Şimdi Ara

apclerin artık useless olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atilla*-*

apc oyuncusu olarak beni üzen durum s3 itemi bc tutkusu ile sıkça gördüğüm lee kha irelia jax wukong mid yüzümden apc mid oynamaya soğudum son olarak iem turnuvasında gördüğümüz warmog stratejisinden sonra bu soğukluk kat kat arttı adam bc bt lw ga kasıyor bir warmog da eklediğinde hayvani bir tankylik oluyor damage atamıyorsun ne olacak bu halimiz..
    Özet: genç apcler rahatsız

Sen Jungle oyna görürsün useless :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khazixi çıktığı ilk gün aldım.10 kere filan oyun girdim.Dedim niye banlamıyorsunuz çok güçlü hero dedim.Yok dedi ünlü streamerlardan kimse oynamıyor op değil up dedi.O zaman s2 nin sonlarına geliniyordu, ama bi brutalizer çıkınca bile çok fena dmg vuruyordu.Ben normalde adc offtank oynarım böyle assasinler bize gelmez haşin erkeğiz biz hani.Ama ben bile böyle iyi oynamışsam demekki optur dedim bu sefer rankedda banlamaya başladım küfür ettiler .

Ondan taa 3-4 hafta sonra zaten streamerlardan biri aldı khazix top,sonra mide gitti ordan sonra ranked da banlanmaya başladı.Hiç değişiklik de olmamıştı yani bu süre içerisinde oyunda item buff-nerf gibi.Bu dediğim de 1500-1600 elo civarı idi.Talon filan gayette seçiliyordu,ama khazixi niye kimse farketmedi de çıkınca useless olup da çıktıktan 1 ay sonra op oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

Khazixi çıktığı ilk gün aldım.10 kere filan oyun girdim.Dedim niye banlamıyorsunuz çok güçlü hero dedim.Yok dedi ünlü streamerlardan kimse oynamıyor op değil up dedi.O zaman s2 nin sonlarına geliniyordu, ama bi brutalizer çıkınca bile çok fena dmg vuruyordu.Ben normalde adc offtank oynarım böyle assasinler bize gelmez haşin erkeğiz biz hani.Ama ben bile böyle iyi oynamışsam demekki optur dedim bu sefer rankedda banlamaya başladım küfür ettiler .

Ondan taa 3-4 hafta sonra zaten streamerlardan biri aldı khazix top,sonra mide gitti ordan sonra ranked da banlanmaya başladı.Hiç değişiklik de olmamıştı yani bu süre içerisinde oyunda item buff-nerf gibi.Bu dediğim de 1500-1600 elo civarı idi.Talon filan gayette seçiliyordu,ama khazixi niye kimse farketmedi de çıkınca useless olup da çıktıktan 1 ay sonra op oldu?

2. Günü filan almıstım kha yı şimdikı kadar viable degildiB.C bu opluk döneminin %85 ini oluşturuyor hele pasifıde deli gıbıydı mıllet 2şer 3er tane stacklıyordu iyiki o kadarını düşünüp nerflediler ama bu b.c çog bruiserı canlanmasına yol açtı sadece kha nın degil.

• şuan Apclerin çok azı kaldı midde.Ryze,Bazen gragas,kassadin şu aralar streamlerde Diana'nın banlandığını görüyorum tekrar sahalara döndü galiba umarım öyledir.
  • Günlük warmog tartışma konusuna hoşgeldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 22 Ocak 2013; 8:52:12 >
  • Savaşların daha uzun sürmesi, genel olarak dayanıklık sağlayan itemların daha çok olması, HP, Armor ve MR kasarak da orta-iyi seviyede damage verilebilecek itemların olması sebebiyle vaziyet böyle. Tespit kesinlikle doğru, asıl yerim benim de mid ve rolüm AP Carry'dir, yani ortada iddia, para, turnuva vs. varsa AP Carry olarak oynarım. Şu haliyle sezon 2'nin sonundan 3'ün günümüzdeki seviyesine kadar asıl görevimi solo top olarak değiştirdim. Her rolde çok iyi oynayabiliyorum ama siz de bilirsiniz ki kişisel olarak çok iyi oynamak yetmiyor, oyunu kazanmak için en az iki lane'i kazanmak gerek.

Artık korkulan AP Carry olmak için abartı derecede dikkatli oynayıp farm yapmak, üç beş tane de kill alıp ölmemek gerekiyor ilk 15 dakikada örneğin. Birlikte lane tuttuğumuz rakibime göre çok daha iyi seviyede olmama rağmen (item ve level olarak, oyun bilgisi olarak demiyorum) bir jungler ya da diğer lane'lerden yardım gelince ne yaparsanız yapın yeteri kadar hasar veremiyorsunuz. Savaş hızlı gelişirse, çabuk ölüyorsunuz. Savaş uzun sürerse, yeterli hasar veremiyorsunuz. İki ucu da size dokunuyor.

• xPeke izlemediniz herhal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekalfwons -- 22 Ocak 2013; 9:02:08 >
  • Çok doğru bir tespit artık defansive APC'ler midde kullanmayı düşünüyor çoğu kişi. Cho'gath ve Rumble benim ilk tercihlerim yada Malphite. s3'de apc itemleri üzerinde düşünüldü yapıldı ama assasian heroların mid (lee sin , Kha'zix) gibi herolar düşünülmemiş mid de oynanılcağını.
  • Burst damage atan ap carryler etkisizleşti, cass-karthus gibi DoT skillere sahip champler ise bu yeni nesil hopla zıpla ad lere karşı güçsüz. Bu ikisi icin karşı tarafın warmog çıkması pek bir şey etkilemez.
    Ben inatla oynamaya devam edeceğim. Atmog zamanında ap carry oynayan oyuncularız biz^^ gerekirse teemo heimerdinger oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

Khazixi çıktığı ilk gün aldım.10 kere filan oyun girdim.Dedim niye banlamıyorsunuz çok güçlü hero dedim.Yok dedi ünlü streamerlardan kimse oynamıyor op değil up dedi.O zaman s2 nin sonlarına geliniyordu, ama bi brutalizer çıkınca bile çok fena dmg vuruyordu.Ben normalde adc offtank oynarım böyle assasinler bize gelmez haşin erkeğiz biz hani.Ama ben bile böyle iyi oynamışsam demekki optur dedim bu sefer rankedda banlamaya başladım küfür ettiler .

çünkü o zaman rengar vardı, rengarın op oluşu kha zix'in önünü kapatıyordu. gizli op'du kha zix. ben de ilk çıktığı sırada rengarı verip onu almıştım. sadece jungle gidiyordum ve 5 maçtan 4'ünü kazanmıştık ki çok berbat bir jungle oyuncusuyum.

insanlar garip turnuvada görmedikleri bir karakterin neler yapabileceğinin farkında olamıyorlar. bknz. orianna.

• ryze ölmedi daha sadece ryze oynayın.
  • apc kelimesini apaçi diyen okuyan tek ben olamam ama bence apc champler hala ölmedi gerçi jax ve kata ne kadar apc sayılır bilmiyorum.
  • çok iğrenç bir olay yaa riotun acilen bişeler yapması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcktheworld

apc kelimesini apaçi diyen okuyan tek ben olamam ama bence apc champler hala ölmedi gerçi jax ve kata ne kadar apc sayılır bilmiyorum.

Konuyu gece okudum " Apc olarak anladım " sabah uykulu uykulu okudum Apaçi diye algıladım
  • Geçen yorik vardı karşıda early'de 2 kill aldı.Sonra kastı kastı Warmog Frozen MAllet Guardian Iceborn Gauntlet bide muramana çıktı ölmüyordu adam.TF de dalsan ölmüyo dalmayıncada takımdakileri tek tek doğruyodu.Bence buna bi çözüm bulunmalı.
  • Benim için pek bi değişiklik olmadı , eskiden vladla top oynardım artık mid gidiyorum
  • peki şuan mid galio viable mı ?

yada kennen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B4FCB68AE -- 22 Ocak 2013; 10:37:28 >
  • şuanki dfg -> eski DFG özellikleri + şuanki dfgnin pasifi haline gelsin ve warmog 640+360 hp(eski pasif) versin. ve son olarak o yeni item güzelmiş. o zaman tamamdır.
  • Son oynadığım 5 oyuna bakıyorum 1inde apc oynamışım lux support runeleriyle midde rakipleri domine ettim
  • Malhazar alın kardeşlerim . Canınız az kaldıysa ve adam sizi almak için kule altına girmişse basın ultiyi , adam pert . Fizz gibi midin ortasında adam dibinize girerse Q+W+R atın o ulti atmadan önce . Tamamdır . Deminki maçımda rankedda mid Malhazar 18-3 gittim . Karşı takımda Shen de vardı , Master yi de . Shenin 3,5k canı var ama , ben komboyu yapınca bir 400 canı falan kalıyor kardeşimizin . ADC ler dibinize girerse . Ani bir atak yapma zorundaysanız W+R yapın . Adam pert zaten . Malhazar niye oynanmıyor anlamadım , apclerden en sevdiğim karakter .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.