Şimdi Ara

araba müzikçalarında mp3 nasıl dinlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • neroyla cd dolduruken araba müzikçalarında nasıl dinleyebilirz mp3ü hangi formata cevirmek grekiyor??

• track yapman lazım onun içinde wmw gibi bir formata çevirirsen dinleyebilirsin bunun içinde freerip diye bir bedava bir proğram var onu kullanabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: jovist

neroyla cd dolduruken araba müzikçalarında nasıl dinleyebilirz mp3ü hangi formata cevirmek grekiyor??

Neronun audio CD kısmından yapabilirsin.Nero çevirme işlemini otomatik yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executioner -- 20 Şubat 2008; 11:47:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kişi

track yapman lazım onun içinde wmw gibi bir formata çevirirsen dinleyebilirsin bunun içinde freerip diye bir bedava bir proğram var onu kullanabilirsin

Merhaba,
    Yanlış yönlendiriyorsunuz..
    WMV Windows Media Player VIDEO dosyasıdır. WMA ise AUIDO dosyasıdır. Sonuçta her ikisi de Jovist'in işini görmez.
    Otomobildeki teyp CD çaların MP3 desteği yoksa AUDIO CD yapması lazım. Bunun için özel yapılmış pek çok program var.

Nero için birkaç adım yazayım.. Aşağıdaki resimde göstermeye çalıştım..
    1. Audio CD seçin
    2. MP3 seçin
    3. 60 dakika olana kadar ekleyebilirsiniz..
    4. Düşük bir yazma hızı seçin.. 10-12x
    5. YAKIN..

araba müzikçalarında mp3 nasıl dinlenir?

• silverWolf isimli üyenin yönlendirdiği şekil en doğru.
    Arabada dinleyecekseniz;
    Kaliteli CD kullanın.CD yazma hızını da 12X aşmayın.
    Hassas okuyan cd çalarlarda sorun yaşarsınız.
  • bende normal mp3 cd si yapınca arabadaki cd çalarda dinleyemiyodum açmıyodu birazdan dediklerinizi denicem büyük ihtimal olucaktır çok teşekkürler sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.