Şimdi Ara

ANTİVİRÜS SEÇİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şu anda kaspersky antivirüs personal pro 4.5.0.104 kullanıyorum. 26.10.2007 e kadar geçerli bi key var fakat eski bi sürüm olduğundan tam güvenemiyorum. topiclerden gördüğüm kadarıyla nod32 e yönelik bi üstünlük var ne dersiniz kasperskye devam ediyim yoksa nod32 e mi geçiyim???????????????

• quote:

Orjinalden alıntı: CoMe_On

ben şu anda kaspersky antivirüs personal pro 4.5.0.104 kullanıyorum. 26.10.2007 e kadar geçerli bi key var fakat eski bi sürüm olduğundan tam güvenemiyorum. topiclerden gördüğüm kadarıyla nod32 e yönelik bi üstünlük var ne dersiniz kasperskye devam ediyim yoksa nod32 e mi geçiyim???????????????

Aktif olarak nod32'yi kullanıp, İsteğe bağlı taramalar için Kaspersky kullanabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EternalCry

quote:

Orjinalden alıntı: CoMe_On

ben şu anda kaspersky antivirüs personal pro 4.5.0.104 kullanıyorum. 26.10.2007 e kadar geçerli bi key var fakat eski bi sürüm olduğundan tam güvenemiyorum. topiclerden gördüğüm kadarıyla nod32 e yönelik bi üstünlük var ne dersiniz kasperskye devam ediyim yoksa nod32 e mi geçiyim???????????????

Aktif olarak nod32'yi kullanıp, İsteğe bağlı taramalar için Kaspersky kullanabilirsiniz...
    Bence zone alarm pro kullan.İçinde hem firewall hem antispy özelliği var

• quote:

Orijinalden alıntı: 1sTLee

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: İsTLee

Buyur buradan yak :)
    Buradaki postları okuduktan sonra (sonuna kadar ama :) ) zone kullanıp kullanmamaya kadar verin :http://forum.donanimhaber.com/m_5323197/tm.htm

• quote:

quote:

Buradaki postları okuduktan sonra (sonuna kadar ama :) ) zone kullanıp kullanmamaya kadar verin :http://forum.donanimhaber.com/m_5323197/tm.htm

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: EternalCry

quote:

Beni milletin ne dediği ilgilendirmez ki yaklaşık 1 senedir kullanıyorum çokta memnunum.Her siteyede girdim

• quote:

Orijinalden alıntı: 1sTLee

quote:

quote:

Beni milletin ne dediği ilgilendirmez ki yaklaşık 1 senedir kullanıyorum çokta memnunum.Her siteyede girdim

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

O konuda bazı linkler var incelemeni tavsiye ederim. Çene değil bilgi konuştu orada :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

O konuda bazı linkler var incelemeni tavsiye ederim. Çene değil bilgi konuştu orada :)

Alıntıları Göster
    AVAST

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bende aynı antivirüs programını kullanıyorum.
    en az bir buçuk sene daha paşa paşa kullanırız.
    zamanı gelince de ne yapılması gerekiyorsa yaparız.
    şimdiden dertlenmeye gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: galaksi

bende aynı antivirüs programını kullanıyorum.
    en az bir buçuk sene daha paşa paşa kullanırız.
    zamanı gelince de ne yapılması gerekiyorsa yaparız.
    şimdiden dertlenmeye gerek yok

Alıntıları Göster
    Valla şu anda Kaspersky kurulu.

Ondan önceki Nod32 hem sistemi hiç ama hiç yormaması hem de çok hızlı tarama yapması ben de "acab" sorusu doğurdu ve Kaspersky kurdum ama şunu gördüm ki Nod32 gerçekten de baba bir program.

Firewall olarak da hemehen ehemen hepsi aynı bence :Kerio,Sygate,Zone Alarm.Fakat Sygate sistemde var mı yok mu belli değil.O yüzden onu öneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Siya

Valla şu anda Kaspersky kurulu.

Ondan önceki Nod32 hem sistemi hiç ama hiç yormaması hem de çok hızlı tarama yapması ben de "acab" sorusu doğurdu ve Kaspersky kurdum ama şunu gördüm ki Nod32 gerçekten de baba bir program.

Firewall olarak da hemehen ehemen hepsi aynı bence :Kerio,Sygate,Zone Alarm.Fakat Sygate sistemde var mı yok mu belli değil.O yüzden onu öneriyorum

Alıntıları Göster
    zone alarm free ve avg yada antivir free virüs prg ları yanına spy boot real çalışsın yeterli.

girdiğin sitelere ve her free prg ı yüklemeyerekte güvenliğini iyice sağlama almış olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

zone alarm free ve avg yada antivir free virüs prg ları yanına spy boot real çalışsın yeterli.

girdiğin sitelere ve her free prg ı yüklemeyerekte güvenliğini iyice sağlama almış olursun.

Alıntıları Göster
    Kaspersky çok ağır bi anti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mbukalemun

sen bunları kullandığın için mi iyi diyorsun yoksa bir dayanağın var mı?

Mesela Zone Alarm ın Sygate e göre na artısı var?

ya da AVG nin Nod32 ye göre ne artısı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: karizzmma

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

Evet çok kasar panda veya nod32 yi kullanabilirsin.. avast falan tavsiye etmem..

• quote:

Orijinalden alıntı: Siya

quote:

Orjinalden alıntı: mbukalemun

sen bunları kullandığın için mi iyi diyorsun yoksa bir dayanağın var mı?

Mesela Zone Alarm ın Sygate e göre na artısı var?

ya da AVG nin Nod32 ye göre ne artısı var?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar avast nasıl?ben bir aydır avast kullanıyorum çok da memnunum ama tavsiye ettiğiniz gerçekten baba diyebileceginiz virus programı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lehrer

arkadaşlar avast nasıl?ben bir aydır avast kullanıyorum çok da memnunum ama tavsiye ettiğiniz gerçekten baba diyebileceginiz virus programı var mı?

Alıntıları Göster
    DİKKAT!!

Forumda söylenenler doğrultusunda 2 yıllık Kaspersky ci olmama rağmen yeni formattan sonra NOD32 yi kurdum.. Başlarda çok hoşuma gitti hızlı kullanımı kolay sayılır.. arayuzu güzel.. vss.. bir hafta kadar kullandım ama bilgisayarda bir ağarlaşma sezdim CPU çok meşgul oluyordu.. içime kurt düştü Hiren's boot cd ile açıp mcaffe ile taratma yaptım 2 trojan 5 adware buldu... Kaspesry kullanırkende arasıra bu taratmayı yapardım hep temiz çıkardı... NOD 32 yi kaldırdım Kaspersk e geri döndüm..

Aman arkadaşlar dikkat edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

DİKKAT!!

Forumda söylenenler doğrultusunda 2 yıllık Kaspersky ci olmama rağmen yeni formattan sonra NOD32 yi kurdum.. Başlarda çok hoşuma gitti hızlı kullanımı kolay sayılır.. arayuzu güzel.. vss.. bir hafta kadar kullandım ama bilgisayarda bir ağarlaşma sezdim CPU çok meşgul oluyordu.. içime kurt düştü Hiren's boot cd ile açıp mcaffe ile taratma yaptım 2 trojan 5 adware buldu... Kaspesry kullanırkende arasıra bu taratmayı yapardım hep temiz çıkardı... NOD 32 yi kaldırdım Kaspersk e geri döndüm..

Aman arkadaşlar dikkat edelim

Alıntıları Göster
    babi bence bi 22www.asltavista.box.sk22 ye bi girin ordan bi şey olmuyosa daha da olmaz arkadaşlar.
    ben nod32 öneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kinaliada85

babi bence bi 22www.asltavista.box.sk22 ye bi girin ordan bi şey olmuyosa daha da olmaz arkadaşlar.
    ben nod32 öneriyorum

Alıntıları Göster
    hiçbişi kullanmayın nete girmeyin
    dosyada almayın oturun öyle virüs girmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramroat

hiçbişi kullanmayın nete girmeyin
    dosyada almayın oturun öyle virüs girmez

Alıntıları Göster
    avast bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRaT

avast bencede

Alıntıları Göster
    avast derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: er_dem

avast derim

Alıntıları Göster
    Ne avastı ya.Avastın üzerine nod veya kaspersky kurunda avastın ne kadar virüs ve trojan kaçırdığını görün.Denemesi bedava .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.