Şimdi Ara

apclerin artık useless olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.sezon gelmiş kimse malzaharın ultiyi atışını ızlemez
  • Genellikle beni tek yakalamak istiyor , Dolayısıyla tf den ayrılıyor .
  • Oynayan yine oynuyor bence.ward yokken bota gank gelen bir ahri 1 kill aldırmadan gitmiyor.
  • Tamam o zaman ... chaox filan izleyin tepedekiler apc alıyor siz useless bitti apcler diyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apc siz oyun olmaz s3 te de 4 tede 5 tede apc şartttt !!!
  • Ayrıca abartı bu yok apcler bitmiş gayet de yaşıyorlar yarın çıkar streamerin biri turnuvada apc oynar yine eski konumuna gelir yani,ayrıca bence warmogun o kadar da etkilediği yok.Ayrıca ne warmog muş arkadaş sanki beleşe warmog dağıtıyorlar 2 k nin üzerinde bir item.Brutalizer çıkçak da bir de üstüne ondan çıkcak ohoo.
  • Useless değil asla. Ama etkisi düşmeye başladı.Ryze değişmedi ama ben onla oynuyorum arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikimaruvsslardar

peki şuan mid galio viable mı ?

yada kennen ?

kennen belki fakat galio sanmıyorum açıkçası
  • Katarina 2 warmog gg
  • Lütfen saçmalamayın Mid'e zed wukong gibi bir hero gelirse solotop mutlaka vladimir kennen gibi bir ap hero olmalıdır, eğer böyle olursa solotop'taki sizin takımınızdan oyuncuda sizin kaybettiğiniz sebeplerden kazanabilir.

Eğer solotop'ta off-tank olursa uzun vadede siz karlı çıkarsınız, biraz armor biraz hp kasarsanız karşı takımda ap vuran olmayacağı için oyunu domine edebilirsiniz, ama siz ağlamayı seçmiçsiniz sizin tercihiniz, bugünkü 5 maçlık win-streak'imi 4 türkün daveti sayesinde bozdum, biri sigaraya gidiyor, biri gank atıldığı sırada telefonla konuşuyor meşguldum diyor..

Hepsi west'te oluyor, hepimizde bir sorun var, halk olarak oyun oynayamıyoruz. Hiçbir avrupalı oyuncudan i want to smoke, smoke lan smoke, 5 min afk diye birşey duymadım ben daha.

Özet ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little big Metal -- 22 Ocak 2013; 19:40:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Sizde karşınızdaki adama göre alın... Ne biliyim bir mid xerath yaşatmaz bir ad mid karakterini. Karşınızdaki herkes Warmog alıyor diye ağlamayın Warmog şuan s2 de olduğundan daha az hp regen ve can heriyor, yakı bunun s3 el alakası yok moda olmasıyla alakası var(Bkz. Jayce topun çıktıktan ancak 1 ay sonra viable olduğu kabul edilmesi,eve mid )

Aynen oyle ciktigi zamanlar jayce go bot pls diyenler vardi

Ki jayce bence yapabilir adc,mid,top,jungle

Simdi moda warmong oldu

oldurup bi an once bitirmekten daha cok daha uzun sure ayakta kalmak onemli oldu

Gambit azubu yari final macindan birinde xin de hic ad item yoktu yanilmiyorsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikimaruvsslardar

peki şuan mid galio viable mı ?

yada kennen ?

galio bi buff yiyecekti eğer onu yediyse viable qsu 3 sn fln olcaktı
    kennen ad oynuyorlar apc oynayan hiç kimse göremedim
  • Mid lane for bruisers.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyhnx.

Yeni gelecek olan APC armor itemi ile biraz dengelenecek gibi duruyor.Cloth+5pot ile baslamak daha mantıklı oluyor ad bruisers vs apc'lerde.Yeni itemde Cloth ile yapılıyor,linki bulamadım bulursam atarım.

Edit: Plate of the Warmage

+30 Armor
    +25 Ability Power

UNIQUE Passive: Killing a unit grants 0.5 bonus Armor and Ability Power. This bonus stacks up to 30 times.

Cost: 125

Anladım ama biraz OP geldiği için tekrar sorayım: Bayağı bayağı 30*0.5=15 15+30=45 armor, 15 MR ve 25 AP mi veriyor? Hem de 125 gold'a? Amanin yeni startin item'ı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

quote:

Yeni gelecek olan APC armor itemi ile biraz dengelenecek gibi duruyor.Cloth+5pot ile baslamak daha mantıklı oluyor ad bruisers vs apc'lerde.Yeni itemde Cloth ile yapılıyor,linki bulamadım bulursam atarım.

+30 Armor
    +25 Ability Power

UNIQUE Passive: Killing a unit grants 0.5 bonus Armor and Ability Power. This bonus stacks up to 30 times.

Anladım ama biraz OP geldiği için tekrar sorayım: Bayağı bayağı 30*0.5=15 15+30=45 armor, 15 MR ve 25 AP mi veriyor? Hem de 125 gold'a? Amanin yeni startin item'ı!

MR felan yok stackleri fulledikten sonra 45armor ve 40ap veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

şuanki dfg -> eski DFG özellikleri + şuanki dfgnin pasifi haline gelsin ve warmog 640+360 hp(eski pasif) versin. ve son olarak o yeni item güzelmiş. o zaman tamamdır.

Galio gayet viable cd 5 sn düşürüldü son patch notuyla birlikte ( gerçi slow etkisi azaltıldı )
  • ya şu warmog çok sorun yaratıyor. Dengelenmesi lazım.
  • mid oynarken karşınıza ad çıkarsa özellikle panthe ve kha zix moda oldu bu aralar , ilk item warmog çıkın. Bakın dürüstçe söylüyorum ister spell vapm hastası olan vladimir olun ister mana delisi olan ori filan olun farketmez , ilk item warmog çıkın sonra ayakkabı alın. Lane'i alıyorsunuz.

"Warmog kalksın yha.s.s.s" diye ağlayan tipler BC ile op olan heroları oynamaya aşık olan tipler. Şuan denge çok iyi kuruldu bence. Şöyleki armor itemleri tarihe karıştı. 1650 elo ya geldim sabah 26-3 oynayan ashe vardı takımcı warmog aldık adc nin bile 3k civarı hp si vardı . Thormail filan tarihe karıştı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

mid oynarken karşınıza ad çıkarsa özellikle panthe ve kha zix moda oldu bu aralar , ilk item warmog çıkın. Bakın dürüstçe söylüyorum ister spell vapm hastası olan vladimir olun ister mana delisi olan ori filan olun farketmez , ilk item warmog çıkın sonra ayakkabı alın. Lane'i alıyorsunuz.

"Warmog kalksın yha.s.s.s" diye ağlayan tipler BC ile op olan heroları oynamaya aşık olan tipler. Şuan denge çok iyi kuruldu bence. Şöyleki armor itemleri tarihe karıştı. 1650 elo ya geldim sabah 26-3 oynayan ashe vardı takımcı warmog aldık adc nin bile 3k civarı hp si vardı . Thormail filan tarihe karıştı bence.

Eskiden HP almanin bir anlami yoktu. Simdi ise tam tersi. Bence ayarinda bir dengeleme kurmalilar. APC nin ya da ADC nin HP ile isi olmamasi lazim HP ye sadece Tanky ve Offtanklar odaklanmali gerisi basinin caresine bakabilmeli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

quote:

+30 Armor
    +25 Ability Power

MR felan yok stackleri fulledikten sonra 45armor ve 40ap veriyor.

Aa yanlış okumuşum pardon. Not: Aa öyle daha iyi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.