Şimdi Ara

ANKETİMİZE KATILMANIZI BEKLİYORUM * CD ve DVD ler HAKKINDA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

ANKETİMİZE KATILMANIZI BEKLİYORUM * CD ve DVD ler HAKKINDA

(En Son Oy Tarihi: 10.4.2008)
Giriş
  • Maxell kullanıyorum. Verbatim'den sonraki en iyi marka olduğu için ama verbatim de çok pahalı be kardeşim (DVD) Maxell'in fiyatının 1.5 katı civarına inse gözümü kırpmadan alırım. CD olarak da imation çok ucuz ve çok kaliteli bir medyadır(ki ankette yok bile, olsun). MTV'de reklamı yapılan ürünlere güvenilebiliyormuş demek ki ;)
  • tabiki DMS,DMS,DMS he bide DMS var tabiBabam orda çalışıyoda
  • teflon cd ler oluyor simsiyah tabanı var o cd leri nasıl buluyonuz
    playstation orginal cd leri de öle
  • hp kullanırım daima
  • iyi günler arkadaşlar .. oylarınız bekliyorum
  • Oyum: Verbatim'e

Advanced AZO+ 43550

NOT: TEKNOSARF ne zaman online satışa başlayacak???
    Eylül sonu denmişti, Ocak ayı geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kibarfeyzo

kesinlikle philips (pilipis)

babam da öyle der..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

İlk DVD RW aldığm zaman Mecidiyeköye gittim bi sürü dükkana sordum hepsi PLM markasını önerdi, bende gittim PLM'nin kendi mağazasından bi sürü PLM cd aldım. Şimdi bunlar bitmek üzere Princo almayı düşünüyorum. Oda ismi olan bi marka.....

bende plm kullanıyorum fena değil..
  • ben oyumu fuji ye attım.. nedenmi ismi fazla duyulmamış olabilir ama gerçekten özellikle dvd leri cok kaliteli... sakladıgım datalar 6 ay sonra ucup gitmiyor en azından.. ve heseblı...

verbatimde güzel ama fujiye göre biraz pahalı :)

arkadaşın calışmalarını merakla izliyorum... kaliteyi hesablı almamızdan bahsediyor .. bunu kim istemezki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_i -- 9 Ocak 2006 1:42:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Princo birçok testte kendisinden kat kat pahalı materyallerin eline vermiş bir CD markasıdır.

• bence verbatim.... tek gecerim oyom verbatime ama fujide fena degil ...
  • Princo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007
    en ucuzu hangisiyse onu alıyorum. Princo nun fiyatı uygun bbaya. zaten gidipte phlips cd leri alanları anlamıyorum. biraz gereksiz bir harcama

quote:

Orjinalden alıntı: ßaby ßoy

iyide en önemli marka olan DMS niye yok

DMS (Philips,TDK)

Bence yanlış düşünüyorsun.Zaten marka alanların çogu cd/dvdlerin ömrü uzun olsun diye alıyorlar.Princo ucuz ama en çabuk bozulan markadır.Özellikle Princo DVD-R.DMS'de öyle.

Ayrıca ben divx arşivi yapan biriyim.Cdlerde DMS,Diamond,princo,fly karışık markalar kullandım.Özellikle en çabuk bozulanları dms,oki,fly idi.

Şimdi DVD-+R teknolojisine geçtiğim için kaliteli markalar kullanmaya mecbur kaldım.Çünkü DMS -R ve Princo DVD-R 1 ay sonra okumamaya başladı.O yüzden Ben-q ve philips DVDlerini kullanmaya başladım.Arkadaşlar gereksiz harcama demeden önce uzun süre dayanan arşiv yapmak istiyorsanız toplu halde marka alın.Özellikle verbatim,philips,TDK ve Ben-q tavsiye ederim.Oyumu verbatime verdim.Ama top 5 yazdığım gibidir.

• şu ana değinn tecrübem:

tdk, maxell en iyisi
    fly, diamond berbat
    dms ise belli bir süre sonra stabilite problemleri olan bi marka (cd için)

dvd de ise maxell ve imation kullandım ikisi de güzel
  • Marka olduğunu iddia eden CD'lerin sahteleri ortalıkta dolaşıyor.
    Philips'in o kadar çok sahtesi var ki inanamazsınız.

İnsanlar çok önem verdikleri verileri kaliteli CD'lere DVD'lere yazmak istiyorlar.
    Eh onuda kaliteli yerlerden yüksek fiyatlarda almak bence problem değil.
    Zaten topu topu 5 tane DVD alıyoruz.

Onun dışında divx,mp3 için DMS ve Princo yeterli.

Kaliteli markaların fiyatı 400 bin olursa diğerleri 100 bin olur.

ANKETİMİZE  KATILMANIZI BEKLİYORUM * CD ve DVD ler HAKKINDA

Fiyatları okuyabilen var mı?

• bu anketinin sonucunu merakla bekliyorum wallla acaba hangi ürün daha cok kullanılıyor... ve bu anket sonucunda biz kullanıcılar ne kazanacagız ... bekliyorum bakalım görecegiz.. anketi başlatan arkadaşa tşk ederim şimdiden
  • www.teknosarf.com un bir an önce satışa başlamasını istiyorum,neden faaliyete geçemediniz hala?
  • kardeş walla acılışını bende bekliyorum bu sitenin... umarım bekledigimize deger bir site olur .. öyle ögörünüyor ama arkadaşlar işinin ehli galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_i -- 29 Ocak 2006 15:44:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.