Şimdi Ara

Apple İpod Touch elmada takıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tethered jailbreakli ipod touchın uçak modunda şarjı bitti. açamıyorum aleti. restore moda almıyor. dfu mode'a almaya çalıştığımdaysa sürekli elma ekranına atıyor kendini nolur yardım edin arkadaşlar ?

• Tethered olduğu içindir, bilgisayara bağlayıp tekrar JB yapar gibi programı çalıştırıp 1 tuşa basmanız yeterli.
  • hocam dfu mode'a almıyor aleti sorun burada. restore ekranına da almadı. uçak modundayken şarjı bitti aletin onla mı alakalı diye düşünüyorum.
  • ilk yaptığın zaman almıyor dfu moda 2. de dene üstüne alıyor.
  • itunes acık vaziyette ve cihazınız pc'ye baglı şeklideyken, ipodunuzun power+home tuşuna uzun süre basık tutun, ekranda itunes simgesi cıkana kadar, ardından itunes ekranında restore secenegini kullanın. Cihaz restore yapacak, ve acılacaktır. ios 5.0.1 olarak acılacaktır, onu da belirteyim, sonra dilediginiz gibi jailbreak yapar veya yapmassınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskeletor

itunes acık vaziyette ve cihazınız pc'ye baglı şeklideyken, ipodunuzun power+home tuşuna uzun süre basık tutun, ekranda itunes simgesi cıkana kadar, ardından itunes ekranında restore secenegini kullanın. Cihaz restore yapacak, ve acılacaktır. ios 5.0.1 olarak acılacaktır, onu da belirteyim, sonra dilediginiz gibi jailbreak yapar veya yapmassınız.

hayır ios 5 olarak açılmaycak ben çok yaptım sana soruyor yapalımmı zaten itunesi açtığında soruyor onu diyorum arkadaşın dediği gibi yaparan ipod ilk günki gibi olur sonra itunese bağlarsan açılır müzik filanda gitmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.