Şimdi Ara

Araba alıcam ++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle babam araba alıcak şuan lise 3 e geçtim 8.sınıftan beri trafikte araba sürüyorum şuan 2004 model 65 beygir dizel clio ya biniyorum bazende otomatik getz bu arabaların kaçışını bilen bilir zaten.Babam dan 3.20 3.25 cabrio istedim e36 kasa(uzay kasa) oda parasını veririm her ay 1 depo benzin alırım dedi sanayi masrafına karışmam dedi sorun çıkartır diye korkuyorum hiç E36 kullanan varmı sonuçta eski araba masraf çıkartır diye tereddütdeyim.
    yada sizce hangi araba almalıyım 45.000 e kadar iznim var 45-46 gibi olabilir siz ne önerirsiniz(200 Beygir üzeri)

• Eskiden bisiklet falan alinirdi sinif gecince. Simdi rczler 200hp arabalar falan. Ne is gomu falanmi buldunuz gencler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Eskiden bisiklet falan alinirdi sinif gecince. Simdi rczler 200hp arabalar falan. Ne is gomu falanmi buldunuz gencler
    Ya çocukluktan beri olan bi heves derslerim pek iyi sayılmaz zaten bi cabrio hevesi tutturdum okadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Eskiden bisiklet falan alinirdi sinif gecince. Simdi rczler 200hp arabalar falan. Ne is gomu falanmi buldunuz gencler
    Ne dememizi bekliyorsun? Daha ehliyetin yok şunu al kardeşim bunu al kardeşim dememizi mi? Senin daha sivilcelerinle oynaman gerekirken sanayide araba ile uğraşmanı mı teşvik edelim?
    Nekadar iyi olursan ol o yaşlarda hormonal dengesizliklerden dolayı başına bi iş gelir. Çabuk gaza gelirsin başına olay gelir ( ne demek istediğimi anlamışsındır ) kimse vebal almak istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert-Einstein -- 22 Temmuz 2014; 2:07:30 >
  • Ehliyetini alınca gel yardimci oluruz
  • Lise 3 e gidiyorsan 98lisin.. Yaşın 16.. Baban nasıl araba alıyor sana?
    Bi de 200 bg araba!..
    Benimde seninle yaşıt oğlum var. Yeni yeni direksiyona geçiyor boş arsalarda..
    Baban cesur adammış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Ehliyetini alınca gel yardimci oluruz
    Ya ben öyle çok gaza gelen birisi değilimdir sadece kızlar seviyor diye birazda heves var o yüzden sanayide uğraşırmıyım diye merak ettim yoksa babam gözümümü korkutuyor bilemedim yinede saolun sizde haklısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArabaManyağınızz -- 22 Temmuz 2014; 2:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArabaManyağınızz

Ya ben öyle çok gaza gelen birisi değilimdir sadece kızlar seviyor diye birazda heves var o yüzden sanayide uğraşırmıyım diye merak ettim yoksa babam gözümümü korkutuyor bilemedim yinede saolun sizde haklısınız

Alıntıları Göster
    bu konuları yeni türedi , en tuhafıda baba nın sürekli bi yerden kısması , kiminde babam arabayı alıcak bakımını yapıcak benzini ben alıcam diyor , kimi babam benzini alıcak bakımlarını ben yapıcam diyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

bu konuları yeni türedi , en tuhafıda baba nın sürekli bi yerden kısması , kiminde babam arabayı alıcak bakımını yapıcak benzini ben alıcam diyor , kimi babam benzini alıcak bakımlarını ben yapıcam diyor ..

Alıntıları Göster
    ya babam bana almak istemiyor aslında geçen seneden beri kafasının etini yedim o sanayide uğraşıp arabayla uğraştırmak istiyor demek istediğim masrafından öte arabada sanayide uğraşmak hergün sanayiye gidicek vaktim yok akşam 2 basıp sabah sanayiye çekmek istemiyorum benim derdim o babamın kısması değil

• Cabrio araç daha çok karoser bakımı ister, ayrıca kabine sürekli toz girişi olacak temizlik vs. Öğrenci adamın zamanı olur mu?
    Parça maliyetleri de önemli, olmaz olmaz deme kaza illa ki oluyor. Daha bugün kamyoncunun tekinin aynaya bakmayıp sürüklemesi yüzünden ilk kazamı yaptım, çamurluk gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

Ne dememizi bekliyorsun? Daha ehliyetin yok şunu al kardeşim bunu al kardeşim dememizi mi? Senin daha sivilcelerinle oynaman gerekirken sanayide araba ile uğraşmanı mı teşvik edelim?
    Nekadar iyi olursan ol o yaşlarda hormonal dengesizliklerden dolayı başına bi iş gelir. Çabuk gaza gelirsin başına olay gelir ( ne demek istediğimi anlamışsındır ) kimse vebal almak istemez.

Alıntıları Göster
    65 beygir dizel clio ya biniyorum bazende otomatik getz bu arabaların kaçışını bilen bilir zaten

nasıl bır mızah lan bu

• quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

65 beygir dizel clio ya biniyorum bazende otomatik getz bu arabaların kaçışını bilen bilir zaten

nasıl bır mızah lan bu

Alıntıları Göster
    65 clio yada 1.4 otomatik getz e bin anlarsın mizahı 65 beygir clio 946 kilo 185 gidiyor

Doğru söylüyorsun kardeş gerçekten kaza geliyorum demiyor ama dikkatli olmak gerek yinede tabi :)Bu arada saol

• Tovbeler olsun ne gunlere kaldik.

Sen mi bizle kafa buluyon baban mi senle kafa buluyo yoksa devir mi degisyi anlamadim.

Ulan cocuklugum bisiklet istemekle gecdide bi bisikletim olmafi (aslinda haklilardi frensiz bisikletle yaristigimi ogrenince)

16 17 yadindaki cocugun daha ehliyeti yok araba istiyor.

Senin gibi biride ilk kullandigim arac ferrari olsun ferrari kiralamayi danismisti...

Simdi sana araba tavsiye etsek hirsiza yol gostermeye benzer...
  • Ben bukadar tepki düşünmedim sonuçta ilk defa araba sürmüyorum 3-4 yıldır devamlı biniyorum diye dedim ben kullanan varsa sanayiye çok gidiyormu diye merak ettim sadece
  • 18-19 yaş ehliyet için gayet ideal bir yaş.Tamam bende o yaşlardayken çok araba sürme isteğim vardı.Bir gün babam yanımdayken polise yakalandık.Polisin dediği aynen şudur:Bu çocuk daha 18-19 yaşına gelmediği sürece daha Olgun düşünemez,refleksleri daha tam olarak gelişmez en iyisi sizin için zamanı beklemek.Zaman her şeyi çözer.Yeri gelince arabanızda olur ehliyetinizde olur sevglinizide alıp gezdirirsiniz ama bunları kanuni bir şekilde yapmalısınız.2 seneniz kalmış zaten.Tanıdığım ehliyetsiz araba sürerken tramvayın üzerine uçmuştu.Birçok para cezasına çarptırıldı ayriyeten ehliyet alma yaşını 21 yaşına yükselttiler yani 4 sene daha beklemek zorunda kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themonsterlive -- 22 Temmuz 2014; 3:36:39 >
  • Düşününce haklı geldiniz aslında ben biraz daha clio ya binebilirim sanırım dediğin doğru olabilir geçenlerde benim kullandığım arabaya suçsuzken as 250 yandan iyi vurdu hafif araba olsa ölürdüm belki 7 8 m kaydım göbeğe çıktım adamında sigorta Felan yoktu yaşlı adamdı oda uğraşmak istemedi yoksa bizde rezil olurduk olan 500 sec E oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArabaManyağınızz -- 22 Temmuz 2014; 3:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArabaManyağınızz

Düşününce haklı geldiniz aslında ben biraz daha clio ya binebilirim sanırım dediğin doğru olabilir geçenlerde benim kullandığım arabaya suçsuzken as 250 yandan iyi vurdu hafif araba olsa ölürdüm belki 7 8 m kaydım göbeğe çıktım adamında sigorta Felan yoktu yaşlı adamdı oda uğraşmak istemedi yoksa bizde rezil olurduk olan 500 sec E oldu :D
    Baban 2004 65HP Symbol e binerken sana nasıl 3.25 alacak merak ettim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_yavuz

Baban 2004 65HP Symbol e binerken sana nasıl 3.25 alacak merak ettim..

Alıntıları Göster
    babaya bak. Ben babama arabayı değiştirelim diyorum, bana küfür ediyor.
  • Öpücemabey'in sahte hesabı gibi
  • 20.000 TL Daha ekle ve Volvo V40 aldır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.