Şimdi Ara

AOPEN ES50A-A04 KASA HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir kasa almayı düşünüyorum. Aopen h600 serisi kasalar hakkında iyi şeyler duydum fakat ben
    ES50A-04 300W beyaz modelini tercih ediyorum hem fiyatıda makul. Bu kasa hakkında pek yorum bulamadım. PSU su nasıl sessiz çalışıyo mu bunlar önemli. Sizin yorumlarınızı bekliyorum.

• O kasayı daha önce bi arkadaşa almıştık. Güç kaynağı 300 wattlık h600 lerdekiyle aynıdır. Ama kasa o kadar iyi sayılmaz. Bence 15 YTL daha ekle ve AOPEN QF50W kasa al daha iyi olur. Kasanın linkinide vereyim

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/detayli_bilgi.php?s=WyzvgwACOzkLDZXyg3pJ&ad=kasa&ur_no=127
  • Hatta yeni seride arkada 2 tane 8 cm lik fan yerine 9.2 cm lik fan var. İncelemesinin linkini vereyim. Büyük ihtimal biliyorsundur ama ben yinede vereyim.

http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=322
  • güç kaynakları iyi ve sessiz o konuda sıkıntın olmasın ama h600'lerin güç kaynaklarına göre 12v'da 2amper daha az veriyor ve biraz daha küçük alabiliyorsan h600 tercih et yoksa sorun değil.
  • Kardeşimin bir arkadaşı bu ES50A-04 almış kasadan gürültülü sesler geliyomuş başka nedenleri olabilir tabide gözüm korktu şimdi. Talha çavuşun tavsiye ettiği AOPEN QF50W de gözüm tutmadı ama ikinci linkte verdiği AOPEN KA50D kasa fena değilmiş kendimde inceledim verdiği linkten ve yine kardeşimin bir başka arkadaşında bu kasayı yeni almış ve gayet memnunmuş.
  • hocam bende AOPEN QF50W kasayi öneririm 4-5 tane sattım cok guzel bir kasa sessiz gercek 300w var..ve islemci icinde hava kanalı var...siddettle oneririm ..arkadasında dedigi gibi arkada 9.2 cm lik bi fan var icerideki sıcak havayı dısarı atmada cok basarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENIGMA -- 26 Şubat 2005, 0:22:44 >
  • adakan; AOPEN KA50D kasanın siyahından 3 hafta önce kardeşime aldım. Gayet şık ve sessiz. Güç kaynağı bütün AOPEN kasalarda olduğu gibi gayet kaliteli. Yeni serilerde kasanın arkasında 9.2 cm lik fanla geliyor. Fanda gayet sessiz. Yalnız fanın takıldığı yerdeki delikli yeri kesersen dahada sessiz ve performanslı olur. Havayı daha rahat dışarı atar. Ayrıca yan kapaktaki hava kanalıda işlemci için gayet iyi. Yalnız anakart montajını vidasız yapmak yerine vidayla yapmanı tavsiye ederim. Hatta HDD yide. Daha sağlam olur işin. Başkada kasayla ilgili yazacak bişey gelmiyor aklıma. Eğer gelirse tekrar yazarım.

Ha bu arada AOPEN QF50W de gayet iyidir. Belki görünüşü hoşuna gitmedi ama AOPEN KA50D ile aynı kalitede denilebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.