Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de merakla bekliyorum yeni çıkacak annoyu. 1701 ve 1404'ü aylarca sabahlara kadar oynadım ama 20702i yüklemedim bile
    çünkü gelecekte geçen stratejileri sevmiyorum.

inşallah yeni çıaracakları oyunda tekrar geçmişe dönerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metamorphizm

Ya bu trade olayını yapamadım Anno venice de adalar arasında gemi görevlendirebiliyorduk ama burada bosta bir sürü Ship olmasına ragmen görevlendiremiyorum bunun sebebi oyunun orjinal olmaması ile harbiden sıcmıslar afedersiniz ama...

Bu soruna bi çözümü olan

bug gibi bir seydır o zaman.normalde olması lazım.yeni cıkacak anno yu bende merakla beklıyorum ama umarım orta cag yada gunumuzu konu alır.aşırı teknoloji oldumu nefret edıyorum.anno serılerınde dıger bır sıkıntıda aslında savaş olayı.yapımcınında sucu yok neden ? dersenız eger.anno agırlıklı ekonomı oyunu oldugundan savas cok gerıde kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Ya bu trade olayını yapamadım Anno venice de adalar arasında gemi görevlendirebiliyorduk ama burada bosta bir sürü Ship olmasına ragmen görevlendiremiyorum bunun sebebi oyunun orjinal olmaması ile harbiden sıcmıslar afedersiniz ama...

Bu soruna bi çözümü olan

bug gibi bir seydır o zaman.normalde olması lazım.yeni cıkacak anno yu bende merakla beklıyorum ama umarım orta cag yada gunumuzu konu alır.aşırı teknoloji oldumu nefret edıyorum.anno serılerınde dıger bır sıkıntıda aslında savaş olayı.yapımcınında sucu yok neden ? dersenız eger.anno agırlıklı ekonomı oyunu oldugundan savas cok gerıde kalıyor.

Valla bugmu bilemiyorum salata yapmam lazım suhshi icin ama diğer adada anno venicede gemileri görevlendirebiliyoduk amma anno 2070 de bosta bir sürü ship olmasına ragmen yönlendiremiyorum bir türlü o degil ingilizcede var yani yapılacak bir sey olsa muhakkak yapardım anlamadım gitti sorunun cözümünü bulan varsa buradan cevaplasın oyun gayet güzel :)

• quote:

quote:

quote:

Bu soruna bi çözümü olan

Valla bugmu bilemiyorum salata yapmam lazım suhshi icin ama diğer adada anno venicede gemileri görevlendirebiliyoduk amma anno 2070 de bosta bir sürü ship olmasına ragmen yönlendiremiyorum bir türlü o degil ingilizcede var yani yapılacak bir sey olsa muhakkak yapardım anlamadım gitti sorunun cözümünü bulan varsa buradan cevaplasın oyun gayet güzel :)

reloaded sürümü hatalı...orjinal alacaksın...tüm buglar o yüzden.başka sebep arama.

• quote:

quote:

quote:

Bu soruna bi çözümü olan

oyunu pachlerle yükseltmen gerekli . ilk çıkan sürümde baya hatalar vardı. gemilerin görünmemeside bunlardan biri. yani oyunun sürümünü yükselt.

• Evet sürümü yükseltince o sorun düzelti ama Ark store'ye dokunamıyoruz :D Orijin olmadıgı icin oyun.. Bunuda cözsek süper olcak
  • Bu ark storeyi acan bir crak veya patch'in cıkması mümkünmü veya var mı bu konuda bilgi sabihi arkadaslar
  • quote:

Bu ark storeyi acan bir crak veya patch'in cıkması mümkünmü veya var mı bu konuda bilgi sabihi arkadaslar

boşa beklersin.
  • Oyuna yeni dlc çıkmış(1.3gb): Anno 2070 Deep Ocean

Bilgi için:http://www.merlininkazani.com/Anno_2070_Deep_Ocean_DLCsi_geliyor_-haber-54173p1.html

Bu arada sormak istedigim bir şey var en son ki güncellemeyi yapınca(bkz.update5) digerlerini yüklemek gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Oyuna yeni dlc çıkmış(1.3gb): Anno 2070 Deep Ocean

Bilgi için:http://www.merlininkazani.com/Anno_2070_Deep_Ocean_DLCsi_geliyor_-haber-54173p1.html

Bu arada sormak istedigim bir şey var en son ki güncellemeyi yapınca(bkz.update5) digerlerini yüklemek gerekiyor mu?

anno 2070 kopya ile oynanmaz...reloaded hatalı...orjinal alıcan..herşeyi otomatik yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

anno 2070 kopya ile oynanmaz...reloaded hatalı...orjinal alıcan..herşeyi otomatik yapar.

Bu söylediklerini bende biliyorum. Ancak kırak grubu en son ki güncelllemelere göre yeni sürümler yayınlıyor... Anlıyacagın onlar da bliyor hatalı olup olmadıgını, düzeltilmiş olablir yani.. Benim merak ettgim update 5 diger güncellemeleri de barındırıyor mu acaba?

• quote:

quote:

quote:

Bu söylediklerini bende biliyorum. Ancak kırak grubu en son ki güncelllemelere göre yeni sürümler yayınlıyor... Anlıyacagın onlar da bliyor hatalı olup olmadıgını, düzeltilmiş olablir yani.. Benim merak ettgim update 5 diger güncellemeleri de barındırıyor mu acaba?

sadeve update 5 i yapmanız yeterli.
    indirme sansınız varsa deep ocean da cıktı.reloaded surumu sorunsuz çalışıyor.onuda ındırıp anno yu yukledıkten sonra yukleyebılırsınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

quote:

quote:

sadeve update 5 i yapmanız yeterli.
    indirme sansınız varsa deep ocean da cıktı.reloaded surumu sorunsuz çalışıyor.onuda ındırıp anno yu yukledıkten sonra yukleyebılırsınız :)

Teşekkürler bilgi için. En son güncellemeyi yapıp ilaç tarifini uyguluyorum, güvenlik duvarından da exe yi engelliyorum ama oyun açılmıyor. Nerde yanlış yaptım acaba:)

• Yer sıkıntısı ve diger adaları kaptırmam yüzünden 3 milleti de tek adada oluşturmak zorunda kaldım:)

• quote:

Yer sıkıntısı ve diger adaları kaptırmam yüzünden 3 milleti de tek adada oluşturmak zorunda kaldım:)

iyi düzen kurmuşsun.hava temizmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yer sıkıntısı ve diger adaları kaptırmam yüzünden 3 milleti de tek adada oluşturmak zorunda kaldım:)

iyi düzen kurmuşsun.hava temizmi ?

Hava temiz ama eco ların en son çıkan atmosfer temizleme binası var. +300 veriyor -250 elektirik harcıyor ve sadece o yetmior... Adada aynı zamanda 3 nükleer santral(tanesi +500 enerji demek) ve 2 güneş enerji santrali(tanesi +100 veriyor) var ve diger pervaneleri söylemiyorum... Artık bu noktadan sonra işler o kadar karışıyor ki mal mal ekrana bakıyorum kafam çekmiyor... En son üç milletinde yeni harikası olan büyük binayı yapıp bırakırım, resimde görüldügü gibi ilk tyconların yeni harikasını yaptım şimdi bilim adamlarının ki devam ediyor:)

• baraj varsa baraj kur.benim bildiğim belli bir süre sonra halk santrallerin kaldırılması için protesto yapmaya başlıyor.bide patlamaması için gerekli önlemleri almışsındır umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

baraj varsa baraj kur.benim bildiğim belli bir süre sonra halk santrallerin kaldırılması için protesto yapmaya başlıyor.bide patlamaması için gerekli önlemleri almışsındır umarım

Baraj kurmak için gerekli bir parça var, akademide üretilmiyo, keşfederek bulmak gerekiyor... Ama bütün karakterlere kaç kere baktım o parça yoktu... Nükleer santral içinse ilk başta bir tane vardı ve o risk düşürücü kartı taktım %25, protesto etmediler ama ikinci nükleer santrali daha sonra üçüncüyü yapınca sorun çıkarttılar göç ederiz felan diye umarsamadım tabi... Bir zararı da olmadı:) Bu arada şunu sorayım size, biten bakır madenini doldurma imkanımız var mı onu yıkıp demire geçmek zorunda kaldım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 18 Ekim 2012; 21:32:38 >

• quote:

quote:

baraj varsa baraj kur.benim bildiğim belli bir süre sonra halk santrallerin kaldırılması için protesto yapmaya başlıyor.bide patlamaması için gerekli önlemleri almışsındır umarım

Baraj kurmak için gerekli bir parça var, akademide üretilmiyo, keşfederek bulmak gerekiyor... Ama bütün karakterlere kaç kere baktım o parça yoktu... Nükleer santral içinse ilk başta bir tane vardı ve o risk düşürücü kartı taktım %25, protesto etmediler ama ikinci nükleer santrali daha sonra üçüncüyü yapınca sorun çıkarttılar göç ederiz felan diye umarsamadım tabi... Bir zararı da olmadı:) Bu arada şunu sorayım size, biten bakır madenini doldurma imkanımız var mı onu yıkıp demire geçmek zorunda kaldım?

o dediğin parçayı yapamıyorsun zati ben o barajı kurmak için bayağı uğraştım en son 1 item kaldı bütün satıcıları dolaştım seninde bildiğin gibi satıcılardan urun alırken sayfa degısmek bıle masraf yanlıs hatırlamıyorsam en son ıtem o gemı ıle dolasan satıcıda onda olması lazım.dıger kkonu yanı bu oyunun en nefret ettıgım kısmı bıten madenlerı eskı oyunar gıbı para ıle doldurmak yerıne işkence cekerek gereklı itemi slota koyarak yapıyoruz.ya labaratuarında ureteceksın yada satın alıcaksın.labaratuarda ureteceksen yada satın alcıcaksın ılerıye donuk olarak 2 3 tane al yada yap.deniz olayında seni yanıltmayayım denizdede bu şekılde olması lazım.şunude eklemek isterim her protestoda sınıf düşüyor sen bir şey olmadığını sanıyorsun ama üst tabak her protestoda sayıca azalıyor tabı sonra eski haline dönüyor ama buda kasaya etki eder.( zengın tabaka ıcın kurulu uretım bantlarının masrafı- ve zengın tabakadar alınan kar oranı ).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 18 Ekim 2012; 21:58:08 >

• quote:

quote:

quote:

o dediğin parçayı yapamıyorsun zati ben o barajı kurmak için bayağı uğraştım en son 1 item kaldı bütün satıcıları dolaştım seninde bildiğin gibi satıcılardan urun alırken sayfa degısmek bıle masraf yanlıs hatırlamıyorsam en son ıtem o gemı ıle dolasan satıcıda onda olması lazım.dıger kkonu yanı bu oyunun en nefret ettıgım kısmı bıten madenlerı eskı oyunar gıbı para ıle doldurmak yerıne işkence cekerek gereklı itemi slota koyarak yapıyoruz.ya labaratuarında ureteceksın yada satın alıcaksın.labaratuarda ureteceksen yada satın alcıcaksın ılerıye donuk olarak 2 3 tane al yada yap.deniz olayında seni yanıltmayayım denizdede bu şekılde olması lazım.şunude eklemek isterim her protestoda sınıf düşüyor sen bir şey olmadığını sanıyorsun ama üst tabak her protestoda sayıca azalıyor tabı sonra eski haline dönüyor ama buda kasaya etki eder.( zengın tabaka ıcın kurulu uretım bantlarının masrafı- ve zengın tabakadar alınan kar oranı ).

Aslına bakarsanız baraj yapmayla ugraşmaya gerek yok, o kadar parça üret, toplam 1 saatten fazla bekle, sonra eksik parçayı bulmaya ugraş,vs... sonunda eline +500 enerji geçsin devede kulak yani... Nükller santral ise anında oluyor, o gerekli kartı da taktınmı tamamdır... Risk felan etkilemiyor. Göç ederiz diyorlar s..tir olup gitsinler diyorum yüz tane dertle ugraşırken:) Gerekli ihtiyaçları karşılarsan zaten geri geliyorlar yani adet olarak azalmıyorlar ve gelirin eşitleniyor... Benim altın bu sayede 6.5milyon oldu.
    Maden için ise kart takmak gerekiyor demişsiniz bunu bilmiyordum teşekkürler. Arada bir şey daha sorayım karakterler bazı pahalı parçaları satmıyor kırmızılık oluyor sanırsam arada ki samimiyeti ilerletmek gerekiyor dogrumudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 19 Ekim 2012; 0:06:51 >

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.