Şimdi Ara

Anlık olarak bağlantı gidiyo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, şu an için network birimimizden bilgi alamadım. Tekrar bildirimde bulundum. Bilgi aldığımda forum üzerinden paylaşacağım.
  • Merhaba Turknete yeni geçiş yaptım. 35mb hız alıyorum. ping'de de herhangi bir dalgalanma olmamasına rağmen (ortalama 50 diyebiliriz.) aynı sorunu ben de yaşıyorum. Download yaparken sorun yok başladığı gibi max. hızda indiriyor. ama iş web sayfalarına gezinmeye gelince tam bir eziyet tıklıyorsunuz yükleniyor diye bekletiyor sonra internet bağlantısı yok diyor ve aynı anda tekrar bağlanıyor ve bu sürekli devam ediyor arada yaşadığım bir şey değil. En son oluşturduğum destek kaydını(35414083) sorun çözüldü diye kapatmışlar.
  • tothecore kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın tekrar kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydını aktif edebilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    dün mesajı yazdığımda zaten tekrar aktifleştirmiştim.
    Merhaba, 05.08.2020 11:46 tarihinde kaydınız tekrar aktif edilmiştir. Teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri gerekli çalışmaları yaparak bilgi verecektir.
  • Eveeet arkadaşlar bugün saatlerdir yine bi sorun var Tırt ehem, pardon Türknetimizde.
    Ben yine değerleri bırakıyım buraya gelmek isteyen olursa su çok güzel gelsenize

Anlık olarak bağlantı gidiyo
  • Bestt Riven TR B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an genel bir sorun bulunmuyor. Sorun yaşıyor musunuz?
    Şuan da problem halen devam etmekte. Musteri hizmetlerinden her gün çözüldüğünü dair mesaj alıyorum fakat ortada çözüm göremiyorum. Israrla hat değerlerinin düzgün olduğunu belirten mesajlar geliyor. Sorun zaten hatta değil. Lütfen artık muhatap olacak birini arıyorum. Robotlarla konuşuyormus gibi hissediyorum kendimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, 09.08.2020' da açılan kaydınız için yerleşik operatöre bildirimde bulunduk. Güncel bilgi alarak gelişmeleri paylaşacağız.
    Benim sorunum hala devam ediyor hiç bir şekilde bilgilendirilmedim böyle giderseniz TURK TELEKOM'a geçiş yapacağım.
  • ByTMY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, network ekiplerimizden gelen bilgide sorun görülmediği bilgisi paylaşılmıştır. Sorunun devam etmesi durumunda www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
    Talep acsak da gecistiriyorsunuz hizda problem yok fakat sayfa acilislarinda bu sorunu yasiyorum sizin dnslerde sorun var kac aydir bu sorun duzelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByTMY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız DNS sorununu teknik uzmanlarımızın ve network birimimizin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.