Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ripe59

quote:

"Researchers"

bu hangi sınıfın halkına ait ?
    eco ırkına ait olmadığını biliyorum zira oradaki halk ecoworkers vs gibi terimlerle anılıyor.

Bu soruma cevap verecek babayiğit aranıyor.

Reesearcher dedigin tech halkinda bulunuyor.labaratuarda gorevli kesimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

quote:

"Researchers"

bu hangi sınıfın halkına ait ?
    eco ırkına ait olmadığını biliyorum zira oradaki halk ecoworkers vs gibi terimlerle anılıyor.

Bu soruma cevap verecek babayiğit aranıyor.

Reesearcher dedigin tech halkinda bulunuyor.labaratuarda gorevli kesimdir

tamamdır, sağolasın kimyasal.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

oyunu D ye kurduğum halde formattan sonra yine keyi girmemi istedi.. sanırım üç kurulum hakkımız var..
    nereyi yedek alsamda formattan sonra sıkıntı yaşamasak bileniniz varmı acaba?

eger "orjinal" steamden veya ubinın kendi stesinden aldıysanız orjinal keyinizi istediklerinde gösterin o zaman keyinizle ilgili işlem yapıyorlar.
    eger forumdan yada elden yada bunlar dısından rusaydan vs aldıysanız keyı aktıve etmıyceklerdır.1 ay sonra tekrar denyın keyınızle oyuna gırebıldıgınız goreceksınız.

2.oyun mac adresı tanımlı oldugu ıcın cıhazınızın bır parcası degısıtıgınde oyunu aktıve debılcegınızı goreceksınız.neyse bır deneyın bakalım :)

sen 3.3 e geçmeden bir daha buralara gelme bakayım...

hehehe gerçekten de abi.3.2 de kaldım ama oynayamıyorum malum kpss var ayın 7 sinde gerçi ayın 7 sinden sonra da geçemiycem o ayrı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

oyunu D ye kurduğum halde formattan sonra yine keyi girmemi istedi.. sanırım üç kurulum hakkımız var..
    nereyi yedek alsamda formattan sonra sıkıntı yaşamasak bileniniz varmı acaba?

eger "orjinal" steamden veya ubinın kendi stesinden aldıysanız orjinal keyinizi istediklerinde gösterin o zaman keyinizle ilgili işlem yapıyorlar.
    eger forumdan yada elden yada bunlar dısından rusaydan vs aldıysanız keyı aktıve etmıyceklerdır.1 ay sonra tekrar denyın keyınızle oyuna gırebıldıgınız goreceksınız.

2.oyun mac adresı tanımlı oldugu ıcın cıhazınızın bır parcası degısıtıgınde oyunu aktıve debılcegınızı goreceksınız.neyse bır deneyın bakalım :)

sen 3.3 e geçmeden bir daha buralara gelme bakayım...

hehehe gerçekten de abi.3.2 de kaldım ama oynayamıyorum malum kpss var ayın 7 sinde gerçi ayın 7 sinden sonra da geçemiycem o ayrı

o zaman farklı birşey dene ve single mission oynamaya başla,
    ben de öyle yapıyorum, hiç olmazsa single görevleri bir arkadaki görevle bağlantılı değil,
    görevi yaptın mı sana Afferim diyor, ama demese bile o görevi bırakıp 2 nci görevi de oynayabilirsin,
    birbirinden bağımsız oynanabiliyor zira.

• oyunu ilk tedarik ettiğimde single mission oynuyordum ama ne bileyim oda pek sarmadı muhtemel oyundan sıkılmam yenı oyunların çıkmas vs.

neyse bakalım tekrar denemek lazım
  • quote:

oyunu ilk tedarik ettiğimde single mission oynuyordum ama ne bileyim oda pek sarmadı muhtemel oyundan sıkılmam yenı oyunların çıkmas vs.

neyse bakalım tekrar denemek lazım

buna benzer çıkmış güzel oyunlar var piyasada.
    Settlers, Cultures vs gibi küçük adamların şehir kurmaca ve ekonomi ağırlıklı strateji oyunları gayet güzeldi geçmişte.
    şimdi pek strateji oyunu çıkmaz oldu, millet ya online oyunlara kaydı, ya da fps veya rpg oynamaya başladı.
    vakti zamanında ben de online oyunlar oynadım aslında ama Ogame, **** gibi oyunlarda oyun başında çok durman gerekiyor.
    bir süre sonra neredeyse tüm vaktini makine başında geçirir oluyorsun, mesela Ogame oyununu ben sever 3 ncüsü olarak bırakmıştım,
    onun gibi **** oyununda da ilk 10 a girmiştim, ama sonra hem oyunlar iyice para tuzağına dönüştü (gerçek para ile alınan özel silahlar vs),
    hem de ben bu kadar zamanımı oyun başında geçirmenin bir anlamı olmadığını farkedince online oyunları bıraktım.
    şimdi nerede saklarsam oradan devam ediyorum, kafam gayet rahat.

• Bir aydan fazladır kimse yazmamış oyuna, anlaşılan herkes bıraktı galiba.?
    bir-iki satır yazayım da ayıp olmasın, ne de olsa ilk başlarda bayağı vakit geçirmiştik.
    sonraki oyunu daha cezbedici yaparlar inşallah, uzay çağı bozdu bizi.
  • Yeni bir anno çıkana kadar yoğuz
  • 1701 ile 1404 deli gibi oynadım desem yeridir.. bu oyunuda sevdim açıkçası ancak doğru dürüst oynayamadım bir türlü nedense..
  • quote:

Bir aydan fazladır kimse yazmamış oyuna, anlaşılan herkes bıraktı galiba.?
    bir-iki satır yazayım da ayıp olmasın, ne de olsa ilk başlarda bayağı vakit geçirmiştik.
    sonraki oyunu daha cezbedici yaparlar inşallah, uzay çağı bozdu bizi.

uzay çağı gerçekten bozdu birader...1404 e devam....kimyasal, şu port royale 3 hakkında bir yorum yap yahu! alalımmı ?
  • Anno 2070 = Felaket
  • Hocam o oyunu araştırmadım.

• aslında ben 1404 ü pek fazla oynamadım ama, 2070 te baya zaman geçirdim. yani ortalama olarak. niçin sevmediniz ki 2070. gayet güzel bence :D
  • 1404 neden oynamadin ?

• quote:

1404 neden oynamadin ?

kimyasal ,anno 1404 için şöyle sıfırdan gameplay güzel bir videolu anlatım hazırlasan,bu oyunu ölümsüzleştirirsin...çok faydalı olur hepimize....youtube ve dailym. dakiler yeterli değil...haydi şu işe bi soyun gözünü seveyim.(continiues game)

not: civ5 için bi arkadaş yapmış,hayır duamızı aldı...burada: tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 30 Temmuz 2012; 14:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

1404 neden oynamadin ?

kimyasal ,anno 1404 için şöyle sıfırdan gameplay güzel bir videolu anlatım hazırlasan,bu oyunu ölümsüzleştirirsin...çok faydalı olur hepimize....youtube ve dailym. dakiler yeterli değil...haydi şu işe bi soyun gözünü seveyim.(continiues game)

not: civ5 için bi arkadaş yapmış,hayır duamızı aldı...burada: tıkla

Hocam ortamim musait oldugu zaman neden olmasin.youtubede hep yabancilarin videolari var.aslinda sadece anno 1404 degilde cryengine 3 ders videolarida hazirlamayi dusunuyorum.herseyin hayirlisi.

• Türkçe yamasi var mi anno serisinin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

Türkçe yamasi var mi anno serisinin

Bir ara arkadaşin biri var oldugundan bahsetti ama o da yetersizmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

Türkçe yamasi var mi anno serisinin

anno 1404 için yapılmştı.annot turkıye forumu vs vardı ama hala var mı yada calısan bır lınk bulabılır mısınız bılmıyorum?win 7 de ben yapamamıştım.anno 2070 içinse boyle bır calışma hiç olmadı
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.