çok doğru ama ne kadar olabilecek bir durum.Kaç yerde bu fiyata cd bulabiliriz?

Alıntıları Göster
    quote:

ilgili markaların hepsinin online market uyarlamaları açılacak yakında ..

misal .. verbatim : www.verbatimmarket.com

misal Fuji :www.fujimarket.com

mial : TDK www.tdkmarket.com

ve amaç bu ürünleri Türkiyenin her yerinden aynı fiyata ve gerçekten aradaki aracıları kaldırarak satabilmek ..

Bizde bu konuda çalışmalar yapıyoruz.. hangi markalra ciddi yüklenmemiz gerektiğini çözmeye çalışıyoruz..

yeni yılın ilk ayının sonuna doğru çalışmalrımızın sonucunu alırız umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASURBANIPAL -- 30 Aralık 2005 20:57:19 >

• quote:

quote:

ilgili markaların hepsinin online market uyarlamaları açılacak yakında ..

misal .. verbatim : www.verbatimmarket.com

misal Fuji :www.fujimarket.com

mial : TDK www.tdkmarket.com

ve amaç bu ürünleri Türkiyenin her yerinden aynı fiyata ve gerçekten aradaki aracıları kaldırarak satabilmek ..

Bizde bu konuda çalışmalar yapıyoruz.. hangi markalra ciddi yüklenmemiz gerektiğini çözmeye çalışıyoruz..

yeni yılın ilk ayının sonuna doğru çalışmalrımızın sonucunu alırız umarım

Alıntıları Göster
    en ucuzu hangisiyse onu alıyorum. Princo nun fiyatı uygun bbaya. zaten gidipte phlips cd leri alanları anlamıyorum. biraz gereksiz bir harcama

• quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

en ucuzu hangisiyse onu alıyorum. Princo nun fiyatı uygun bbaya. zaten gidipte phlips cd leri alanları anlamıyorum. biraz gereksiz bir harcama

Alıntıları Göster
    oylarınızı bekliyorum arkadaşlar
  • quote:

Nortech kullanıyorum gayet memnunum hiç sorun çıkarmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gobelin

Nortech kullanıyorum gayet memnunum hiç sorun çıkarmıyo

Alıntıları Göster
    Fly
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiegel

Fly

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

Fly

Lütfen " international " markalardan tercihinizi bildiriniz..

Yinede teşekkürler
  • quote:

quote:

Fly

Lütfen " international " markalardan tercihinizi bildiriniz..

Yinede teşekkürler

Alıntıları Göster
    Princo birçok testte kendisinden kat kat pahalı materyallerin eline vermiş bir CD markasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Princo birçok testte kendisinden kat kat pahalı materyallerin eline vermiş bir CD markasıdır.

Alıntıları Göster
    İlk DVD RW aldığm zaman Mecidiyeköye gittim bi sürü dükkana sordum hepsi PLM markasını önerdi, bende gittim PLM'nin kendi mağazasından bi sürü PLM cd aldım. Şimdi bunlar bitmek üzere Princo almayı düşünüyorum. Oda ismi olan bi marka.....

• quote:

Orijinalden alıntı: spiegel

Fly

Alıntıları Göster
    quote:

Fly

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

quote:

Fly

Alıntıları Göster
    Verbatim(dvd) tek gecerim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.