Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevaplar için teşekkür ediyorum Başka sorum olursa sorarım
  • Konser binası kurdum şimdi üzerinde ok çıktı. Tıklıyorum balık simgesi falan var balıkmı istiyor bunlar Balık istiyorlarsa kıyıdaki balığı neden alamıyorlar mesafe uzak diyemi? Bir de shipyard kurdum tüm dengeler alt üst oldu. Feci kâr ederken feci zarar etmeye başladım save etmeden çıktım Yahu şu geliri dengelemenin bir yolu yokmu? Heryer bina oldu hala adam akıllı bir gelir yok. Üstelik tüm fabrikalardan sadece 1 tane kurduğum halde
  • Oradan gorev aldin buyuk ihtimal.bu oyunu oynarken kendini devlet yerine koy ve halkinin ihtiyaclarini karsilarsan kasana vergiden gelen kâr orani girecektir.
    Örnek : 100 kisilik 3 uncu sinif halkin var.toplamda 100 kredi aliyorsun ama sen gerrksiz birim kurarsan kasaya gidecek kâr - düşer.yeri geldimi nüfus artiracaksin ama bunla beraber ihtiyac tonaji articak.hepsi dengeli olmali.1404 oynasaydin turkce anlatim videolarim var ordan öğrenebilirdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Oradan gorev aldin buyuk ihtimal.bu oyunu oynarken kendini devlet yerine koy ve halkinin ihtiyaclarini karsilarsan kasana vergiden gelen kâr orani girecektir.
    Örnek : 100 kisilik 3 uncu sinif halkin var.toplamda 100 kredi aliyorsun ama sen gerrksiz birim kurarsan kasaya gidecek kâr - düşer.yeri geldimi nüfus artiracaksin ama bunla beraber ihtiyac tonaji articak.hepsi dengeli olmali.1404 oynasaydin turkce anlatim videolarim var ordan öğrenebilirdin.

Anlaşıldı 1404 oynamadan öğrenemicem ben bu oyunu
  • Demin Anno 1404'ü yükleyip oynadım valla açıkça söyliyim Anno 1404, Anno 2070'ten çok daha sıcak ve anlaşılır geldi gözüme. Her ne kadar eski zamanda geçen oyunlardan nefret etsemde oyuna 2070 versiyonundan daha çok ısınmayı başardım diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 10 Kasım 2012; 2:35:02 >
  • Ha şöyle yola gel
  • http://www.gamersgate.com/DD-A1404GOLD/anno-1404-gold

anno 1404 %75 indirimli 7,50$ alınır mı acaba? steamde satılılmıyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

http://www.gamersgate.com/DD-A1404GOLD/anno-1404-gold

Hemde gold sürümü yani venice paketide dahil. Bence kaçırılmayacak bir oyun ve fiyat. Ben steamden aldıydım steamde amerika versiyonu satılıyor yani Dawn of Discovery diye olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

Hemde gold sürümü yani venice paketide dahil. Bence kaçırılmayacak bir oyun ve fiyat. Ben steamden aldıydım steamde amerika versiyonu satılıyor yani Dawn of Discovery diye olması lazım.

o da 5$ anlamadım ki hangisi hangi oyun...

http://www.amazon.com/Dawn-of-Discovery-Gold-Download/dp/B003BVIXV8/?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

o da 5$ anlamadım ki hangisi hangi oyun...

http://www.amazon.com/Dawn-of-Discovery-Gold-Download/dp/B003BVIXV8/?

2 side aynı oyun. Dawn of Discovery anno 1404 ün amerikada çıkan versiyonu. Neden böyle bir şeye gerek duydular bende bilmiyorum. Bende steam den aldığım için Dawn of Discovery oynuyorum.

• teşekkürler aldım oynuyorum atmosfer süper, eski bir ceasar 3 oyuncusu olarak tam tarzım olan bir oyunmus, daha çözmeye calısıyorum bazı yerler cok karısık..
  • Oyun süper.. bir kaç saat başında geçirdikten sonra insan rock müzik konserinden çıkmış gibi kafası dolu oluyor ve sürekli olarak birşeyler planlamak zorunda hissediyor..
    Ama oyun forumdan anladığım kadarı ile beklentileri karşılamamış

Bence bu oyundan 1404 etkisi beklemekte yanlış olur.. çünkü Anno 1404 bir başyapıt..
  • Oyun uzun soluklu bir oyun. Yani oyunu orta seviyedeki bir asamaya getireme kadar bile minimum 3 saatiniz gidiyor. Oyunda çok fazla etken var ve hepsini dengelemeniz gerekiyor. Ekonomik dengeyi sağlayip ticaretle ugrasmak zaten zor iken birde cevre kirliligi ve ekolojik dengeyi saglamaniz gerekiyor. Oyunun maalesef cok saglam bir hikayesi yok . Zaten bir de hikayesiyle ugraşsaydik herhalde 6-7 saatte isin icinden ancak cikardik :D Sonuç olarak sınıfının gôzdesi haline gelmis bir oyun Anno 2070 ancak hikayesi ve kurgusu sağlam değil. Oyunda birçok çözemediğim ve kesfedemdiim bolumler var . Sizlrden oynayan yada bilen birisi adalar arasi kaynak transferini otomatik yapmanin yolunu bilen varmi ?

• Oyun uzun soluklu bir oyun. Yani oyunu orta seviyedeki bir asamaya getireme kadar bile minimum 3 saatiniz gidiyor. Oyunda çok fazla etken var ve hepsini dengelemeniz gerekiyor. Ekonomik dengeyi sağlayip ticaretle ugrasmak zaten zor iken birde cevre kirliligi ve ekolojik dengeyi saglamaniz gerekiyor. Oyunun maalesef cok saglam bir hikayesi yok . Zaten bir de hikayesiyle ugraşsaydik herhalde 6-7 saatte isin icinden ancak cikardik :D Sonuç olarak sınıfının gôzdesi haline gelmis bir oyun Anno 2070 ancak hikayesi ve kurgusu sağlam değil. Oyunda birçok çözemediğim ve kesfedemdiim bolumler var . Sizlrden oynayan yada bilen birisi adalar arasi kaynak transferini otomatik yapmanin yolunu bilen varmi ?

• A adasindan cikardigin urunu B adasina goturmek icin.bu isi yapicagin gemiye otomatik rotasyon yaptiriyorsun.burdada nasil anlatilir bilemicegim ama youtubeye bi bak.

• ya oyunu illa online mı oynamak lazım ???
    gidip oyunu dvdciden alsam olmaz mı???
  • the king man, olur tabii neden olmasın. orjinal olmazsa online oynayamazsın ama gidip cd ciden alıp yükleyip oynayabilirsin.
  • :D

• furkan teşekkür ederim oyunu kesin alcam
    ya ama oyun harbi süpere benziyor bende anno 1602 var ama artık sıktı

bmw mi mercedes mi club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The King Man -- 6 Aralık 2012; 19:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

oyuna türkçe yama ile solidcore32.dll dosyası temiz yama arıyorum.

hala yok mu türkçe yama?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.