Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Oyun güzel ancak sakın ola redalert gibi asker üretip saldırma gibi düşünmeyin. Resimlere bakan belki yanılabilir diye söylüyorum. O nükleer bombayı yapıp kullanmak için çok çok ugraşılması gerekiyor. Binasını kurması ayrı dert füzenin hazır edilmesi ayrı dert... Gelişmişlik olarak zirvede olmanız gerekiyor... Bu oyun öyle bir şey ki, herşey tamam artık savaşabilecek güçe sahibim diyorsunuz ama bu sefer de savaşacak beyin kalmıyor. Zihnen çok yoruyor...

Savaş kismi zaten oyunun gereksizliği.koca atom bombasi yapiyorsun.bombaya harcadigin atiyorum 1m adama verdigi zarar ise cok hafif.o kargasada ordu,filo vs ugrastiriyor harbi kafa kalmiyor.

ubisoft boş durmuyor...birde "deep ocean" ek paketi çıkardı...denizaltı zaten vardı,bu nedir Ümitcim? TIKLA

Anno 2070 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 7 Kasım 2012; 22:54:22 >

• Valla hirs yapip nukleer bomba yapip biraktim.resmen oraya kadar adamin beyni sulaniyor ubisoftun yaratici dlc sistemi isteseler göklerde yaşyan halk yapip DLC ile satar bu üç kağıtçılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Valla hirs yapip nukleer bomba yapip biraktim.resmen oraya kadar adamin beyni sulaniyor

+1 diyorum :)
    valla benim beynim çok daha evvelden sulanmaya başlıyor, nükleer kısmına gelemedim bile,
    hele bilhassa adalar arası mal taşımayı kontrol etmek bir ölüm,
    bazen azalan bir hamaddeden daha fazla üretip getireyim diye diğer adaya fazladan 3-5 çiftlik kuruyorsun, sonra bir bakmışsın ki hammadde fazla gelmiş ve gemi dolu gelip dolu geri dönüyor, tabii üretim yaptığın ada da depolar full olmuş, hadi birkaç çiftliği kapat vs vs, bir de bunu 4-5 ve daha fazla adadan mal getiriyorsan eğer bu dertlerin katlanarak arttığını düşün.?
    Velhasıl oyunu birkaç saat oynayınca resmen beynim omlet oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: ElektronicWolf
    Kontrolü Mac adresinden mi yapıyor acaba??

evet kardeşim bildin,aynen öyle...Mac

quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

34 TL ye cdkeyshere den bugün key aldım. arayan varsa oraya bakabilir

bu güzel haber,teşekkür...demekki güvenli..yalnız ordan alınca steam'de aktive edilemiyor,bunu belirtelim.

Steamdan daha önce hiç oyun almadım. aldığım oyunlar direk key veya kutu şeklinde. Steamda olmaması bir kayıp mı?

• Oyunun başında takıldım bu nedir yahu benim oyunmu sorunlu Gemiyle limana gidip araçları alıyorum sonra boş adaya gidip liman kuruyodum ardından alışveriş merkezi gibi birşey kurmamı istemesi lazım ama istemiyor oyun tıkanıyor kalıyor. Hiçbirşey kuramıyorum ne yapıcam ben anlamadım
  • 1.oyun orjinalmı.yok crysis deme.
    2.sana verilen görevleri doğru yaptığından emin ol.olmadı baştan yap
    3.görev sonuçları hızlı gelmiyor aceleci olma dikkatli ol
    4. Bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Oyunun başında takıldım bu nedir yahu benim oyunmu sorunlu Gemiyle limana gidip araçları alıyorum sonra boş adaya gidip liman kuruyodum ardından alışveriş merkezi gibi birşey kurmamı istemesi lazım ama istemiyor oyun tıkanıyor kalıyor. Hiçbirşey kuramıyorum ne yapıcam ben anlamadım

sanırım oyununuz orjinal değil ondan olmuyor. Orjinal almayacaksanız kapatıp açın tekrar deneyin. Yanlız orjinal oyunla oynadığımız ilaçlı oyun arasında dünya kadar fark varmış (patchlerden kaynaklı sanırım)

• quote:

Steamdan daha önce hiç oyun almadım. aldığım oyunlar direk key veya kutu şeklinde. Steamda olmaması bir kayıp mı?

cevap vereyim,

1- Steam her yönden kolaylıktır ve sende olmaması kesinlikle kayıptır,nedenlerini burda sorma, şuradan öğrenmelisin: TIKLA
    2- kutulu oyun yazmışsın,şunu unutma:kutulu alınan oyunların cd keyleri kullanılmış çıkmakta,bu sorun yüzünden yananları DH forumlarında ve nette aratarak onlarcasını bulabilirsin..steam ile bunu yaşamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 9 Kasım 2012; 10:44:47 >

• @sefer33 hocam amazonda indirime girdi (%66) fakat steam değil sanırım.

http://www.amazon.com/Ubisoft-40856ANNO-20701-ANNO-Download/dp/B00657AVMO/tag=childsplaycha-20

$ 16,99
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

@sefer33 hocam amazonda indirime girdi (%66) fakat steam değil sanırım.

http://www.amazon.com/Ubisoft-40856ANNO-20701-ANNO-Download/dp/B00657AVMO/tag=childsplaycha-20

$ 16,99

teşekkür kardeşim,işte bu güzel haber,Anno severler kaçırmasın....(evet steamde aktv.edilmiyor)
  • quote:

quote:

cevap vereyim,

1- Steam her yönden kolaylıktır ve sende olmaması kesinlikle kayıptır,nedenlerini burda sorma, şuradan öğrenmelisin: TIKLA
    2- kutulu oyun yazmışsın,şunu unutma:kutulu alınan oyunların cd keyleri kullanılmış çıkmakta,bu sorun yüzünden yananları DH forumlarında ve nette aratarak onlarcasını bulabilirsin..steam ile bunu yaşamazsın.

verdiğin rehbere baktım da oradaki nedenler ise bence fazla bir kaybım yok. bir firmanın kutulu oyunun cd keyleri nasıl kullanılmış çıkar onuda anlayamadım. 2. el filan almıyorum ki direk mağazadan sıfır alıyorum. zaten öyle bir sıkıntı çıkarsa ki bugüne kadar çıkmadı gider değiştiririm. Cevabın için teşekkür ederim.

• cd-keyin kullanılmış olma ihtimali var fakat zayıf bir ihtimal, esas digital oyun platromunun kullanılma amacı, daha uygun fiyatlara oyun almak ve cd kalabalığı yaratmamak, ha belkide kutulu şekilde oyun alıp saklamak hosunuza gidiyordur bilemem ama digital oyun platromları muhteşem düşünülmüş ve işleyen bir sistem.

örneğin ben sadece steam kullanıyorum, aldığım oyunları 10 yıl sonra gene yükler oynar geri silerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

cd-keyin kullanılmış olma ihtimali var fakat zayıf bir ihtimal, esas digital oyun platromunun kullanılma amacı, daha uygun fiyatlara oyun almak ve cd kalabalığı yaratmamak, ha belkide kutulu şekilde oyun alıp saklamak hosunuza gidiyordur bilemem ama digital oyun platromları muhteşem düşünülmüş ve işleyen bir sistem.

örneğin ben sadece steam kullanıyorum, aldığım oyunları 10 yıl sonra gene yükler oynar geri silerim.

ben burada steami kötülemiyorum kimse yanlış anlasın istemem. hiç kullanmadığm için sistemin işleyişini bilemem. her oyunu koşa koşa gidip kutulu almıyorum zaten. en son diablo 3 ü kolleksiyon sürümünü aldım ki oda alınıp saklanacak bir şey. Şuan ki sistemlerde sizin bahsettiğiniz gibi. cd keyleri kendi kullanıcı adınız altına kaydediyorsunuz. Ve kendi kullanıcı adınızla istedğiniz yerden istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. En azından Anno 2070,diablo 3, starcraft 2 şuan öyle . Ama burada bahsedildiğine göre Steamdan Anno 2070 alsaydım en fazla 3 makineye yükleyebilecektim bu olay beni düşündürdü...

• quote:

verdiğin rehbere baktım da oradaki nedenler ise bence fazla bir kaybım yok. bir firmanın kutulu oyunun cd keyleri nasıl kullanılmış çıkar onuda anlayamadım. 2. el filan almıyorum ki direk mağazadan sıfır alıyorum. zaten öyle bir sıkıntı çıkarsa ki bugüne kadar çıkmadı gider değiştiririm. Cevabın için teşekkür ederim.

cd keyleri heklemek,hekır'ların en sevdiği iş ,bu yüzden yananlar DH de mevcut,öyle kutuyu götürüp değişemezsin..değişmezler..oku:

1- TIKLA 1
    2- TIKLA 2
    3- TIKLA 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 9 Kasım 2012; 11:49:22 >

• quote:

quote:

cd keyleri heklemek,hekır'ların en sevdiği iş ,bu yüzden yananlar DH de mevcut,öyle kutuyu götürüp değişemezsin..değişmezler..oku:

1- TIKLA 1
    2- TIKLA 2
    3- TIKLA 3

dostum kelimelerimizi seçerken biraz daha saygılı davranırsak sevinirim. Şuan internet dünyasında kredi kartları banka hesapları boşaltılıyor. Senin steam hesabın benim cart curt hesaplarımda gidebilir. İnşallah öyle bir şey olmaz. Bende oyunları dijtal olarak alan biriyim. Blizzardın oyunlarını gidip zaten kendisinden alıyorum. En son aldığım kutulu oyun diablo3'ün keyini almak için kutuda 3 tane farklı ambalaj açmaları gerekir. Teknosa vs bu tür yerlerden key çalmak çok kolay. Oyunlar raflarda sadece bir poşetin içinde duruyor. (150 tl üzeri oyunlar güvenlik kutularında) Neyse konuyu uzatıp sidik yarışına girmenin bir anlamı yok. Anno 2070'i steamdan 50 dolara alacağıma gidip güvendiğim firmadan 34 tl ye aldım. sadece bunu söylemek istemiştim. selamlar

• quote:

quote:

quote:

1- TIKLA 1
    2- TIKLA 2
    3- TIKLA 3

dostum kelimelerimizi seçerken biraz daha saygılı davranırsak sevinirim. Şuan internet dünyasında kredi kartları banka hesapları boşaltılıyor. Senin steam hesabın benim cart curt hesaplarımda gidebilir. İnşallah öyle bir şey olmaz. Bende oyunları dijtal olarak alan biriyim. Blizzardın oyunlarını gidip zaten kendisinden alıyorum. En son aldığım kutulu oyun diablo3'ün keyini almak için kutuda 3 tane farklı ambalaj açmaları gerekir. Teknosa vs bu tür yerlerden key çalmak çok kolay. Oyunlar raflarda sadece bir poşetin içinde duruyor. (150 tl üzeri oyunlar güvenlik kutularında) Neyse konuyu uzatıp sidik yarışına girmenin bir anlamı yok. Anno 2070'i steamdan 50 dolara alacağıma gidip güvendiğim firmadan 34 tl ye aldım. sadece bunu söylemek istemiştim. selamlar

kelime demişsin ! hangi kelimeye takıldın birader,bana sadece kelimeyi söyle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 9 Kasım 2012; 12:24:56 >

• sefer hoca candır kızdırmayın adamı.elinden geldığince yardım eder ve bende steam öneriyorum.

• Beyler ben acemiyim bana az yardım edin Şu yeşil çevre dostu olanları seçip oynuyorum genelde.

1. Credit'i arttırmak için üretimemi yoğunlaşmalıyım (mantıken bu doğru) yoksa nüfusu arttırmak içinmi uğraşmalıyım? Hangisine öncelik vermeliyim?
    2. Ürettiklerimden nasıl para kazanabilirim? Ada arıyorum hepsi boş neredeyse. Satacağın biryerde yok. Bunlardan nasıl para kazanabilirim?
    3. Çevre dostu olmama rağmen bazen santral kurduğumda eksilere düşebiliyorum bunu engellemenin bi yolu yokmu?
    4. Maden kurmaya çalıştığımda "You are not in the contsruction" diye bi uyarı alıyorum ve kuramıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Acemiyim bi el atın lütfen

• la ben sana 1404 venice oyna demedimmi

1. Vergi odaklı oynayacaksın.halk refahı = daha çok vergi.gerektiği yerde nüfusu düzenli şekilde arttır.
    2. İleriki seviyede pahalı ürünleri satarak kâr yapabilirsin.
    3.hava temizliği önemli.kirli havada tarlalar verimli olmaz ve halk mutsuz ( az vergi ) olur.
    4.maden kurmak için gerekli malzemeleri kontrol et.madenin o adada bulunduğundan emin ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 9 Kasım 2012; 15:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Beyler ben acemiyim bana az yardım edin Şu yeşil çevre dostu olanları seçip oynuyorum genelde.

1. Credit'i arttırmak için üretimemi yoğunlaşmalıyım (mantıken bu doğru) yoksa nüfusu arttırmak içinmi uğraşmalıyım? Hangisine öncelik vermeliyim?
    2. Ürettiklerimden nasıl para kazanabilirim? Ada arıyorum hepsi boş neredeyse. Satacağın biryerde yok. Bunlardan nasıl para kazanabilirim?
    3. Çevre dostu olmama rağmen bazen santral kurduğumda eksilere düşebiliyorum bunu engellemenin bi yolu yokmu?
    4. Maden kurmaya çalıştığımda "You are not in the contsruction" diye bi uyarı alıyorum ve kuramıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Acemiyim bi el atın lütfen

1- Halk arttıkça krediniz artar, üretim binası diktikçe krediniz düşer buna göre dengelemelisiniz.

2 - parayı arttırmak için illa satacak bir ada bulmanız gerekmiyor. Limana tıklayın orada trade butonu var onada tıklayın satmak istediğiniz ürünü ve miktarı belirtin. ara sıra gemiler gelip bunları sizden satın alacaklardır. Ayrıca ihtiyacınız olan malzemeleri de buradan isteyebilirsiniz. Ara sırada olsa geliyor

3- level atladıkca havayı temizlemek kolaylaşacak. Madenlere kuracağınız bir sistem ile hava baya bir temizleniyor.

4- kurmak istediğiniz maden kaynağı o adada olmayabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Diğer adalara bakabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.