Şimdi Ara

AOC i2367Fm Kullanan var mı? Nasıldır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
3
Favori
9.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ss ler mobilde gözükmüyor duzeltirmisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Valla başka türlü eklemeyi bilmiyorum..
  • Bu resim kendiliğinden böyle galiba ya kusura bakmayın..
  • 264burak kullanıcısına yanıt
    Böyle renkli resimlerde ışık sızmasını anlamak zordur, komple siyah arkaplana sahip bir resim üzerinden bakarsanız daha net anlaşılacaktır. İlk sayfada benim önceki monitörümün ışık sızması fotoğrafları var onlarla kıyaslayabilirsiniz.
  • JoSeePh kullanıcısına yanıt
    Öyle de baktım ama bir şey göremedim..
    O zaman sorun yok hocam aramıza hoş geldin :)
    Hoş buldum..
  • Monitörün ön alt tarafında hafif de olsa sıcaklık var normal mi..? Bir de ekranı nasıl temizliyorsunuz..? Kablosuz klavye alamadım daha üşeniyorum yazı yazmaya..
  • Sıcaklık normaldir hocam bende de var, el yakan cinsten olmadığı sürece sorun yok. Mikrofiber bezler var bende birçok ekrana sahip elektronik cihazı onlarla temizliyorum sıfır toz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 264burak

Flash kapalı çektim ama sağ taraf neden öyle ışık sızması mı..bir de ekranın yanlarına bastırınca içe giriyor ama o sorun değil..
     AOC i2367Fm Kullanan var mı? Nasıldır?

hocam biraz gec cevap olacak ama..

o sag alttan caprazlama cikan beyazlik, arkaplandaki resme ait. onceki monitorun yuzunden farkedememi$sin sanirim.

• colombian kullanıcısına yanıt
    Aynen öyleymiş kardeşim..Yinede sağolasın..
  • Arkadaşlar bu monitörü nasıl duvara asarım.? Ayaksız bir şekilde olur ancak heralde ama ne ile..?
    Bu monitörü monte etmek biraz zor olur hocam, altındaki ayağını çıkarttıktan sonra farklı bir askı aparatı üzerinde birkaç değişiklik yaparak kullanabilirsiniz ancak ne derece sabit hoş bir görünüm kazanır bilemeyeceğim.
    Hocam askı aparatlarını inceledim de benim de aklıma yatmadı..Bir de laptop a bağlayarak kullandığım için yer sıkıntısı oluyor ondan böyle bir arayış içerisine girdim..İkisini de masaya koysam çalışmak için bana yer kalmıyor
    Bende laptop ile birlikte kullanıyorum, soğutucunun üzerinde yerde duruyor; açma tuşu sorununu da gidersem laptop olduğunu da unutacağım :)
  • Sorunsuz şekilde halen kullanıyorum, günde 12-14 saatlik kullanımım var iş gereği, gram göz yorulması yapmıyor, ışık sızması görmedim hiç, biraz ısı var ama normal. Yeni alacaklar mutlaka ayarlardan brighte frame i aktif yapıp ayarı yüzde yüz yapsınlar görüntü fark ettiriyor.

Arkadan ışık vuruyor fotoğraf kötü çıkmış olabilir :)

AOC i2367Fm Kullanan var mı? Nasıldır?

• arkadaşlar bu monitör parlakmı mat ekranmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam nihayetinde birkaç monitör arasında baktım ve karar verip aldım. Ekranda bir kaplama film yerleştirmişler.Bu da ekrana mat görünüm kazandırıyor. Bu arada malzeme kalitesi hoşuma gitti. Clear Vision teknolojisi ise gerçekten güzelmiş. İçinden HDMI kablosu da çıkmakta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 16 Aralık 2014; 10:15:48 >
  • bu modelde speaker varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Realyzm

bu modelde speaker varmı acaba ?

Evet, var sesi de gayet yeterli düzeyde.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.