Şimdi Ara

ARABAMI ÇOK SEVİYORUM BMW Z3 3.0 231 BEYGİR ALMAN YER UÇAĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
6.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé
    z4 alınırmı aga hiç ya , gidip 520D yada 530D alsaydın ya ...

yazık vala o araca verilen paraya

arkadas Z4 alinmayacagini bildigi icin Z3 almis olabilir mi

eminim o aracin kendine has bir surus keyfi vardir. Gule gule kullanmaniz dilegiyle kazasiz belasiz cezasiz =)

:D teşekürler Chinogolog allah sanada kaza bela vermesin...şimdi her arabanın farklı bir ruhu farklı bir sürüş keyfi ve farklı bir amacı var araç sınıflarıda bu yüzden var 5 serisi bir arabayla z3 veya z4 gibi bir arabayı kıyaslamaya imkan yok çünkü iki aracın segmentleri ve üretim amaçları farklı spor bir arabayla kıyaslamış olsaaydın eywllh ailemde 5 kişilik araç mevcut bu yüzden hayelimde üstü açılabilen bir spor araba yatıordu içimdede hep bir BMW aşkı vardı bu yüzden bu zevkten mahrum kalmak istemedim ve hayellerimi gerçekleştirdim.....

• bu arada görüşlerine katılıorum !!!Chinogolog ne oymuş arkadaş bir türlü sayılamıor???
  • ARKADAŞLAR BU SİGORTAM NET UMARIM ADİL BİR ŞEKİLDE SONUÇLANDIRIR BU İŞİ!!!!
  • hocam sonuçlar maile gönderilmiş kontrol ettin mi?

Sayın Sinan Danacı,
    Arabamıcokseviyorum kampanyasında kazandığınız kasko ve trafik sigortasını kullanabilmeniz için müşteri hizmetleri departmanımız tarafından aranacaksınız.
    Sistemimizde bulunan aşağıdaki numaranızı teyit etmenizi rica ediyoruz.
    0505 XXX XX XX
    Saygılarımızla;
    Sigortam.net
  • bu arada bır kişi üste çıkmışım, kim elendi?
  • sıralamalar bayağı bir değişmiş, neden acaba?
  • BMW 3.16 ti: Compact Türbülans Motor, 4.sıradaydı onun üstüne çıkmış olabilirsin
    mailden telefon numaramı teyid etmemi istediler, yarın ararlar umarım.. Martın başında kaskom ve trafik sigortam doluyor, o zamana kadar beklerler mi acaba
  • Tebrikler tüm üyelerimiz kazanmış İyi günlerde kullanın
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • dostum karalamadan önce iyi düşün, ben oylarımın çoğunu inci sözlükten topladım.. 100 sayfalık entry girdim orda, özelden başlığı atarım sana istiyosan.. Karaladığın adamları iyi düşün sonra başlık aç, ben hile olmasın diye hileli oy atmak isteyen arkadaşlarıma bile attırmadım, çünkü silineceğini biliyordum.. inci sözlük üyelerinin sigortam.net e şikayeti üzerine sigortam.net ten bana mail geldi, başlığı değiştirin veya kaldırın diye, çünkü incinin dilinden bir başlıktı, bende onlara durumu açıklayıp, başlığı değiştirdim ve istersem taksimde soyunup oy isterim istersem inciden oy isterim diye cevap verdim.. Başlığı değiştirdiğim taktirde istediğim yerden istediğim şekilde oy toplayabileceğim konusunda mutabık kaldık ve ben inciden oy toplamaya devam ettim.. Ayrıca DH den PM yoluyla oy istedim, 500-600 pm yolladım bir gecede, çoğu oyunu gönderdi, geri kalan bir kısımda beni şikayet etti ve 4gün uzaklaştırma aldım..

Chinogolog (SİNAN DANACI) ARKADAŞIMIZ BİRİNCİ OLDU KENDİ AÇDIĞI DH FORMDA ARKADAŞLARIYLA BERABER NASIL HİLE YAPTIKLARINI HİLE YAPMANIN SİSTEMLERİNİ AÇIKLADIKLARI HALDE

konunun devamını iyi okuduysan hileli oy gönderilebildiğini ancak 3 kuruşluk kasko için, kul hakkı yiyerek koca arabamı riske atmak istemediğimi belirttim.. ayrıca hangi gruplardan kimlerden oy istediğimi de belirttim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!Chinogolog!!! -- 28 Ocak 2011; 20:15:54 >

• Ben birinciye 2.ciye bakmam. Ben öylesine başladım, sonra 1-2 hafta zevkli oldu, sonra da akışına bıraktım.

Ama şu bir gerçek ki Sigortam.net bu işi beceremedi. Madem hileli oyları yakalama gibi bir olanağınız var, neden yarışma devam ederken, önce uyarı mesajı atıp, sonra tamamen o kişiyi diskalifiye etmiyorsunuz.
    Tamamen gerizekalılık. Sen dur dur dur, son sayımda, kerdeş senin oyun hileli, senin şu kadar oyun var aslında de. Onlar böyle yapınca, hile yapanıda yapmayanıda, kuşkulanır. Lan madem biliyosun hileli oy oldugunu, bu bir yarışma, zamanında hile yaptın de, uyardık yine yaptın de, at yarışmadan. Siz hiç başka bir yerde, hile yapıp ödüllendirilen bir yarışmacı gördünüz mü? Böyle bir dünya yok ya. Hem hile yapıyorsun diyiceksin, hem de ödül vereceksin. Gerizekalı bunlar. Ya doğru düzgün yapsınlar ya da hiç yapmasınlar bu tarz yarışmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snr_silencer

Ben birinciye 2.ciye bakmam. Ben öylesine başladım, sonra 1-2 hafta zevkli oldu, sonra da akışına bıraktım.

Ama şu bir gerçek ki Sigortam.net bu işi beceremedi. Madem hileli oyları yakalama gibi bir olanağınız var, neden yarışma devam ederken, önce uyarı mesajı atıp, sonra tamamen o kişiyi diskalifiye etmiyorsunuz.
    Tamamen gerizekalılık. Sen dur dur dur, son sayımda, kerdeş senin oyun hileli, senin şu kadar oyun var aslında de. Onlar böyle yapınca, hile yapanıda yapmayanıda, kuşkulanır. Lan madem biliyosun hileli oy oldugunu, bu bir yarışma, zamanında hile yaptın de, uyardık yine yaptın de, at yarışmadan. Siz hiç başka bir yerde, hile yapıp ödüllendirilen bir yarışmacı gördünüz mü? Böyle bir dünya yok ya. Hem hile yapıyorsun diyiceksin, hem de ödül vereceksin. Gerizekalı bunlar. Ya doğru düzgün yapsınlar ya da hiç yapmasınlar bu tarz yarışmaları.

hocam tamam haklısınızda, böyle ip kontrolü yapıp oyları silmek daha mantıklı geliyor bana.. Neden derseniz, ben alt sırada olup, sizi diskalifiye etmek için sizin adınıza hileli oy da gönderebilirim !!! oy sayımından sonra kalan oylar niçin açıklanmıyor, sorulması gereken soru bu bana göre..

en güzel ne yapılabilirdi? Oy sayımını günlük olarak yapıp hileli oyları silebilirlerdi..

• Bu dediğiniz kötü amaçlı kullanım yazarken aklıma gelmedi değil, ama aklıma daha iyisi gelmedi o anda, söylediğiniz yöntem en iyisi aslında, hergün akşam, verilen hileli oylar silinseydi, şimdi durum yaşanmazdı.
    Adamlar yarışma yapıyorlar, biz adamlara yarışma nasıl yapılırı öğretiyoruz :)
  • nerelerden oy topladığımı merak edenler için paylaşıyorum

incisözlük 72.589 yazar
    TÜRKİYE' DEKİ HONDA' CILAR BURAYA 2.810 Kişi Bunu Beğendi
    Honda35 419 Kişi Bunu Beğendi
    GARAJ35 5.651 Kişi Bunu Beğendi
    Honda Civic 210.676 Kişi Bunu Beğendi
    Honda 859.802 Kişi Bunu Beğendi
    VTEC 18.258 Kişi Bunu Beğendi
    HoNDa CıVıC VTI 6.806 Kişi Bunu Beğendi
    Garage Honda 3.626 Kişi Bunu Beğendi
    HONDAM.COM 5.338 Kişi Bunu Beğendi
    JDM ` Japanese Domestic Market 469 Kişi Bunu Beğendi
    I Love Honda Haters 2.151 Kişi Bunu Beğendi
    I Love My Honda 1.333 Kişi Bunu Beğendi
    Japan 80.639 Kişi Bunu Beğendi
    JDM 57.819 Kişi Bunu Beğendi
    JDM Istanbul 11.283 Kişi Bunu Beğendi
    KaRŞıYaKa 35½ GençLik !!! BiRi BiZi dUrDuRSuN... 4.412 Kişi Bunu Beğendi
    GaRAJ KaRŞıYaKA 589 Kişi Bunu Beğendi
    Team Honda Turkey 182 Üye
    Facebook 420 Arkadaş (420 arkadaşında bir kısmı sırf bana yardım için oy topladı)
    Donanım Haber - Üye sayısını siz biliyorsunuz..

EDIT : toplam 1.345.272

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!Chinogolog!!! -- 28 Ocak 2011; 21:42:58 >

• senegale bomba atsam mi acaba =)) senegalde patlama olursa bu msji referans gostererek beni iceri attirabilirsiniz =))

gormek istediginiz yerlerini goruyosunuz o msjin, ha diyelim ki hile yaptim sahte oy attim, bu imkana sizlerde sahiptiniz hazir yazmisimda oraya nasil yapildigini =))

inciden 1 gecede 200 oy toplamanin garip olan yani neresi biliyomusunuz? Sadece 200 adet oy gelmesi, diger anket oylamalarinda bir gecede 1000lerce oy gelirken benim onca cabama ragmen 200 oy almam garip olan..

Aramizdaki fark acikken sizin oy toplamiyor olmaniz garip, benim 1 gecede topladigim oylari, uyuyup uyanana kadar sizin toplamaniz garip.. Karalamak bedava, benim neden smdiye kadar karalamadigim garip =))
  • yarışmadaki tüm izmirliler birbirini tanıyor, izmiri bilirsiniz küçük memleket
    bu konu gittikçe eğlenceli olmaya başlıyor, karalama kampanyası vol.2 ready go!!!

yarışmada rakibim olarak gördüğüm kimseye oy vermedim vermem de.. Yarışmada ilk 3 teki kimseye oy vermedim, oyları daha düşük olan, arka sıralardaki diğer araçlardan beğendiklerime oy gönderdim, özellikle japon araçlarına..

konudaki mesajlarımdan diğer alıntıları göndereyim isterseniz..
    arkadaşlar modemi resetlediğimiz zaman tekrar oy gönderilebiliyor.. 3-5 oy gönderdim öyle ancak içim rahat değil..
    kul hakkı yiyormuşum gibi.. kaldı ki ahlak kurallarına uygun mu bu davranışım? tabiki de değil.. (bu sizin sadece görmek istediğiniz kısım)

BMW geçti hocam bizim ilk iki işi yattı sanırım, hile yaptığına emin olsam bende yaparım

geçmişi temizleyip, modem resetleyince tekrar oy gönderilebiliyor ama ne gerek var? dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmakta var.. 3 kuruşluk kasko için 5 kuruşluk arabayı riske atmaya değmez.. (burası da asıl anlatmak istediğim kısım)

• Yazdgnz seylere sora cevap vericem yarin 5de kalkicam edirneye gdicem bu yüzdn uyumam lazim herkese şaibesiz yarismalar ve iyi geceler dilerim eywllah.
  • hayırlı yolculuklar, aradaki taşların da farkındayım ancak benim içim rahat, yarın uzun yola çıkıyormuşsunuz kul hakkıyla yolculuk yapmanızı istemem, ben hakkımı helal ediyorum kazasız belasız gidip gelmeniz dileğiyle
  • sinan bu yarışmayı tertemiz kazanmıştır. zaten onun da içi rahat, oy verenlerin de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

sinan bu yarışmayı tertemiz kazanmıştır. zaten onun da içi rahat, oy verenlerin de.

izmir ekonomi üniversitesinin desteğini topladığın içinde ayrıca teşekkürler

Hazır üniversitelere başlamışken;
    Adnan Menderes Üniversitesi Yenipazar MYO'daki eski hocalarıma ve hala okuyan arkadaşlarıma,
    İzmir Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Keçiborlu MYO, Celal Bayar Üni, Ege Üni. ve 9Eylül Üniversitelerinde okuyan tüm dostlarıma arkadaşlarıma, oy gönderen göndermeyen herkese teşekkür ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!Chinogolog!!! -- 29 Ocak 2011; 0:42:48 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.