Şimdi Ara

AÖF için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, AÖF için tek ders sınavının 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacağını açıkladı.

Çetinsaya, Twitter'den yaptığı açıklamada, "Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. Hayırlı uğurlu olsun" dedi

http://www.memurlar.net/haber/383057/

Hadi gözünüz aydın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 19 Haziran 2013; 10:36:21 >

• ohh be

yalnız o değilde gireceğimiz derslerdeki çan notları ne yüksek olur var ya..
  • keşke tek ders yüzünden 3. sınıftan veya 4. sınıftan ders alamayarak
    1 yıl uzayanlara da bu hak tanınsa
  • ohh!
  • mezun durumundaki öğrenciler için tek des sınavı ne demek ki ?? adı üstünde mezun olmuşuz nedem mezun kelimesinide kullanmış?
  • 2 senelik halkla ilişkilerdeyim ve bu 2. senem. güz dönemindeki reklamcılık dersi ff olduğu için mezun olamıyorum. bende sınava girecek miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asymmetric -- 19 Haziran 2013; 11:31:12 >
  • but lazımdı yaw.. pehhh
  • Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van'da yapılacakmış. Gözünüz aydın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1024

keşke tek ders yüzünden 3. sınıftan veya 4. sınıftan ders alamayarak
    1 yıl uzayanlara da bu hak tanınsa

Değerli arkadaşım,
    AÖF'ye mail atmanı tavsiye ederim. Benim de aynı sorunum var. Mezun durumdakilerin konusunda değil de bu olayla ilgili diğer konularda msj yaz ve yazsınlar ki biz de yolumuzu bulalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.facebook.com/groups/599660493388474/ not paylaşımı yapılmaktadır bilginize
  • 2 dersi olanlar napıcak
  • Bu nasıl saçmalık yahu...Madem tek ders sınav hakkı tanınıyor...Neden bütünleme hakkı tanınmıyor...Benimde 2 dersim var...Bu 2 ders yüzünden mezun olamıyorum...Allah belasını versin bu sistemi getirenlerin...Hangi akla hizmet öğrencinin bütünleme sinavı hakkinı elinden alirsiniz ya...Arkadaşlar birşeyler yapilamaz mi ya...Bütünleme sinavı kesin bir şekilde yapilmayacakmi...Hala yapabileceğimiz birşeyler yok mu ya... Şayet bütunleme yapmazlarsa yazıklar olsun diyorum...Benim şimdi güz doneminden 1 tane ve bahar döneminden 1 tane olmak üzere 2 tane ff im var...Acaba ben bahar dönemindeki 1 tane ff olan dersi alma gibi bir hakkım var mı? En azindan öyle bir durum söz konusu olursa gelecek dönem güz döneminde mezun olurum...Bahar dönemine kalmadan güz döneminde yani birinci dönemde mezun olurum.Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

Bu nasıl saçmalık yahu...Madem tek ders sınav hakkı tanınıyor...Neden bütünleme hakkı tanınmıyor...Benimde 2 dersim var...Bu 2 ders yüzünden mezun olamıyorum...Allah belasını versin bu sistemi getirenlerin...Hangi akla hizmet öğrencinin bütünleme sinavı hakkinı elinden alirsiniz ya...Arkadaşlar birşeyler yapilamaz mi ya...Bütünleme sinavı kesin bir şekilde yapilmayacakmi...Hala yapabileceğimiz birşeyler yok mu ya... Şayet bütunleme yapmazlarsa yazıklar olsun diyorum...Benim şimdi güz doneminden 1 tane ve bahar döneminden 1 tane olmak üzere 2 tane ff im var...Acaba ben bahar dönemindeki 1 tane ff olan dersi alma gibi bir hakkım var mı? En azindan öyle bir durum söz konusu olursa gelecek dönem güz döneminde mezun olurum...Bahar dönemine kalmadan güz döneminde yani birinci dönemde mezun olurum.Bu konuda bilgisi olan var mı?

Söylenene göre şuan ki sistemde büt gerekmiyormuş. Temel mantıkları çalışanın geçebileceği bir sistem kurmalarıymış. Hani olan oldu tabi ama bunları söylüyorlar hep.
    Sadece mezun olabilecek durumdakilere tek ders sınavı yapılacak yani senin dediğin gibi olmuyor. İlla tek dersin kalmış olacak yoksa sistem seni kabul etmiyor.
    Zaten bu tek ders sınavı seneye de yapılabilir ama ondan sonraki yıllarda bunu da kaldırırlar. Ne büt kalır ne tek ders. Nasip böyleymiş diyelim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.